MUDr.

Iveta Marková

Praktický lékař přijímá nové pacienty

22 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Do ordinace… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 597/1
    638 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín
    Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv
    Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti
    Návrh na lázeňskou péči
    Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu a, b, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)
    Stanovení hladiny krevního cukru v krvi
    Komplexní interpretace výsledků
    Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství
    Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod
    Léčebné a preventivní péče
    Ošetření drobných kožních poranění
    Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči
    Kompletní předoperační vyšetření
    Pravidelná měření tk, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence
    Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)
    Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)
    Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Do ordinace můžete přijít i bez objednání, ale pro Vaše pohodlí a úsporu času Vám nabízíme možnost se telefonicky objednat.

Přijímáme nové pacienty!

• všeobecný praktický lékař

Znalost jazyků

• čeština

Fotografie

Hodnocení pacientů

• S
    Umístění: Poliklinika LesnáSlužby: Přeregistrace

V objednaný čas jsem byl přijat a vše proběhlo hladce a rychle. Chování sestřičky i paní doktorky bylo milé a vstřícné.

• Umístění: Poliklinika Lesná

Pani doktorka velmi prijemna a profesionalni,byla jsem spokojena s jejim zajmem a pristupem ke me jako pacientce.
    Moravcova Sylva

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Markova is a good doctor. I do not have any problems with her or her staff. Great that most things can be done electronically.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka má čekárnu společnou s ještě jednou ordinací, kde je na dveřích běžný nápis: "Neklepejte, vyčkejte příchodu …!" Paní Marková má na dveřích naproti nápis: "Klepejte, jste u nás vítáni, jsme tu pro Vás." To vystihuje asi vše.

• Názor přidaný na 15.05.17 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá a profesionální lékařka. Byla to moje první návštěva u ní a jsem si jistá, že jsem si dobře zvolila obvodní lékařku. Více takových, kteří dělají svoji práci s úsměvem.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná lékařka se smyslem pro humor, která je ovšem profesionální při každé návštěvě. Více takových lékařů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou a také se sestřičkou jsem spokojená a zkušenosti jen dobré. Pravdou je, že pokud se neobjednáte předem tak prostě čekáte a to může být v případě akutního onemocnění trochu problém, ale pokud jste objednaní, vše funguje perfektně.

• H

S paní doktorkou jsem se měla zkušenost poznat jen jako záskok. Díky bohu. Paní doktorka a sestřička je prvně moc milá. Ale přijdete ráno v 7:30, před Vámi jsou dva pacienti a přijme Vás až v 9h. Potom Vás prohlédne, nechá Vás jít na odběr krve a přijít si máte až za hodinu a půl, tudíž celé dopoledne strávíte u doktorky v čekárně. Podotýkám, že jsem měla horečky a opravdu mi bylo zle (k doktorům chodím jen když mi opravdu něco je). Doma dvouleté dítě, které bylo na hlídání, původně na cca hodinu, ale později jsem stále hlídání musela prodlužovat. Paní doktorce to bylo úplně jedno, stejně Vám nic neřekne a o výsledky si zavolat nemůžete, prostě Vás nechá schválně čekat celé dopoledne, asi aby jste si příště rozmysleli další návštěvu. Bohužel, co jsem se dozvěděla, tak celý den tam strávíte běžně. Opravdu "lidský" přístup paní doktorky je už třešnička na dortě. Má první a poslední návštěva.

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěva na mě zapůsobila velmi pozitivně.To, že Vás nápis na dveřích ordinace navádí ke klepání, je pozitivní změnou oproti standardům zažitým jinde. Finta je ale v tom, že klepat ani netřeba. Sestra proaktivně velmi často navštěvuje čekárnu a proud návštěv si tak skutečně řídí - a dělá to dobře (tedy už žádné nedůstojné hlídání toho posledního příchozího přede mnou...). Tedy přesto, že čekárna nebyla ani zdaleka prázdná, byl jsem pozván dovnitř téměř přesně na minutu vůči času objednání.
    Prvotní průchod agendou se sestrou byl rychlý a efektivní (což možná mají i jinde), ale zároveň její přístup byl velmi vlídný, profesionální a hlavně po celou dobu s úsměvem a stoprocentním soustředěním na pacienta, tedy klienta (protože zde se k návštěvám tak chovají - hurá :-) ). To dle mých dosavadních zkušenostní jinde nemají. Obvyklým standardem jinde je, že sestra Vám buďto jasně dává najevo, jakou nad Vámi má moc a jak musíte při "výslechu" skákat, jak ona píská, jinak bude zle...nebo (zatímco vy čekáte a čekáte) popíjí kávu při soukromém nedůležitém hovoru, čímž Vám teatrálně demonstruje, že za svůj mrzký plat přece ona chuděra nebude dělat nic, co vyloženě v danou chvíli nemusí.
    Samotná paní doktorka už tak usměvavá není, ale od její role se to ani neočekává. Vyšetření proběhlo rychle, ale přitom dle mého (laického) názoru důkladně. Dostal jsem uspokojivé odpovědi na všechny své dotazy. A když na jednu odpověď paní doktorka zapomněla (a já v tu chvíli též), neváhala mě ihned po návštěvě nahánět na mobilu, aby mi to upřesnila ještě telefonicky.
    Při odchodu mi ještě sestra proaktivně (aniž bych ji o to žádal) ukázala, do jakých dvěří (na společné chodbě polikliniky) mám jít, abych se objednal na specializované vyšetření u kolegů...
    Když k tomu přičtete 2x týdně ordinaci do pozdních odpoledních hodin (hurá, konečně někde počítají s tím, že někteří lidé chodí i do práce), možnost online objednání atd., tak není co řešit.
    Je mi líto, že na našem trhu zdravotnických služeb toto není standardem, ale pozitivní deviací. Tak snad se ostatní lékaři inspirují... Za sebe však říkám, že nemám důvod měnit. A děkuji za to.