Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

septoplastika a nasledna pooperacni pece byla skvela.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan doktor Jan Štěpánek!Lékař s obrovskou účastí a zájmem o problém! Nejůžasnější pomoc kterou v bolesti potřebuje! Vyslechne vše! fantastický přístup lidský! Trpělivý pečlivý !!!mladý skvělý lékař!! A nej!nej! odborník! Což mě absolutně šokovalo ! Přístup lékaře! Vyšetření velmi ohleduplné ! soucitné! přečlivé!Děkuji,slovy ,neumím vyjádřit ! Díky ! Vážený pane doktore!!!velice si Vás vážim!Díky

K panu doktorovi Štěpánkovi jsem sice začala chodit až tento rok, s jeho přístupem jsem ale velmi spokojená. Již mnoho let jsem měla problémy s opakovanými záněty krčních mandlí, stále jsem se necítila dobře a brala jsem tak 3-4 ATB do roka. Vystřídala jsem několik ORL ambulancí, ale i přes moje problémy a žádosti o odstranění mandlí, mi vždy jen doporučili kloktání vincentkou, bylinkami a tak podobně. To mi ale bohužel nepomohlo. Pak jsem podstoupila laserovou kryptolýzu a také bez efektu. Rovněž jsem měla problémy s opakovanými záněty močových cest a musím říci, že teprve pan doktor mi objasnil, že záněty močových cest můžou právě souviset s chronickým zánětem krčních mandlí. Podstoupila jsem u něj tedy tonsilectomii (odstranění mandlí) a nyní se cítím mnohem lépe. Pan doktor je příjemný, vše ochotně vysvětlí a má k pacientovi individualní přístup. Takže můžu jedině doporučit.