Iveta Marková, Ph.D., praktický lékař Brno

MUDr. Iveta Marková, Ph.D.

Praktický lékař Více

Poliklinika Lesná

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• Chřipka
  • Angína / bolest v krku
  • Bolesti břicha

• všeobecný praktický lékař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální.
I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů.
Nerozumím kverulantům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Léčebné a preventivní péče

Při hledání praktického lékaře v Brně, jsem si vybrala MUDr. Markovou dle recenzí na internetu. Bohužel to ale nebyla dobrá volba. Při vstupní kontrole vše v pořádku, ale jakmile jsem potřebovala řešit zdravotní komplikaci, tak nastal problém. V nynější době Covidu jsem řešila svůj problém po telefonu. Nejdříve mě sestra odkázala ať řeším problém v lékárně i přesto, že jsem ji řekla, že jsem již v lékárně byla a doporučené léky mi nepomáhají, tak proto volám paní doktorce zda by mi ještě něco neporadila. Sestra nakonec můj dotaz paní doktorce předala a ta mi zavolala zpět. A musím říct, že vyšetření po telefonu bylo velmi zarážející, paní doktorka po vyšetření přes telefon mě označila nepřímo za simulanta a když jsem se ohradila, že problém opravdu mám, tak mi nezapomněla připomenout, že ona má potřebné vzdělání a dostatečnou praxi, tak ať to nechám na ní. Musím říct, že toto arogantní a dle mého neprofesionální jednání mě přimělo ke změně praktického lékaře (a to dělám nerada změny). Dle mého by měl lékař pomáhat a ne se ke svým pacientům chovat takto.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Vybrala jsem si ji na základě většiny pozitivních referencí zde, které nicméně často vycházejí z funkčnosti rezervačního systému lékařky a úvodní registrační návštěvy. To může zmást, na první schůzce se paní doktorka jevila dobře-normálně, nicméně když jsem od ní potřebovala prakticky formalitu - obyčejnou žádanku ke specialistovi, kterého jsem chtěla změnit (na což jsem tou dobou rozhodně měla nárok), zahrnula mě výčitkami, nerelevantními komentáři a argumenty, dokonce nepravdivou informací, že mám nárok měnit specialistu až po půl roce od první návštěvy, a zastrašováním, že budu mít problém s pojišťovnou... Byla opravdu velmi nepříjemná, otrávená, vůči mě podezíravá.
Toto chování mě opravdu velmi šokovalo - styl komunikace byl ve velmi autoritativním a pacienta ponižujícím stylu. Trochu mi to přišlo, jako bych se vrátila o 40 let zpět. Takové chování by si nikdo neměl nechat líbit.

Názor přidán dne 30.06.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Příjemný lékař i sestra, ochota pomoci a vyjít vstříc. Dodržují objednací lhůtu, jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Chodím sem už rok a půl. Rezervační systém online je fajn, ale občas nelze sehnat místo, když je potřeba a dovolat se na objednání se podaří fakt výjimečně aspoň v mém případě. Jinak jsem s paní doktorkou spokojená, vždy jsme vše probrali, prohlédla mě a postupovala pak dále. Tato poslední návštěva byla spíš administrativního charakteru a taktéž dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Měla jsem k dispozici tři lékařské zprávy (z pohotovosti neurologické kliniky, od neurologa), za sebou dvě návštěvy rehabilitace. Zažila jsem si velmi silné bolesti a bezmocnost, kdy mě v mých třiceti jedna letech musel přítel a matka zvedat z toalety a následně oblékat, a u paní doktorky Markové jsem musela čelit zpochybňování mého zdravotního stavu, nařknutí z podvodného jednání a neetickému jednání s pacientem celkově. Doktorku Markovou nezajímal můj současný stav, jak se cítím, zda jsem schopna normálně fungovat a zda je neschopenka potřebná. Jednala se mnou nedůstojně, z pozice moci a byla vůči mně zaujatá. Už od začátku řešení mého případu bylo vidět, že ji obtěžuje papírování spojené s „Potvrzením dočasné neschopnosti“. Toto jednání s pacientem, které jsem u paní doktorky Markové zažila, považuji za vysoce nevhodné a neprofesionální.

Hledala jsem nového praktického lékaře v novém bydlišti. Líbí se mi, že paní Marková má spuštěný online kalendář a zaujaly mě pozitivní recenze. I když jsem prozatím nemusela nic moc řešit - pouze vstupní prohlídku a návaznou pracovní, vše bylo bez problému a paní doktorka i setřička byly ochotné a profesionální. Doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka byla usměvavá a milá, stejně tak sestřička. Zatím šlo jen o vstupní prohlídku, ale přístup doktorky byl skvělý. Sestřička zadávala informace do systému informace rychle, paní doktorka pokládala srozumitelné otázky, po vyšetření mi byly sděleny výsledky + co do budoucna dělat. Ptala se důkladně na všechny problémy, anamnézu i jinou léčbu, byl vidět zájem o pacienta.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Paní doktorka i sestřička příjemné, profesionální přístup. Jsou "přísnější", ale vědí proč a jak dělat dobře svou práci.

• Chřipka
  • Angína / bolest v krku