Adresy

• Centrum Chodov - komplexní péče o ženu a dítě

Šustova 1930
    148 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• GYMUNO, spol. s r.o.

Kischova 1732/5
    14000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K

Jelikož vidím uplně zvláštní hodnocení, musím své také přidat. Pan chlebeček mě odrodil, před 21 lety i mou sestru před 24 lety. Moje maminka k němu chodí již velmi dlouho. Před rokem jsme k němu se sestrou začali chodit taky, a nemužem si ztěžovat. Kdo si stěžuje si nikdy asi nezažil surové chování gynekologa/gynekoložky. Chápu vysoké poplatky, protože chytrý člověk si musí dát dohromady vybavení na vysoké úrovni a díky tomu bezbolestná vyšetření. Vždy, když jsem u něj, pošle mě na odběr krve, a udělá vyšetření uplně na vše. Pokud je člověk nemocný, pošle ho domů bez odběru, protože vy byly výsledky zkreslené a řekne mu, ať přijde kdykoli, až bude zdravý, nedává přesný termín, nechá vás se flexibilně rozhodnout. Rovněž máte další výhody. Nikdy by se mi nestalo, že by mi pan Chebeček něco nevysvětlil, zatajil nebo neudělal. Naopak mi vysvětlil vše, na co jsem se zeptala a vždy mi dal i řešení mého trápení. Nemyslela bych si, že někdy budu pohrdat lidmi, kteří si stěžují na peníze, ale proberte se husy, radši si připlatím, než se nechat vyšetřovat bolestivě a nepříjemně. Měly byste zkusit žít mimo ČR, kdy si všichni platí nadstandardní služby které jsou u nás brané jako lowcost(nízkonákladové)....

• Po roce a pul jsem se rozhodl napsat komentar o Jan Chlebeček. Ne udelel jsem to driv jelikoz mne porad je zle kdyz vzpominam jeho jmeno a z te nedbalosti a necitlivosti. Take dal jsem na cas aby nekrivdil zbytecne cloveka.
    Manzelka mela provedeno UZ vyšetření ve 12, 20 i 32 týdnu - a po kazde nam hlasily ze plod je o 2 tydny vetsy nez ma byt, a po posledne navsteve UZ v Motolu ve 32 tydnu pro Jana Chlebecka byl predan vzkaz ze je vhodne zopakovat UZ, coz Chlebecek proignoroval a ani fizicky nejak pacientku neosetril. Manzelka mela predpoklady k cukrovce(a ma cukrovku v rodine), jenom ze testy byly akorat na hranice, coz je dostatecnym duvodem k vetsim opatrenim a dodatecnemu UZ aby miminko nebylo moc velke a byl proveden vcasny zakrok.
    Jak se zjistolo 2 tydny pred planovanym porodem “doktor Chlebeček” ne pamatoval ani kde budeme rodit a ani ze vlastne chystame se rodit v nemocnice Veltrusy kde praktikuje, proto jsme k nemu chodily i v poslednich tydnech a spolehaly na jeho plnu pec.

Uz v prubehu tehotenstvi porad byly problemy, treba doktor zapominal co predepsal naposled, nechtel dat neschopenku i presto ze manzelka uz 2 mesece nemohla chodit do prace.. Ja jsem pytomec ze neodesel k jinemu doktoru v prubehu tehotenstvi, chtely jsme mu verit a necekal takovu nedbalost zvlast nakonce tehotenstvi. Kontrola ne probihla kazde dva tydny v poslednim mesice, protoze Chlebecek na to zapomnel (priznal to sam nakonec pri osobnim jednani). Manzelka pri poslednich navstevach sedela na kauce a “doktor Chlebeček” za stolem.

Nakonec dite dosahlo 5.4 kg a zemrelo tyden pred planovanym porodem v nasledku otočení pupečníku kolem své podélné osy. Muze se to stat komu koliv, jenom ze kdy by jsme provedly dotacne UZ ktere “doktor Chlebeček” dokonce ma v sve ordinace, navsteva do nemocnice by byla naplanovana mnohem driv, take radne monitorovana a aspon by byla udelena opatreni.
    Ne vinim “doktor Chlebeček” v smrti miminka ale take vime (my a “doktor Chlebeček”) ze nebyla udelana spravna opatreni za prve z jeho strany. A ani po tom jak zemrelo miminko, Chlebecek ani jednou nezavolal a ne zeptal se jak se manzelka ma, a to po 9 mesecech navstev, zaplaceni extara poplatku za jeho sluzby ... je to fakt tezko prokomentovat a vysvetlit. Pro nas by stacila obycejna lidska rec, soucit a omluva, nic se s toho ze starny doktora se nestalo, neni to dobri chivani pro normalniho cloveka, uz nemluvim o doktoru!

Je toho vic..., ale asi kdo to cte asi uz pochopil ze neni to prijemna situace a neprejeme to nikomu.
    Pokud nechcete rizikovat zivotem Vasim a vaho ditete navstevu u neho by nedoporucoal v zadnem pripade.

Otazky zustaly neodpovezene:
    - proc pacientka nebyla dodatecne vysetrena a monitorovana i pres to ze mame v rodine diabetiky a pres predpoklady a varovani?
    - proc ne byla provedena slibena pravidelna kontrola?
    - jak doslo k velikost plodu 5.4kg? a proc doktor to ne vsiml i pres dostatecna varovani z nasi strany a i z nemocnice Motol?
    - proc nebylo udelane dodatecne UZ?

Nakone, pri operace v Motole mistni lekare se divily a ptaly se jestli vubec jsme hodily k doktoru v prubehu tehotenstvi... bylo to neuveritelne.
    Shrnuti: Nedbalost, necitlivost a honicka za penezma - neni dobra vlastnost pro doktora.

• K MUDr. Chlebečkovi chodím již 13 let a jsem s ním velmi spokojená. Prostředí je na velmi vysoké úrovni. Vždy mi dělá všechny potřebné prohlídky a doporučuje péči navíc. V Gymuno využívám nejen gynekologii, ale také neurologii, fyzioterapii a sono prsů a mohu jen chválit tento koncept. Roční poplatek mi přijde přijatelný, navíc je vidět, že peníze se dávají na vybavení a udržování ordinace. V roce 2016 jsem byla v péči u pana doktora jako těhotná a byla jsem neskutečně spokojená. UZ při každé návštěvě, fotečky, které mi zaplnily celé album :) Když jsem přišla i s doprovodem, tak vždy vše na UZ ochotně vysvětlil a ukázal. Absolutně nelituji peněz, které se zde platí, protože poskytované služby jsou zde opravdu na velmi vysoké úrovni a je zde vidět velká profesionalita.

• P

V péči u pana doktora Chlebečka jsem už pět let a jsem naprosto spokojená!
    Doporučuji ho všem svým známým, protože péče a profesionální přístup pana doktora se jen tak nevidí.
    Vždy je ochotný, projevuje zájem a je vidět že to nepředstírá.
    Jsem už podruhé těhotná a to jak se o nás pan doktor Chlebeček stará je perfektní.
    Při prvním těhotenství jsem měla nadstandardní péči a nelituji ani korunu co jsem za to zaplatila, pan doktor mi byl vždy k dispozici a v případě mimořádné návštěvy jsem byla ošetřená bez nějakého dlouhého čekání. Teď jsem ve 32tt. a spokojenost s péčí pana doktora přetrvává.

• Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 6 let, prožila jsem v jeho péči pěkné těhotenství a neměla jsem nikdy žádný problém. Poté mi pečlivě kontroloval krev, cystu, kdykoliv mne přijal akutně.Bohužel, v poslední době jsem na něj změnila názor. Předesílám, že nemluvím o financích, ráda si zaplatím za kvalitní služby. Ale! Pan doktor mi tento rok nenabral krev při prevenci, nenechal mi změřit tlak. Vždy řekne příště. Přitom zrovna to jsem u něj oceňovala. A druhý důvod je ten, že pan doktor si účtuje služby, které neprovede. Jako každá žena - jeho pacientka k němu chodím 2x ročně. 1x na cytologii, poté za půl roku ultrazvuk. Když jsem minule pana dr. prosila, zda by to neudělal najednou (chtěla jsem zkontrolovat zda mám stále cystu), řekl, že pojišťovna mu neproplatí dva úkony - cytologii a utz. Blbá pojišťovna...řekla jsem si. Jenže jsem si nedávno vyjela výpis ze svého zdravotního pojištění a zjistila, že pan doktor si tyto dva úkony pokaždé účtuje. Takže při cytologické prohlídce si naúčtuje i utz a ten si naúčtuje ještě za půl roku znova. Má to zapotřebí? Mě by to nevadilo, kdyby mi doslova neřekl, že mu to pojištovna neproplatí. Nemám ráda lhaní, a tak rozmýšlím, zda v péči pana doktora setrvám.

• K panu doktorovi jsem chodila asi 10 let. Na chování a přístup si nemohu stěžovat. Ale za poslední roky se dvakrát přestěhovat a neustále zvyšoval tzv. "dobrovolné příspěvky". Byla jsem srozuměna s tím, že si za vyšetření, které trvalo cca 10 min., zaplatím 450,- Kč, ale při poslední kontrole jsem byla objednaná na 8. hodinu a čekala jsem až do půl jedenácté. Poté mi pan doktor vysvětlil, že pokud nechci čekat, tak se nemám objednávat na dopoledne, protože to bere jen matky s dětmi. Dopředu mě nikdo neupozornil a navíc je pro mně nemožnost vybrat si čas, kdy se mi vyšetření hodí (i když jsem se objednávala půl roku předem), při placení takových nehorázných částek, naprosto nepřijatelná. Dospěla jsem k názoru, že zřejmě nejsem pro pana doktora "lukrativní" pacientka - tedy rodička a nehodlá se se mnou tudíž příliš zabývat a proto si budu hledat jiného lékaře.

• K panu doktorovi chodím 9 let, tenkrát to byl super doktor v malé ordinaci na Chodově. Bohužel od té doby, co se přestěhoval a začal zvětšovat a modernizovat ordinaci, už to není to, co to bývalo. Ke mně osobně byl vždycky milý a vstřícný, ale při posledním těhotenství jsem byla docela rozčarována z toho, jak se za "péči v těhotenství" u něj nyní platí (před osmi lety s dcerou to bylo v rámci "darovací smlouvy" za 600 Kč). Péče standardní 4000 Kč, nadstandardní 8000 Kč. A žádný velký rozdíl v rozpisu toho, co péče obsahují. Zaplatila jsem nižší poplatek, nejsem milionář a navíc to bylo mé třetí těhotenství. Musím říct, že já osobně jsem nepocítila aroganci nebo nepříjemné chování, naopak byl ke mně pan doktor vždycky milý a vstřícný, když jsem se svěřila s nějakou obavou ohl. miminka. I díky předchozí dobré zkušenosti jsem se rozhodla rodit v Neratovicích. Kvůli plánovanému třetímu císaři jsem tam chtěla kvůli MUDr. Chlebečkovi, aby mě odrodil. Ten mi to slíbil s tím, že v červenci určitě bude, tak není problém. Jenže problém evidentně nastal pár dní před plánovaným porodem, pan doktor mi poslal e-mail, že nemá na pondělí anesteziologa, tak mě bude rodit někdo jiný. Docela mě to rozladilo, protože já tam chtěla hlavně kvůli němu, jinak bych zkusila porodnici pražskou a netáhla se (i manžela) do Neratovic. Odrodil mě tedy kolega pana doktora a musím říct, že jsem nakonec ráda, že to takhle bylo, porod dopadl dobře, personál - hlavně sestřičky - super. Ale osobně si myslím, že se panu doktorovi Chlebečkovi zkrátka jen kvůli mně nechtělo jít operovat (a to jsem měla připravených 10 tisíc, které prý si za porod účtuje). Tak jsem tedy ušetřila, což se mi, jako matce tří dětí, vážně hodí :-) Zatím gynekologa měnit nechci, i kvůli sestřičce Haničce, kterou mám ráda a dokud u pana doktora bude, tak (doufám) budu i já.

• A

Dobrý den,

velmi mne znepokojila taková smršť negativních názorů na pana Chlebečka.
    K panu Chlebečkovi jsem přešla před cca 4 měsící. Jsem z malého města, kde jsem měla přístup k ordinaci primáře nemocnice Chrudim. Přechod k doktorovi zde v Praze jsem odkládala, jelikož jsem byla přesvědčena, že doktoři nemají tak osobní přístup, jako na malém městě. Opak byl však pravdou. Registrovat jsem se mohla přijít hned po 2 dnech zavolání, čekala jsem sice 1 hod, ale to se děje všude. Nikdy neodhadnete na minuty vyšetření. Roční poplatek mi přišel vyšší, ale řeka jsem si, že za tu profesionalitu, vybavení, která je k dispozici, upozornění den předem sms ( což pro zaměstnaného člověka znamená záchrana, že stihnu někam přijít včas) naprosto v pořádku. Pan doktor mě poslal na všechna vyšetření, které jsem měla zdarma v rámci pojišťovny, upozornil mě, že pokud přejdu k jiné může mi v době těhotenství nabídnout více vyšetření zdarma. Smlouvy s pojišťovnami, lekárnami má naprosto každý doktor, tudíž to není nic neobvyklého. Z něčeho vybavení, kvalitní přístroje živit musí. Roční poplatek byl v dubnu 2014 1200,-. Na všechny mé komplikace, co mám mi odpověděl profesionálně, se všemi potřebnými informacemi. U doktorů jsem se naučila ptát na věci, co mě zajímají a vždy jsem dostala super, kvalitní odpověď. Za mě je to +1 a jsem ráda, že jsem se odhodlala změnit lékaře.

• K panu Chlebeckovi jsem se registrovala cca pred 4 - 5ti lety na doporuceni mych kamaradek z prace. Jsem velmi prekvapena negativnimi zkusenostmi, ktere zde ctu, proto jsem se rozhodla vyjadrit (vetsinou lide pisi negativni reakce a nemaji potrebuju se vyjadrovat pri pozitivnich zkusenostech). Do pece pana Chlebecka jsem presla po spatnych zkusenostech s primarem gynekologie v mem rodnem meste. Jeho pristup byl naprosto nesrovnatelny (v pozitivnim slova smyslu)! Od zacatku jsem prochazela ruznymi vysetrenimi, na ktere jsem podle meho predchoziho lekare byla moc mlada (to, ze jsem musela brat antikoncepci kvuli uprave cyklu od 13ti let ho neznepokojovalo). Krome toho, ze pan doktor opravdu hlida, abych chodila na vysetreni pravidelne, vzdy do 6ti mesicu, dale provadi pravidelna vysetreni delozniho cipku, rozbory krve, sono prsou - radeji vice vysetreni nez mene. Rocni poplatek mi za takovou uroven sluzeb prijde minimalni - mam zkusenosti s mnoha lekari, nemocnicemi a podobnymi institucemi (bohuzel) a za "zdravi" si rada zaplatim - mluvime tu o cene par veceri v restauraci za rok, ne o mesicnim platu. Nyni jsem dale v peci pana Chlebecka a to v 6. mesici tehotenstvi - poskytuje mi moznost konzultace 24/7 po telefonu, urgentni navstevy / objednavky nejsou problemem, vsechna vysetreni se pohybuji v ramci jedne budovy, coz je take velmi prijemne. Ja pana doktora rozhodne doporucuji kudy chodim - od te doby, co jsem ho poprve navstivila ja, jsem ho doporucila 6ti dalsim kamaradkam, vsechny jsou u nej registrovane a co od nich vim, take spokojene. Sarka Kohoutova

• K panu dokrotovi chodím třetím rokem a velmi lituji, že jsem již po prvních náznacích nespokojenosti nevyhledala jiného lékaře. Již třetím rokem nemenstruuji, pak doktor to ale nijak neřeší, neposlal mne ani na žádné odborné vyšetření. Při každé návštěvě se ptá, kdy jsem měla poslední menzes (povinný dotaz bez zájmu o pacienta) a dále následuje už jen dohazování jeho kolegů otázkami typu: "Máte problémy s krční páteří?", "Máte problémy tlakem?", "a co nervy? Dobré?".... atd. ... a už vypisuje žádanky K JEHO KAMARÁDŮM. PROBLÉMY PACIENTA PANA DOKTORA ABSOLUTNĚ NEZAJÍMAJÍ, JE TO JEN A JEN POUZE OBCHODNÍK!!!! škoda peněz, které jsem u něj utratila, v podstatě jesm platila 700,- za dotaz "kdy jste měla poslední menzes?"..... 2x ročně. Nyní mám nového lékaře a jsem velmi spokojená. Platím 600,- Kč ročně a lékař o mne má SKUTEČNÝ zájem. Již při první návštěvě nechápavě kroutil hlavou, proč to pan doktor Chlebeček nikdy neřešil. Ukázalo se, že mám závažný hormonální problém, za který mohu poděkovat nezájmu pana doktora businessmana.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní