Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

Chief Doctor Jan Klener is superb! He truly cares about his patients and takes time to explain their medical issues in detail. It is clear that he loves his work and takes it seriously. He is always positive, professional and human - never arrogant! Dr. Klener is by far the best doctor I have ever met and I recommend him most highly.

Smekám před Vámi. Jste božský člověk. Mé mamince jste dodal energii a hlavně velkou naději. Moc děkuji. Mamince jste operoval neuronom na trojklaném nervu. Vaše péče a přístup je úžasná. DĚKUJI

Děkuji, vše ostataní je zbytečné. Děkuji za život. za to. že jste a jaký jste: Eva Žižková

Vážený pane doktore,
není snad způsob jakým by Vám člověk mohl vyjádřit své poděkování.
Děláte svou práci,kdy pomáháte lidem uzdravovat a zachraňovat jejich životy a to je to nejkrásnější na světě a hlavně to děláte opravdu s lidským přístupem a toho si cením nejvíce, protože když se člověk jakoby znova narodí,díky je opravdu málo!

Vyjadřuji poděkování a hlubokou úctu tomuto skvělému a obdivuhodnému špičkovému Lékaři. Musím poděkovat za perfektně provedenou operaci nádoru sluchového nervu. Oceńuji a velmi děkuji za jeho milý a lidský přístup k pacientům. Za poskytnutou péči, za vše, co pro nás vykonává, mu patří veliké uznání a díky.

Pan primář Klener je úžasný a lidský lékař a má zlaté ruce.V tom neštěstí,co mě potkalo,jsem měla velké štěstí,že mě operoval právě on.Moc děkuji,pane primáři! Nejen za operaci,ale také za to,že v pacientovi vidíte člověka a ne kus.

Moc děkuju panu doktoru , pan MUDr. Jan Klener j je to jeden z nejlepších neurochirurgů . Pane doktore --Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě .

Před 6 lety mi pan doktor Klener zachránil život, když mi 15 hodil operoval gigantický neurinom akustiku. Celý život mu budu vděčná. Jsem přesvědčená, že je to jeden z nejlepších neurochirurgů u nás. Je hodný, vstřícný a ohleduplný. Kéž by takových bylo víc. Děkuji pane doktore, Jirsová Michaela, Praha (nyní Vyžlovka)

Mockrát děkuji Dr. Klenerovi Petr ze Vsetína

Jsem hluboce přesvědčená, že pan MUDr. Jan Klener je největší česká kapacita neurochirurgů, má zlaté ruce. Celý svůj život mu budu vděčná, že právě on mě operoval nádor na mozku, že se mě ujal a pomohl mi od velkých bolestí. Je to nejúžasnější odborník a obdivuhodný člověk. Děkuji děkuji děkuji mnohokrát. Michálková Písek