Iveta Marková, Ph.D., praktický lékař Brno

MUDr. Iveta Marková, Ph.D.

Praktický lékař

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• Chřipka
  • Angína / bolest v krku
  • Bolesti břicha

• všeobecný praktický lékař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření

Komplexní interpretace výsledků

Léčebné a preventivní péče

Návrh na lázeňskou péči

Poliklinika Lesná

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Poliklinika Lesná

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A, B, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Ošetření drobných kožních poranění

Poliklinika Lesná

Pravidelná měření TK, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Poliklinika Lesná

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Poliklinika Lesná

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Poliklinika Lesná

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Poliklinika Lesná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Vybrala jsem si ji na základě většiny pozitivních referencí zde, které nicméně často vycházejí z funkčnosti rezervačního systému lékařky a úvodní registrační návštěvy. To může zmást, na první schůzce se paní doktorka jevila dobře-normálně, nicméně když jsem od ní potřebovala prakticky formalitu - obyčejnou žádanku ke specialistovi, kterého jsem chtěla změnit (na což jsem tou dobou rozhodně měla nárok), zahrnula mě výčitkami, nerelevantními komentáři a argumenty, dokonce nepravdivou informací, že mám nárok měnit specialistu až po půl roce od první návštěvy, a zastrašováním, že budu mít problém s pojišťovnou... Byla opravdu velmi nepříjemná, otrávená, vůči mě podezíravá.
Toto chování mě opravdu velmi šokovalo - styl komunikace byl ve velmi autoritativním a pacienta ponižujícím stylu. Trochu mi to přišlo, jako bych se vrátila o 40 let zpět. Takové chování by si nikdo neměl nechat líbit.

Názor přidán dne 30.06.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Příjemný lékař i sestra, ochota pomoci a vyjít vstříc. Dodržují objednací lhůtu, jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Chodím sem už rok a půl. Rezervační systém online je fajn, ale občas nelze sehnat místo, když je potřeba a dovolat se na objednání se podaří fakt výjimečně aspoň v mém případě. Jinak jsem s paní doktorkou spokojená, vždy jsme vše probrali, prohlédla mě a postupovala pak dále. Tato poslední návštěva byla spíš administrativního charakteru a taktéž dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Měla jsem k dispozici tři lékařské zprávy (z pohotovosti neurologické kliniky, od neurologa), za sebou dvě návštěvy rehabilitace. Zažila jsem si velmi silné bolesti a bezmocnost, kdy mě v mých třiceti jedna letech musel přítel a matka zvedat z toalety a následně oblékat, a u paní doktorky Markové jsem musela čelit zpochybňování mého zdravotního stavu, nařknutí z podvodného jednání a neetickému jednání s pacientem celkově. Doktorku Markovou nezajímal můj současný stav, jak se cítím, zda jsem schopna normálně fungovat a zda je neschopenka potřebná. Jednala se mnou nedůstojně, z pozice moci a byla vůči mně zaujatá. Už od začátku řešení mého případu bylo vidět, že ji obtěžuje papírování spojené s „Potvrzením dočasné neschopnosti“. Toto jednání s pacientem, které jsem u paní doktorky Markové zažila, považuji za vysoce nevhodné a neprofesionální.

Hledala jsem nového praktického lékaře v novém bydlišti. Líbí se mi, že paní Marková má spuštěný online kalendář a zaujaly mě pozitivní recenze. I když jsem prozatím nemusela nic moc řešit - pouze vstupní prohlídku a návaznou pracovní, vše bylo bez problému a paní doktorka i setřička byly ochotné a profesionální. Doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka byla usměvavá a milá, stejně tak sestřička. Zatím šlo jen o vstupní prohlídku, ale přístup doktorky byl skvělý. Sestřička zadávala informace do systému informace rychle, paní doktorka pokládala srozumitelné otázky, po vyšetření mi byly sděleny výsledky + co do budoucna dělat. Ptala se důkladně na všechny problémy, anamnézu i jinou léčbu, byl vidět zájem o pacienta.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Paní doktorka i sestřička příjemné, profesionální přístup. Jsou "přísnější", ale vědí proč a jak dělat dobře svou práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Potřeboval jsem výpis z dokumentace pro životní pojištění. Vše proběhlo naprosto bez problémů. Vzali mě přesně v čas, kdy jsem se objednal.

Názor přidán dne 07.12.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Chřipka
  • Angína / bolest v krku