Umístění: Poliklinika Rokycanova zubní korunky

Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková

NAPROSTÁ PROFESIONALITA, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, VYSOKÁ ODBORNOST. MODERNÍ POSTUPY I VYBAVENÍ. SESTŘIČKA VELMI PŘÍJEMNÁ, OCHOTNÁ. PAN DOKTOR NENÍ "JENOM" ZUBAŘ, JE TO V PRAVÉM SLOVA SMYSLU STOMATOLOG.

Moje zkušenosti s bývalou paní doktorkou byly otřesné. Mám citlivé zuby a když jsme jí požádala o injekci, protože se bolest nedala vydržet zeptala se mě jestli náhodou neberu často nějaké tišící prostředky, že nedokážu vydržet vrtání. Pan doktor i sestřička jsou oba moc hodní, pečliví a i když se zubařů bojím návštěva ordinace pana doktora je pro mě jedna z nejlepších zkušeností. Přála bych si víc takových skvělých doktorů.

Za timto Panem doktorem budu dojizdet, ikdyz jsem se prestehoval daleko od Pardubic, a to i presto, ze si znacne pohorsil se svoji novou sestrickou:)

Podtrhuji předchozí kladná hodnocení a jen přidávám, že takhle si představuji fungování správného zubaře! První zubař, ke kterému nechodím s obavami :-)

Také bych se chtěla připojit k pochvalným hodnotícím zprávám. Pan doktor je velmi příjemný a odborník na svém místě. také si moc chválím jeho přístup k dětem.

Velmi pohotovy a obetavy lekar, prijemne vystupovani, cenove normalni, velni dobra kvalita

Pan doktor je skvělý. Po špatné zkušenosti s bývalou zubní lékařkou jsem se zubařů hodně bála,ale až po návštěve pana doktora jsem zjistila, že vážně není čeho. Pan doktor Ptáček se mě vždy zeptá zda chci zuby před zákrokem umrtvit a pokud vidí,že něco bolí v práci přestane a chvilku počká. Myslím,že takhle hodného a šikovného doktora si musí přát každý:-))

S tímto stomatologem jsem naprosto spokojen. Velmi příjemný a maximálně šetrný přístup.

Dobrý den též se přidávám a souhlsím, že pan doktor je velmi vstřícný k dětem má úžasný přístup a je jen škoda že takových doktorů je velmi málo. Mohu říci že můj syn kterému je 5 let se nikdy k zubaři nebál :o) Takže na pana doktora jen samé 1