Praktický lékař
Libušina třída 19, Brno

Umístění: Praktický lékař Paní doktorka Antošová je můj letitý praktický lékař

Paní doktorka Antošová je odborník na svém místě. Je také jen člověk a je potřeba si uvědomit s kolika diagnozami a lidmi se musí denně setkat, kolik musí řešit denně telefonů i situací. myslím si že není v moci jedince se stále na každého usmívat. Navíc lidé jsou dnes zvyklí chovat se bez pokory, div by si diagnózu neurčovali sami a když něco od lékaře chtějí, nepoprosí a chovají se jako při nákupu v marketu. Toho si všímám jak chrlí na sestru u dveří léky, nebo požadavky natož u lékaře.
Povolání lékaře je dost stresující a práce s lidmi obecně, je značně nevděčná.
Já osobně mám paní doktorku moc ráda, pomáhá celé naší rodině. O babičku, která byla nemohoucí a měli jsme jí doma v pěči, se starala obětavě a vždy přišla, když jsem jí potřebovala a s babičkou vždy krásně mluvila. Má úctu ke stáří a nemocným lidem. I ke mě se vždy chovala slušně a zařídila veškérá vyšetření k mému zdraví. Každý pacient by si měl uvědomit s jakou potřebou a arogancí sám do ordinace přichází.....
Jadrná Kohoutovice

Umístění: Praktický lékař

Tuto doktorku v žádném případě nemuhu doporučit. Arogntní vysupování, i při snaze se domluvit po telefonu mě ani nenechala domluvit a položila to. Dlouhá čekací doba (i 2 hodiny) i když jsem byla objednaná na danou hodinu.

I v pokročilém těhotenství mě nechala dlouho čekat s ostatními pacienty.

S takovýmto neochotným a arogantním přístupem jsem se zatím nesetkala.

Chodím k paní doktorce přes 10let a díky její OCHOTĚ A VSTŘÍCNÉMU PŘÍSTUPU nemám problém. Standartní věci pořeší jak se má, věci o kterých si myslí, že vyžřadují prevenci, žene pacienta na odborné pracoviště - tak, jak by to mělo být. Děkuji vám paní doktorko.

K paní doktorce chodím téměř 30 let a vždy byla ochotná a milá.Mám s ní jen dobré zkušenosti,nikdy nesází léky od pasu a zbytečně,pokud si něčím není jistá raději odesílá ke specialistům,což také oceňuji.Praktický lékař je přece od toho,aby posoudil zdr.stav a buď nasadil léčbu nebo pacienta odeslal ke specialistům.
Dříve se čekalo velmi dlouho,ale co u paní doktorky zavedly obj.systém,nečekala jsem nikdy déle než půl hodiny.A to je podle mě v mezích,protože nikdy nemůžete úplně na minutu odhadnout kolik času pacient zabere.Upřímně-komu by se líbilo,kdyby lékař uprostřed vyšetření řekl:"Vašich 5 minut je pryč,teď je na řadě další".Prostě někdy jste u lékaře jen chviličku,jindy Váš problém potřebuje času víc.
Takže já osobně jsem s paní doktorkou a teď už i se setřičkou spokojená a můžu doporučit.

Já chodím k paní doktorce sedm let a pokaždé návštěva u ní stojí za houby. Vždy jsem v čekárně strávila několik hodin a trpěla tam s horečkou, přičemž důchodci, kteří přišli až po mě měli vždy přednost. Objednávat se nedalo, takže dodnes nechápu, kdo určoval pořadí-podle stavu to rozhodně nebylo. Když jsem potřebovala udělat předoperační vyšetření, vypakovala mě arogantně, že to si mám nechat laskavě udělat někde jinde. Při předoperačním vyšetření jinde, za které jsem mimochodem zaplatila poměrně hodně peněz, mi bylo řečeno, že si mám nechat vyšetřit štítnou žlázu, kterou už na první pohled mám zvětšenou a že není možné, že si toho praktický lékař nevšiml. Po příchodu k doktorce antošové s prosbou o vyšetření štítné žlázy, jsem se setkala s arogancí jak na straně lékařky tak i sestry, která už při vstupu do ordinace mi začala vehementně prohmatávat krk a prohlašovat, že já sama doktor nejsem, tak rozhodně nemůžu jen tak přijít a říct, že chci vyšetření. Po ujištění, že já sama jsem si to nenaordinovala, ztichla a konečně jsem mohla vstoupit za lékařkou. Mimochodem nerozumim tomu, co se má co sestra vyjadřovat k mému stavu. U lékařky mi bylo řečeno, že kdybych nebrala antikoncepci, tak jsem zdravá. Takovou větu jsem od ní slyšela už nesčetněkrát když jsem měla jakýkoliv problém. Svádět jakékoliv onemocnění na antikoncepci to je pro mě opravdu moc. Bohužel těch příhod je víc, avšak není prostor. Každopádně doufám, že se brzy odhodlám a najdu si lepšího a ochotějšího lékaře.

Chodím k paní doktorce Antošové téměř dvacet let a vždy mi ochotně pomohla, se vším co jsem potřeboval vyšla vstříc. Kéž by bylo více takových lékařů.

(Bezděčka Martin st.)

Vůůůbec si nemohu stěžovat...super přístup,pochopení,uklidnění...i nová sestřička super!!

Mam maminku ktera ma rakovinu a kdyz potrebuju leky pro ni tak to obkeca a je neprijemna ,jak osobne tak po telefonu.Jeste jsem se nesetkala tak z neprijemnou doktorkou jak je ona.Kdyz sedim v cekarne tak lide rikaji ze sni nejsou spokojeni ze se odhlasi od ni.Udelala bych to same a jsem rada ze mam jinyho doktora a ze nepatrim k ni.

Paní doktorka má velmi dobré analytické schopnosti, je vždy usměvavá s pochopením pro pacienta a dovede pomoci. Protože je tam teď nová sestřička, tak tam chodím ráda. Moc ji doporučuji.

Paní doktorka je vždy ochotná a ve všem mi vyšla vstříc. Navíc je usměvavá a příjemná. Určitě doporučuji.