Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Byla jsem u paní doktorky alespoň třikrát a vždy měla jsem velice dobrou zkušenost.Vážný problém jako zánět středního ucha byl ihned vyřešen.Odhalila ze mam alergickou rýmu a poradila mi dobrý lék.
Pani doktorku mužů jenom doporučit je na svém místě .Sympatická,profesionální, pečliva ,vstřícná a poskytuje účinnou léčbu.

Ano, také mám vše v pořádku a mám si zajít s krční páteří :-D. Nějak se mi ta diagnóza nezdála, vzhledem k tomu, že mám půl roku rýmu, neslyším na pravé ucho, které bolí a zároveň i zuby na pravé straně a čelist. Takže v pondělí navštívím vedlejší ordinaci :-). Paní doktorka říkala, že sem celá nakřivo, tak proto ty problémy :-D.

Měla jsem zánět Eustachovovy trubice, bylo mi řečeno od paní doktorky Černé že to je jen zalehlé ucho. Žádná léčba nic. Šla jsem vedle do ordinace kde mi opravdu ulevili od bolesti a nasadili léčbu na tři týdny. Opravdu tuto doktorku nedoporučuji

Souhlasím s názorem níže. Paní doktorka po 5s vyšetření zhodnotila, že je to páteř. Na jiné klinice v ten samý den diagnostikovali zánět. Nechoďte sem, nepomůže Vám, zřejmě nerada pracuje.

Paní doktorku jsem navštívila pro bolest ucha, podívala se do ucha a řekla mi, že ucho mám zdravé, že to mám od krční páteře ať si zajdu k fyzioterapeutovi. A kdyby něco, že má pak dovolenou, že budou když tak vedle.
Ovšem než jsem v Praze někoho takového sehnala a měl by na mě čas,tak sem si za další den došla na jiné ORL a tam mi bylo řečeno, že mám zánět zvukovodu a dostala jsem antibiotika.
Takže paní doktorku škrtám ze svého rejstříku lékařů.