Poliklinika Lesná (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
548 22.....
607 02.....

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• chřipka

Kompletní předoperační vyšetření

Komplexní interpretace výsledků

Léčebné a preventivní péče

Poliklinika Lesná

Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Návrh na lázeňskou péči

Poliklinika Lesná

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Poliklinika Lesná

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A, B, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Ošetření drobných kožních poranění

Poliklinika Lesná

Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Poliklinika Lesná

Pravidelná měření TK, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Poliklinika Lesná

Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Poliklinika Lesná

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Poliklinika Lesná

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Poliklinika Lesná

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Umístění: Poliklinika Lesná Prihlásenie a problém s rukou

Príjemná paní doktorka, správala sa veľmi slušne. Termín objednania bol dodržaný presne. Poslala ma na dobré vyšetrenia. Môžem odporučiť.

Umístění: Poliklinika Lesná Registrace

Registrace proběhla bez problémů, sestřička i paní doktorka jsou velmi milé. Online objednávky jsou dobré na plánované návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé. Objednávání na konkrétní čas parádně funguje. Vyšetření při běžné prohlídce bylo naprosto profesionální, paní doktorka nic neopomene. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo více.

G
Umístění: Poliklinika Lesná

Byla jsem objednána online, v čekárně jsem proto nečekala. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a pečlivé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Změna praktického lékaře

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Čekání na zdravotní prohlídku bylo téměř nulové, odpovídá objednací době. Paní doktorka byla pečlivá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

3 návštěvy stačily, první, úvodní bez problému, následující 2 papírovací zcela nevyhovující. Stejné zdravotní potvrzení u jiného doktora zabralo 3min bez problému a zdarma, dohadování se, že musím mít IČO, ale to že ono potvrzení potřebuju na kvalifikaci bez které mi živnostňák a IČO v daném oboru nedají byl neřešitelný problém, nakonec mě vyhodily a při odchodu ještě dostanu vynadáno že jim přidávám nezaplacenou práci... Protivná, neochotná -> stačilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Vše bylo v naprostém pořádku, především výborná komunikace. Termín objednání byl dodržen. Specialisté k dalšímu vyšetření se nacházení na stejném místě, takže je možné základní vyšetření (EKG, ultrazvuk, odběr krve) absolvovat ve stejné budově.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Registrace probehla prijemne.Jsem rada ze doktorka je pecliva...navic mi vyridila i dalsi veci pri prvni nasteve.Jsem velmi spokojena a doporucuji.Bez cekani hned jsem sla na radu.

Názor přidán dne 23.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• chřipka
  • angína / bolest v krku