Šimáčkova 1451/11, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Běžný termín

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč +5 Více

Konfliktní situace spojené s rozvody a střídavou péč

Partnerská psychoterapie • Od 1 400 Kč

Partnerské problémy

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

1 000 Kč

Od 1 400 Kč

Psychologické poradenství a psychoterapie

Psycholožka a psychoterapeutka s desetiletou praxí. Pracuje s dospělými i dětmi, nabízí individuální i párovou psychoterapii, psychologickou diagnosti...

Léčené nemoci

• Životní krize
  • Poruchy příjmu potravy
  • Generalizované úzkostné poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie psychologické poradenství

Naprostá spokojenost až nadšení. Dostáváme přešně to, co od psychoterapie klient očekává a potřebuje.

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie

K paní doktorce jsem chodila přibližně rok a můžu jí velmi vřele doporučit. Její přístup mi naprosto vyhovoval, velmi jemně nastavovala diskuzi na témata, která byla podstatná, ale nic nelámala přes koleno. Kdybych někdy znovu potřebovala pomoc, určitě se vrátím k paní doktorce Besperátové.

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie psychologické konzultace

Po velmi neprijemnem incidentu jsem byla psychicky velmi na dně a byla jsem nucena vyhledat psychologickou pomoc. Mgr Jana Bezparatova byla mou první zkušenosti s psychoterapeutem a byla jsem s její péči velmi spokojená. Pomohla.mi se přes incident přenést. Příjemný, klidný a citlivý pristup. Bezproblémová domluva a krátké objednací lhůty. Vřele doporučuji.

Paní psycholožku Janu Besperátovou jsem si vybrala cíleně kvůli Gestalt terapii, které se věnuje.
Velmi mi vyhovuje její věcný, klidný a empatický přístup. Zvlášť si cením její schopnosti podpořit mě takovým způsobem, abych si sama našla vlastní cestu k řešení osobních problémů. Což se mi postupně daří a jsem za to opravdu ráda.

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie

Návštěvu psychologa jsem zvažovala opravdu dlouho a jsem velmi ráda, že jsem se na doporučení, dostala právě k paní Janě Besperátové. Její klidný, milý, ale zároveň konstruktivní přístup mi naprosto vyhovují. Bála jsem se, že budu mít problém se před někým cizím opravdu upřímně otevřít, ale po prvním setkání s Janou jsem všechny obavy mohla hodit za hlavu. A při každém dalším setkání jsem se jen přesvědčovala o tom, že jsem měla opravdu štěstí, když jsem potkala právě ji.
Jana mi pomohla srovnat si v životě priority, a především najít odvahu řešit záležitosti, kterých jsem se obávala.
Milá Jano, děkuji, že vás mám!