Ambulance pro choroby vnitřní a krve
Bečvářská 1569, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Angiologie, kardiologie a interna
Turkmenská 8, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor je slušný a ochotný. Nedodržuje však objednací časy, takže čekáte i nějakou tu hodinu navíc. V písemné zprávě o vyšetření pro praktického lékaře je uvedeno velké množství úkonů, které lékař vůbec nedělal. Na pokecání s námi ženami velmi dobrý.

Stručně řečeno: pečlivý, vstřícný a "lidský" (pacientovi vysvětlí co a jak).

bez problemu

Musím se přidat s pozitivním hodnocením pana docenta:-) Je pečlivý on i sestřička,oba velmi sympatičtí, pracují opravdu výborně a dlouho... Dokonce ve čtvrtek ordinuje až do 20,30hod, což je bezvadné pro Ty, kteří končí pozdě v práci nebo dojíždějí. Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit těm, kteří váhají ho navštívit. Š. Soukupová

Jsem s panem doktorem moc spokojená, chodím k němu již několik let a i přes to že je na dovolené, dostala jsem jeho soukromé číslo a komunikuje se mnou v případě že mám problémy s výsledky krve. Je opravdu pečlivý a vřele ho doporučuji dalším pacientům. Sestřička je vstřícná a vždy usměvavá i když je toto povolání opravdu náročné a jeho pracovní doba je i do pozdních nočních hodin, takže není problém se objednat dle potřeb každého pacienta.

Je to vynikající odborník - snad nejlepší na světě v problematice krevních destiček

pečlivý, ochotný

Vážený a moudrý člověk se skvělým přístupem, světově uznávana kapcita s velkým množstvím publikací, spickový lekar

Pečlivý, poradí, vysvětlí