Mgr.

Jana Besperátová

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• T

Paní psycholožku Janu Besperátovou jsem si vybrala cíleně kvůli Gestalt terapii, které se věnuje.
    Velmi mi vyhovuje její věcný, klidný a empatický přístup. Zvlášť si cením její schopnosti podpořit mě takovým způsobem, abych si sama našla vlastní cestu k řešení osobních problémů. Což se mi postupně daří a jsem za to opravdu ráda.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Psycholožka a psychoterapeutka s desetiletou praxí. Pracuje s dospělými i dětmi, nabízí individuální i párovou psychoterapii, psychologickou diagnostiku, psychologické poradenství. Je absolventkou pětiletého psychoterapeutického výcviku (www.gestalt-praha.cz). Od roku 2012 provozuje soukromou terapeutickou praxi, pracuje v pedagogicko-psychologické poradně. Absolvovala unikátní postgraduální výcvik v dětské gestalt terapii. Více informací najdete na www.janabesperatova.cz

• psychoterapie
    • dětská psychologie

Nemoci

• životní krize
    • poruchy příjmu potravy
    • generalizované úzkostné poruchy
    • psychosomatické obtíže
    • výchovné a rodičovské obtíže
    • problémy ve vztazích
    • problémy v intimní oblasti
    • zvládání období rozvodu

Psychologické poradenství a psychoterapie

Šimáčkova 1451/11, Praha 7, 170 00 Praha, hl. město Praha

Výchovné a výukové obtíže
    Partnerské problémy
    Konfliktní situace spojené s rozvody a střídavou péč
    Problematika mimořádného nadání
    Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T

• E
      Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie

Návštěvu psychologa jsem zvažovala opravdu dlouho a jsem velmi ráda, že jsem se na doporučení, dostala právě k paní Janě Besperátové. Její klidný, milý, ale zároveň konstruktivní přístup mi naprosto vyhovují. Bála jsem se, že budu mít problém se před někým cizím opravdu upřímně otevřít, ale po prvním setkání s Janou jsem všechny obavy mohla hodit za hlavu. A při každém dalším setkání jsem se jen přesvědčovala o tom, že jsem měla opravdu štěstí, když jsem potkala právě ji.
      Jana mi pomohla srovnat si v životě priority, a především najít odvahu řešit záležitosti, kterých jsem se obávala.
      Milá Jano, děkuji, že vás mám!