Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vynikající, empatický, vlídný a laskavý člověk. Odborník, jednička v psychoterapii.

Pan prof. Praško je velmi příjemný doktor, který mi v Olomouci na dobrovolném pobytu pomohl s mými problémy, je velmi dochvilný a pracovitý, doporučuji.

Pana doktora neznám, ale z prvního pocitu z něj ( v Bohnicích) mi připadal nepřístupný a povýšený. Asi toho má hodně.
Pokud bych ho měl mít za ověřujícího lékaře a dat na můj první dojem z něj, tak říkám, že bych ho za doktora nechtěl. Ale potřeboval bych více času, abych si na něj udělala obrázek.

Pan Profesor je velmi uznáván a opěvován,bohužel s tím nemohu souhlasit ,za jeho pobytu ještě v Praze jsem ho žádala o pomoc,byl velmi nepříjemný ,arogantní,prostě jsem tzv.obtěžovala,na radu známých jsem si zakoupila všechny jeho knížky pp a atd.,ale vše co tam bylo dávno před ním provozoval pan.doc.ČERNÝ,FANTASTICKÝ PSYCHIATR,KTERÝ BOHUŽEL ZEMŘEL A JÁ MĚLA TU ČEST BÝT JEHO PACIENTKOU.Takže p.profesorem jsem byla velmi zklamaná.

Předem chci napsat,že pana doktora osobně neznám.Potýkám se s depresí a k ní přidruženým stavům a přečetl jsem o tom několik knih od různých autorů našich i zahraničních a mohu říci,že knihy od pana Praška jsou nejlepší. Už samotné přečtení mi dodalo naději a povzbudilo do dalšího boje s depresí.Rád bych k takovému doktoru chodil na terapie,ale je mi jasné,že takto vytížený doktor nemůže všem vyhovět osobně a tak mu děkuji,že svoje zkušenosti rozšiřuje pomocí knih.

Požádal jsem pana profesora velmi slušně o pomoc, aspoň jsem ho žádal o doporučení někoho jiného kdo by mi pomohl s mým problémem, ale bezúspěšně. Nestál jsem mu za odpověď ani když jsem ho kontaktoval znovu. Zklamal mne, slušný člověk aspoň odpoví v jedné větě i když by to byla negativní odpověď.

Vynikající odborník i skvělý člověk!

Velmi ješitný člověk, který nestrpí, když mu pacient otevřeně řekne, že s některými názory na sebe samého nesouhlasí. Osobně jsem měla pocit, že vše řeší skrze partnerské vztahy. Máte deprese a nemáte partnera? Najděte si partnera. Máte partnera a máte deprese? Najděte si jiného nebo si pořidte milence. Otevřeně podporuje mimomanželské svazky. Člověk, který dává přednost žít sám, je pro něj podivín, kterého se nabízí vyléčit.

Pana prof. Praška jsem osobně poznala ještě v Praze, on jediný mi velice pomohl, je lidský, příjemný, komunikativní, vůbec se nepovyšuje, má smysl pro humor a jednal se všemi stejně pěkně. Mě vrátil dost dobře do normálního života, již před těma 16 lety byl problém se na PCP dostat, čekalo se na volná místa. Je velice při sezeních pozorný , snaží se rozpoznat, co dané probírané téma se koho dotýká. Měl tam skvělý tým sester a ostatních pracovníků. Je škoda, že je nyní v Olomouci. Nechápu ty negativní reakce, je velice zaměstnaný a předává zkušenosti dál, ochotně poradí jiného kolegu.

Tak vidím, že jsou na něj velmi rozporuplné názory. Myslím, že to odpovídá. Mě osobně jeho metody nepomohly, ale vím, že pro OCD pacienty je něco jako Bohem.
Byla jsem u něho hospitalizovaná a potom i na denním stacionáři a jeho léčebné metody mi lezly vadily a zpětně vidím, že i dost uškodily. Na druhou stranu vím, že dost lidem to pomohlo.
Prostě pro někoho se KBT hodí a pro někoho ne. A musím uznat, že patří k těm nejlepším KBT terapeutům u nás.