Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Tůma je velmi milý, příjemný, velice ochotný a pohodový člověk, skvělý lékař, kterému jsem dokázala důvěřovat od prvních minut, kdy jsem se s ním setkala. Umí uklidnit, podpořit, vyšetřuje velmi jemně, je perfektní a zkušený operatér. Jsem velmi ráda, že jsem tak úžasného lékaře poznala, moc mu děkuji za pohodový a zcela bezproblémový průběh zákroku, kdy jsem si byla jista, že jsem v těch nejlepších rukách. Pokud budu mít v budoucnu někdy ještě jakýkoliv gynekologický problém vyžadující chirurgické řešení, určitě se s důvěrou na pana dr. Tůmu opět obrátím.


Ověřeny pacient

Pana doktora Tůmu znám přes 15 let. Co kdy řekl, to platilo. Je pečlivý, jemný a svědomitý. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné náladě . Dvakrát mě operoval, sice menší zákroky, ale vždy bylo všechno naprosto v pořádku. Podporoval mne celé poslední těhotenství, kdy jsem si měla sklony kvůli věku tolik nevěřit.. A hlavně- vedl porod mého třetího syna. Ve 43 letech už jsem se o sebe trochu bála a porod byl daleko složitější, než první dva,, ale díky jeho podpoře a hlavně zkušenostem všechno proběhlo, jak mělo. Jsem mu za jeho péči moc vděčná!


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Tůmovi jsem docházela do poradny v nemocnici Krč v posledních týdnech těhotenství. Jsem mu vděčná za jeho profesionalitu, citlivé jednání, ochotu odpovědět na mé otázky, odborný a zároveň lidský přístup. Má moji plnou důvěru a ráda se k němu v budoucnu vrátím.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor byl přivolán k mému porodu, který se nevyvíjel dobře, aby ho ukončil pomocí kleští. Jsem mu velice vděčná za to, jak operaci zvládl! Zachránil mi syna a já po porodu nemám jediné následky. Je mi zle z toho, jak mohl porod dopadnout, kdyby tam nebyl tak šikovný lékař! Moc děkuju!


I
Ověřeny pacient

Fantastický doktor výborná péče a obrovský dík


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti