MUDr.

Iveta Marková

verifiedCreated with Sketch.

Praktický lékař přijímá nové pacienty

29 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 51 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Do ordinace… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 597/1
    638 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín
    Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv
    Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti
    Návrh na lázeňskou péči
    Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu a, b, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)
    Stanovení hladiny krevního cukru v krvi
    Komplexní interpretace výsledků
    Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství
    Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod
    Léčebné a preventivní péče
    Ošetření drobných kožních poranění
    Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči
    Kompletní předoperační vyšetření
    Pravidelná měření tk, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence
    Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)
    Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)
    Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Běžný termín

Po prve jsme byla u pani doktorky, a mam velmi dobry dojem - prijala me na obednanou hodinu, velmi vstricna a prijemna. Po dlouhe dobe jsme nevidela tak prijemna sestricka taky.

• P
    Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Registrace

Paní doktorka má velice zdvořilé jednání, je milá, ale přitom věcná. Prohlídku neodbyla naopak byla důkladná, ale bez toho aniž by něco opominula.

• Umístění: Poliklinika Lesná

Pani doktorka je istotne profesionálka, ale viazla komunikácia, necítil som záujem. Objednávkový systém sa mi páčil. Je prehľadný, a keď sa objednáte tak nečakáte. Ale keď som niečo rýchlo potreboval, tak mi to nevyhovovalo. Akútnych pacientov síce berie, ale som sa cítil takmer až previnilo, že si dovolím prísť za doktorom neobjednaný, keď je niečo akútne :D Ale to je len subjektívny pohľad a nič to nevypovedá o kvalitách lekára.

Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Běžný termín

Zdravím, paní doktorka má osobní a přesto velmi profesionální přístup. Navíc jak paní doktorka tak sestřička jsou obě velice milé. Jsem velice rád, že jsem měl možnost využít jejich služeb - rozhodně spokojen! :-)

Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Změna praktického lékaře

Oproti mojí bývalé lekařce velký rozdíl. Milá sestřička, vyšetření na čas, ordinace velmi příjemná, paní doktorka opravdu profesionální a důsledná (oproti minulé doktorce působila že si je jistá tím co dělá a že mě nechce jen co nejrychleji vylifrovat z ordinace). Jsem velmi spokojená

• P
    Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Běžný termín

Paní doktorka aj pani sestrička sú veľmi milé a ochotné, vždy ma zoberú presne v čas objednania. Som rada, že som ako svoju novú praktickú lekárku zvolila pani doktorku Markovú. Skvelý prístup, vždy mi všetko objasní vysvetlí.

Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Registrace

Velice příjemná sestřička i paní doktorka. Dodržen čas objednání, nemusela jsem čekat, jak je zvykem u jiných lékařů.

• S
    Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Přeregistrace

V objednaný čas jsem byl přijat a vše proběhlo hladce a rychle. Chování sestřičky i paní doktorky bylo milé a vstřícné.

• Umístění: Poliklinika Lesná

Pani doktorka velmi prijemna a profesionalni,byla jsem spokojena s jejim zajmem a pristupem ke me jako pacientce.
    Moravcova Sylva

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Markova is a good doctor. I do not have any problems with her or her staff. Great that most things can be done electronically.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Do ordinace můžete přijít i bez objednání, ale pro Vaše pohodlí a úsporu času Vám nabízíme možnost se telefonicky objednat.

Přijímáme nové pacienty!

• všeobecný praktický lékař