COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

548 22.....
607 02.....

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• chřipka

Kompletní předoperační vyšetření

Komplexní interpretace výsledků

Léčebné a preventivní péče

Poliklinika Lesná

Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Návrh na lázeňskou péči

Poliklinika Lesná

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Poliklinika Lesná

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A, B, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Ošetření drobných kožních poranění

Poliklinika Lesná

Pravidelná měření TK, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Poliklinika Lesná

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Poliklinika Lesná

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Poliklinika Lesná

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Poliklinika Lesná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Měla jsem k dispozici tři lékařské zprávy (z pohotovosti neurologické kliniky, od neurologa), za sebou dvě návštěvy rehabilitace. Zažila jsem si velmi silné bolesti a bezmocnost, kdy mě v mých třiceti jedna letech musel přítel a matka zvedat z toalety a následně oblékat, a u paní doktorky Markové jsem musela čelit zpochybňování mého zdravotního stavu, nařknutí z podvodného jednání a neetickému jednání s pacientem celkově. Doktorku Markovou nezajímal můj současný stav, jak se cítím, zda jsem schopna normálně fungovat a zda je neschopenka potřebná. Jednala se mnou nedůstojně, z pozice moci a byla vůči mně zaujatá. Už od začátku řešení mého případu bylo vidět, že ji obtěžuje papírování spojené s „Potvrzením dočasné neschopnosti“. Toto jednání s pacientem, které jsem u paní doktorky Markové zažila, považuji za vysoce nevhodné a neprofesionální.

Umístění: Poliklinika Lesná Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Hledala jsem nového praktického lékaře v novém bydlišti. Líbí se mi, že paní Marková má spuštěný online kalendář a zaujaly mě pozitivní recenze. I když jsem prozatím nemusela nic moc řešit - pouze vstupní prohlídku a návaznou pracovní, vše bylo bez problému a paní doktorka i setřička byly ochotné a profesionální. Doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka byla usměvavá a milá, stejně tak sestřička. Zatím šlo jen o vstupní prohlídku, ale přístup doktorky byl skvělý. Sestřička zadávala informace do systému informace rychle, paní doktorka pokládala srozumitelné otázky, po vyšetření mi byly sděleny výsledky + co do budoucna dělat. Ptala se důkladně na všechny problémy, anamnézu i jinou léčbu, byl vidět zájem o pacienta.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Paní doktorka i sestřička příjemné, profesionální přístup. Jsou "přísnější", ale vědí proč a jak dělat dobře svou práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Potřeboval jsem výpis z dokumentace pro životní pojištění. Vše proběhlo naprosto bez problémů. Vzali mě přesně v čas, kdy jsem se objednal.

Názor přidán dne 07.12.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Prehliadka

Pani doktorka bola veľmi príjemná, bez problémov prebehla registrácia aj samotné ošetrenie bez akýchkoľvek prekážok typu poistenia v ČR, u predošlého lekára bol problém s poistením a registráciou...
Určite doporučujem!

Umístění: Poliklinika Lesná preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka je vždy milá, profesionální a chápající. Po příchodu i odchodu vždy podá ruku, což skoro žádný lékař nedělá. Vždy mi pomohla a vyhověla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná preventivní prohlídky

Ambulanciu som navštívila prvý krát. Návšteva prebehla bez problémov, bez dlhého čakania. Pani doktorka i sestrička boli profesionálne a vyšli v ústrety. Ku konkrétnym ťažkostiam boli ihneď doporučení špecialisti. Veľmi oceňujem online objednanie.
Spokojnosť

Umístění: Poliklinika Lesná Prihlásenie a problém s rukou

Príjemná paní doktorka, správala sa veľmi slušne. Termín objednania bol dodržaný presne. Poslala ma na dobré vyšetrenia. Môžem odporučiť.

• chřipka
  • angína / bolest v krku