Praha
Ordinace (mapa)

Pana doktora Tůmu znám přes 15 let. Co kdy řekl, to platilo. Je pečlivý, jemný a svědomitý. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné náladě . Dvakrát mě operoval, sice menší zákroky, ale vždy bylo všechno naprosto v pořádku. Podporoval mne celé poslední těhotenství, kdy jsem si měla sklony kvůli věku tolik nevěřit.. A hlavně- vedl porod mého třetího syna. Ve 43 letech už jsem se o sebe trochu bála a porod byl daleko složitější, než první dva,, ale díky jeho podpoře a hlavně zkušenostem všechno proběhlo, jak mělo. Jsem mu za jeho péči moc vděčná!

K panu doktorovi Tůmovi jsem docházela do poradny v nemocnici Krč v posledních týdnech těhotenství. Jsem mu vděčná za jeho profesionalitu, citlivé jednání, ochotu odpovědět na mé otázky, odborný a zároveň lidský přístup. Má moji plnou důvěru a ráda se k němu v budoucnu vrátím.

Pan doktor byl přivolán k mému porodu, který se nevyvíjel dobře, aby ho ukončil pomocí kleští. Jsem mu velice vděčná za to, jak operaci zvládl! Zachránil mi syna a já po porodu nemám jediné následky. Je mi zle z toho, jak mohl porod dopadnout, kdyby tam nebyl tak šikovný lékař! Moc děkuju!

Fantastický doktor výborná péče a obrovský dík