Praktický lékař - gynekolog
Žufanova 1/1114, Praha

Velice ochotná a milá paní doktorka. Se vším mi pomohla, doporučila, nabídla několik variant. V čekárně téměř nikdy nečekám, k pacientům přistupuje individuálně a cítím se u ní jako doma. Vystřídala jsem již 4 doktory a musím říct, že je z nich nejlepší. Už jsem u ní přes 5let. Vřele doporučuji!

Nazory typu "taha z nas penize" nebo "vadi ji male deti" mi prijdou nemistne... Nikdy ode mne nevzala vic penez nez jakykoli jiny lekar a co se tyka deti, tak je jasne ze do ordinace za maminkou jit nemuzou a nechat je samotne v cekarne je tak trochu nezodpovednost, ze... Vzdycky mi ve vsem pomohla a zachranila mi zdravi. Chodila jsem pred tim k jine pani gynekolozce (shodou okolnosti na te same poliklinice...) a diky te jsem malem vykrvacela.... Na pani Kvasovou si zkratka nemuzu stezovat..

Já jsem naprosto spokojená.Hlavně s jejím přístupem,vše se přesně týká danné věci a k tématu bez zbytečného "okecávání"..já tam nechci strávit půl dne takže vše je jak by mělo být.Chodím tam již několik let i v těhotenství a vše bez problémů.Pacientka Radka K.

K paní doktorce Kvašové jsem v minulosti chodila asi 10 let než jsem naštěstí přešla k jiné lékařce u které už jsem také pár let a je to opravdu neskutečný rozdíl a změna jak jinak než k lepšímu. Po přečtení příspěvku S.Kvaše jsem nemohla než nenapsat i po letech reakci na paní doktorku. Jeho příspěvek je totiž neskutečně hloupý i smešný! Naprosto souhlasím s negativními názory na lékařku např.v tom, že jí jde více o peníze než o pacienty a jejím lékařským závěrům se nedá naprosto důvěřovat!!! V minulosti po zákroku v nemocnici, kde mi napsali do zprávy s vykřičníkem!, že musím po několika dnech na kontrolní ultrazvuk to odbyla, že je to nesmysl a nebude mě již na ultrazvuk posílat, její vyšetření prý stačí. Ultrazvuk jsem si na základě zprávy z nemocnice přes její odpor prosadila a ukázalo se, že byl opravdu třeba a musela jsem opět do nemocnice, zanedbání by bylo kritické. Zato pokud šlo o peníze, na ty byla vždy jak vosa na bonbon... Pokud jsem se chtěla na něco zeptat, odbyla mě, že moc čtu a že není třeba se o něco starat, opravdu super přístup... Její lékařské vědomosti se ukázaly spolu s jejím přístupem jako velmi kritické. Určitě nikomu nedoporučuji, pokud nechcete hazardovat se svým zdravím!
S lékařkou, ke které jsem od doktorky Kvašové před pár lety přešla jsem nesmírně spokojená. Jak v přístupu, informacích pacientkám, výbavou ordinace a lékařskými schopnostmi a uměním. Mimo jiné, u této paní doktorky mají děti pacientek hračky a milý přístup i od sestřičky, která je také super.

....

Podle mého názoru velmi kvalitní lékařka. Zajímá se o pacientky, najde si vždy čas na podrobné konzultace o zdravotních potížích a doporučí (alespoň v mém případě) vždy vhodnou léčbu. Boušková R

No deti do cekarny na gynekologii opravdu nepatri.Obvzlaste kdyz vyrusuji doktorku i lidi v cekarne svou rozjivenosti a revem!Pacientka pani doktorky Kvasove!

Paní doktorce vadí v čekárně malé děti. To je problém. V ordinaci nemá pacientka pocit soukromí (nezatažené rolety)a také si myslím, že bere ordinaci hlavně přes finance, což zdůrazňuje při všech úkonech a výkonech. Pro těhotenství je lépe vyhledat někoho s lepším vybavením ordinace.

Vždy mi pomůže v mých nelehkých zdravotních problémech.

Skvělá lékařka, nemohu říci asbolutně nic špatného. Jsem maximálně spokojená. Díky její pečlivosti jsem po letech čekání u jiného lékaře, úspěšně otěhotněla. O všechna má těhotenství se řádně starala, včetně toho současného. Lidský přístup, profesionální nadhled, to vše má pro mě velký význam. Neměnila bych!!
Zuzana Škvorová