Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Skvělý odborník s citlivý přístupem, velice pečlivý, dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, kež by byli všichni lékaři takoví :)

R
Ověřeny pacient

Vynikající doktor, skvělý porodník, měla jsem tu možnost pod jeho dozorem dvakrát rodit a i během těhotenství jsem byla v jeho péči. Velice milý a ochtoný, vše vysvětlí ve všem poradí.

Nejlepsi z nejlepsich.Mela jsem problem s otehotnenim a po jeho pomoci mam 3 krasne zdrave deti.Jeste jednou moc dekuji,.

Úžasný pan doktor, který nic nepodcení a vše trpělivě vysvětlí. V nemocnici po porodu se přišel na nás podívat jak se nám s miminkem daří. Pane doktore děkujeme za veškerou péči.

P

Po hodně špatné zkušenosti při první prohlídce jsem se jakékoli prohlídce bránila na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora a musím říct že je to opravdový profesionál.Vše mi vysvětlil a popsal řekl co bude dělat nemusela jsem poslouchat poznámky tipu jste velká holka tak čeho se bojíte tohle je doktor za kterým se vyplatí dojíždět přes celé město!


J

Pan doktor mě operoval a byl prostě skvělý po třech letech už není jizva skoro vidět.

Pan doktor je maximálně profesionální, zodpovědný a příjemný člověk. Zachránil mé dceři a mi při porodu život. Budu mu po celý život vděčná. DĚKUJI.

D

Pan doktor Segeťa se mi jeví jako velmi dobrý, zkušený lékař, je laskavý, velmi pečlivý a působí na mě i jako velmi dobrý člověk. Při vyšetřeních je ohleduplný, vždy informuje o tom, co zrovna bude následovat, vše podrobně vysvětlí a popíše. Momentálně k němu docházím do poradny, a v červnu budu rodit. V porodnici v Zábřehu, byl u porodu mého prvního dítěte a byla jsem velmi spokojená s jeho přístupem. Když nastaly komplikace, velmi klidným, vyrovnaným hlasem se mě snažil uklidnit a vše mi trpělivě vysvětloval. Porod proběhl sice císařským řezem, ale jeho práce, kterou odvedl byla na výbornou. Jizva je po 9 letech téměř neviditelná.

M
Ověřeny pacient

Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti, myslím, že je skvělý odborník i skvělý člověk, sestry z novorozenecké JIP mi říkaly, že jako jeden z mála porodníků se chodí dívat na "své" narozené děti, které jsou na ARO-JIP. Myslím, že jako jeden z mála doktorů vidí nejenom diagnozu, ale i člověka.

Také já mám ty nejlepší zkušenosti s panem doktorem. Vždy příjemný, pokaždé, když mne diagnostikoval k zákroku přišel zákrok udělat osobně a pak vždy se přišel zeptat osobně na pokuj jak se mi daří. Velice doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti