Adres

Poliklinika Lesná (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
548 22.....
607 02.....

Běžný termín

Léčebné a preventivní péče

Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv + 14 Více

Ošetření drobných kožních poranění

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• chřipka
  • angína / bolest v krku
  • bolesti břicha

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Poliklinika Lesná Nalezení nové obvodní lékařky

Doktorka i sestřička se skvělým přístupem a přívětivostí. Pomohla s problémem, zařídila doktorku na infekční, vřele mě přijala.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 05.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Návštěva proběhla hladce, přesně v domluvený čas. Jelikož šlo o první návštevu, pani doktorka se na vše trpělivě doptala, návštěva se nesla ve velice příjěmné atmosféře. Pani doktorka je člověk na svém mistě, určitě doporučuju.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Po prve jsme byla u pani doktorky, a mam velmi dobry dojem - prijala me na obednanou hodinu, velmi vstricna a prijemna. Po dlouhe dobe jsme nevidela tak prijemna sestricka taky.

Umístění: Poliklinika Lesná Registrace

Paní doktorka má velice zdvořilé jednání, je milá, ale přitom věcná. Prohlídku neodbyla naopak byla důkladná, ale bez toho aniž by něco opominula.

Umístění: Poliklinika Lesná

Pani doktorka je istotne profesionálka, ale viazla komunikácia, necítil som záujem. Objednávkový systém sa mi páčil. Je prehľadný, a keď sa objednáte tak nečakáte. Ale keď som niečo rýchlo potreboval, tak mi to nevyhovovalo. Akútnych pacientov síce berie, ale som sa cítil takmer až previnilo, že si dovolím prísť za doktorom neobjednaný, keď je niečo akútne :D Ale to je len subjektívny pohľad a nič to nevypovedá o kvalitách lekára.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Zdravím, paní doktorka má osobní a přesto velmi profesionální přístup. Navíc jak paní doktorka tak sestřička jsou obě velice milé. Jsem velice rád, že jsem měl možnost využít jejich služeb - rozhodně spokojen! :-)

Umístění: Poliklinika Lesná Změna praktického lékaře

Oproti mojí bývalé lekařce velký rozdíl. Milá sestřička, vyšetření na čas, ordinace velmi příjemná, paní doktorka opravdu profesionální a důsledná (oproti minulé doktorce působila že si je jistá tím co dělá a že mě nechce jen co nejrychleji vylifrovat z ordinace). Jsem velmi spokojená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka aj pani sestrička sú veľmi milé a ochotné, vždy ma zoberú presne v čas objednania. Som rada, že som ako svoju novú praktickú lekárku zvolila pani doktorku Markovú. Skvelý prístup, vždy mi všetko objasní vysvetlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Registrace

Velice příjemná sestřička i paní doktorka. Dodržen čas objednání, nemusela jsem čekat, jak je zvykem u jiných lékařů.

Léčebné a preventivní péče

Ošetření drobných kožních poranění

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Návrh na lázeňskou péči

Kompletní předoperační vyšetření

Cena není uvedená

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu a, b, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Cena není uvedená

Pravidelná měření tk, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Cena není uvedená

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Cena není uvedená

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Komplexní interpretace výsledků

Cena není uvedená

Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Cena není uvedená

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Cena není uvedená

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Cena není uvedená

Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Běžný termín

Umístění: Poliklinika Lesná Nalezení nové obvodní lékařky

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 05.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Umístění: Poliklinika Lesná Registrace