Halasovo náměstí 597/1, Brno

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poliklinika Lesná

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Poliklinika Lesná Léčebné a preventivní péče

Výborná a spolehlivá praktická lékařka. Velice si považuji systému, který v ordinaci mají. Nikdy nesedíte dlouho v čekárně, lékařka každého přijímá dle objednaného času. Paní doktorka je velice pečlivá a snaží se nikdy nic nezanedbat. I při sebemenších potížích Vás podrobně vyšetří či odešle na odborné pracoviště. Absolutně nesouhlasím s některými negativními názory předešlých pisatelů, vypadá to, jako bychom každý mluvili o jiné lékařce. Paní doktorka je vždy ochotná a vstřícná, ale také přísná. A to musí být. A jestli někomu vadí, že v ordinaci nikdo "nebere krve", pak ho musím upozornit, že na odběr krve je v poliklinice speciální odběrová místnost. Každý by si měl takové informace obstarat. Myslím, že práce praktických lékařů je docela náročná a důležitá. Protože tam se rozhoduje o tom, jestli se potíže vyřeší nebo ne. Takže děkuji za ordinaci Mudr. Markové a jsem ráda, že ji mám.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Absolutní hrůza! Takový člověk nemá v medicíně co dělat a hlavně má jít už dávno do důchodu, když ho přesluhování nebaví! Arogantní, drzá doktorka s škaredým a povýšeneckým jednáním, u které se setřičky střídájí jak ponožky, protože s ní právděpodobně nikdo nechce pracovat.

Jednou jí dokonce sestřičku dělal manžel, kterého sekýrovala každou sekundou, a který ani nevěděl co má dělat, natož mi brát krev?!!! Hodná sestřička je vyjímkou. Většinou na vás ještě v čekárně spustí co jako máte za problém a když ji mile vysvětlíte, že to nechcete říkat na chodbě plné lidí, řekne vám, že v tom případě nemůže posoudit, jestli jste hodni konzultace s paní veleváženou doktorkou.

Při preventivní prohlídce se mi doktorka vysmála do obličeje, že jsem ztloustla 5kg. To už byl opravdu vrchol! Rychle pryč!

POZOR! Na znamylekar.cz jsou striktní pravidla pro vkládání hodnocení, což může být zavádějicí, protože se recenzenti musí držet zkrátka. Doporučuji si taktéž projít recenze na googlu.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

S péčí paní doktorky Markové jsem moc spokojen. Je přísná, ale to mi nevadí, vzhledem k tomu, že mám rád ve věcech jasno a věci narovinu. Paní doktorka skvěle ovládá techniku, takže hodně věcí lze vyřešit online. Za sebe doporučuji.

Umístění: Poliklinika Lesná Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Milá paní doktorka,milá sestřička.Perfektní lékařská služba.Velká spokojenost za kterou moc děkuji. Pani doktorka vše vysvětlí a poradí. .Ráda k ni chodím a děkují,že se o mne po zdravotní stránce stará.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální.
I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů.
Nerozumím kverulantům.

Umístění: Poliklinika Lesná Léčebné a preventivní péče

Při hledání praktického lékaře v Brně, jsem si vybrala MUDr. Markovou dle recenzí na internetu. Bohužel to ale nebyla dobrá volba. Při vstupní kontrole vše v pořádku, ale jakmile jsem potřebovala řešit zdravotní komplikaci, tak nastal problém. V nynější době Covidu jsem řešila svůj problém po telefonu. Nejdříve mě sestra odkázala ať řeším problém v lékárně i přesto, že jsem ji řekla, že jsem již v lékárně byla a doporučené léky mi nepomáhají, tak proto volám paní doktorce zda by mi ještě něco neporadila. Sestra nakonec můj dotaz paní doktorce předala a ta mi zavolala zpět. A musím říct, že vyšetření po telefonu bylo velmi zarážející, paní doktorka po vyšetření přes telefon mě označila nepřímo za simulanta a když jsem se ohradila, že problém opravdu mám, tak mi nezapomněla připomenout, že ona má potřebné vzdělání a dostatečnou praxi, tak ať to nechám na ní. Musím říct, že toto arogantní a dle mého neprofesionální jednání mě přimělo ke změně praktického lékaře (a to dělám nerada změny). Dle mého by měl lékař pomáhat a ne se ke svým pacientům chovat takto.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Lesná Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Vybrala jsem si ji na základě většiny pozitivních referencí zde, které nicméně často vycházejí z funkčnosti rezervačního systému lékařky a úvodní registrační návštěvy. To může zmást, na první schůzce se paní doktorka jevila dobře-normálně, nicméně když jsem od ní potřebovala prakticky formalitu - obyčejnou žádanku ke specialistovi, kterého jsem chtěla změnit (na což jsem tou dobou rozhodně měla nárok), zahrnula mě výčitkami, nerelevantními komentáři a argumenty, dokonce nepravdivou informací, že mám nárok měnit specialistu až po půl roce od první návštěvy, a zastrašováním, že budu mít problém s pojišťovnou... Byla opravdu velmi nepříjemná, otrávená, vůči mě podezíravá.
Toto chování mě opravdu velmi šokovalo - styl komunikace byl ve velmi autoritativním a pacienta ponižujícím stylu. Trochu mi to přišlo, jako bych se vrátila o 40 let zpět. Takové chování by si nikdo neměl nechat líbit.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Příjemný lékař i sestra, ochota pomoci a vyjít vstříc. Dodržují objednací lhůtu, jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Lesná Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Chodím sem už rok a půl. Rezervační systém online je fajn, ale občas nelze sehnat místo, když je potřeba a dovolat se na objednání se podaří fakt výjimečně aspoň v mém případě. Jinak jsem s paní doktorkou spokojená, vždy jsme vše probrali, prohlédla mě a postupovala pak dále. Tato poslední návštěva byla spíš administrativního charakteru a taktéž dobré.

Hledala jsem nového praktického lékaře v novém bydlišti. Líbí se mi, že paní Marková má spuštěný online kalendář a zaujaly mě pozitivní recenze. I když jsem prozatím nemusela nic moc řešit - pouze vstupní prohlídku a návaznou pracovní, vše bylo bez problému a paní doktorka i setřička byly ochotné a profesionální. Doporučuji :)