Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrické centrum Praha Jiný

Pan doktor je profesionál na svém místě. Velmi lidsky a pečlivý přístup který jsem doposud od psychiatrů nepoznala. Díky spolupráce s nim a terapiim jsem dosáhla stability a zbavila se po mnoha letech medikace. Jsem mu neskutecne vděčná za jeho péči a vřele ho doporučuji.

My experience with Dr Hanka is entirely positive. I found him empathetic and ready to really listen. The treatment he suggested was explained carefully and has been very effective. I would definitely recommend him also to English speakers as his level of English is excellent.

Nedokáže se vcítit. Odměřený, arogantní. Nesympatický. Bez mimiky. Bez emocí. Hrozná zkušenost. Nedoporučuji.

Pan MUDr. Jan Hanka je jeden z nejlepších psychiatrů(mladší či mladé generace), které znám, opravdu se vám věnuje, je ochotný - vše rád vysvětlí, nejste-li si jisti + hledání vhodného řešení situace, ve které se pacient(pacientka) nachází je pro něj samozřejmostí a především pozitivní přístup k pacientům a jejich problémům, zjistí-li z krevních testů, že je něco v nepořádku (z jiného oboru než psychiatrie), tak vás pošle/doporučí k příslušnému specialistovi a zajímá se samozřejmě o výsledky testů. Třemi slovy...empatický(schopný vcítit se do pocitů druhých), pozitivní a trpělivý. :-)