Ivana Kučerová, gynekolog Praha

MUDr. Ivana Kučerová

Gynekolog Více

54 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Staropramenná 3117/17, Praha
GynPorScan

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
54 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Milá sestřička i doktorka, v čekárně strávím oproti objednané době maximálně 15 minut navíc. Je to krásné čisté moderní prostředí. Někdy je jen cítit, že pacientek mají opravdu hodně, a tak když není žádný zdravotní problém, prohlídka trvá klidně jen 5 minut. Ráda doporučuji dál.


A
Ověřeny pacient
Umístění: GynPorScan

Panî Mudr. Ivana Kučerová je člověk na svém místě. Vynikající na prenatální peči. Profesionální přístup s lidskostí. U prvního těhotenství nebyl žádný problem. Rozhodně doporučuji. Roční poplatek velmi ráda zaplatím, když vím jak je/ bude o mě postaráno. Vybavení ordinace na vysoke urovni.


M
Ověřeny pacient
Umístění: GynPorScan prevence

Rozhodla jsem se změnit doktorku a udělala jsem jen dobře. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, ochotné. V životě jsem nezažila tak důkladnou preventivní prohlídku. Jsem moc spokojená.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den,
u paní doktorky Kučerové jsem registrovaná teprve necelý rok, ale vzhledem k tomu, že jsem v ranném stádiu těhotenství, byla jsem u ní již třikrát. Paní doktorku mohu jedině chválit a všem doporučit, stejně tak sestřičku. Vždy se mě zeptá, jak se mám, vysvětlí mi, co mě dnes čeká a celá moje návštěva u ní je pro mě příjemná a nijak stresující.
Děkuji.


Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce Kučerové chodím už několik let a s péčí jsem spokojená.
Myslím, že je dobré uvědomit si, že provozování soukromé ordinace je podnikání jako každé jiné. Paní doktorka má velmi nadstandardní technické vybavení, které si musela zakoupit a je velmi pochopitelné, že se snaží vydělat peníze, aby zajistila provoz ambulance i výdělek. Zároveň jsem se ale několikrát setkala s přístupem, který mě utvrdil v tom, že to rozhodně není tak, že by jí šlo o peníze za každou cenu. Měla jsem problémy s cystou na vaječníku, kterou mi ultrazvukem paní doktorka každé 3 měsíce kontrolovala. Ve výpisu zdravotní péče od své pojišťovny jsem tuto položku vůbec nenašla - velmi pravděpodobně tedy takhle časté UZ vyšetření pojišťovny neproplácí a paní doktorka to tedy dělala v podstatě zdarma. V těhotenství při každé prohlídce byl UZ samozřejmostí - pojišťovna hradí tuším 3 UZ vyšetření za celé těhotenství.
Chápu, že 600 Kč ročně se někomu může zdát jako vysoká a možná zbytečná částka. Zvláště pak třeba v případě, že jste zdravá a chodíte 1x ročně na preventivní prohlídku. Ale žádná z nás si nemůže být jistá, kdy bude mít nějaký zdravotní problém a poté velmi ocení kvalitní péči a technické vybavení.
V těhotenství se rozhodně neplatí navíc vyšetření, která jsou u jiných gynekologů samozřemostí. U paní doktorky si v těhotenství můžete připlatit akorát za prvotrimestrální screening a detailní UZ ve 20. týdnu těhotenství, ale ten je, dle mého názoru, zpoplatněn na všech pracovištích - navíc licenci k tomuto vyšetření má málokterý gynekolog a obvykle se dochází na jiná specializovaná pracoviště.
Na druhou stranu je pravdou, že se u paní doktorky téměř vždy velmi velmi dlouho čeká. Také už jsem se setkala s tím, že paní doktorka nebyla v nejlepší náladě, ale také je to jenom člověk.


T
Ověřeny pacient

Věřím, že je paní doktorka profesionál a nemohu špatně hodnotit ani její zdravotní péči, ale i přesto jsem k ní přestala chodit po tom, jak se ke mně chovala, když jsem odmítala zaplatit poplatek. Abych řekla pravdu nešlo mi vůbec o peníze, ale spíš o princip. Díky lékařům v rodině mám představu kolik vydělá lékař v soukromé praxi a obohacovat se ještě na dalších poplatcích mi přijde víc než nemorální. Když jsem tedy odmítla poplatek zaplatit, paní doktorka si dala práci s tím, že mi udělala výčet toho co bude jinak: 1. budu čekat dokud nebude čekárna prázdná, pak mohu jít na řadu, 2. pokud budou potřeba nějaké odběry, tak ty mi v ordinaci dělat nebudou, ale budu si muset dojít do nemocnice na Karlák, 3. pokud budu potřebovat recept na antikoncepci tak si opět musím vysedět frontu, než budou ošetřeny všechny pacientky a výčet obsahoval asi pět dalších podobných nesmyslných a diskriminujících položek. Je tedy jasné, že už jsem se u paní doktorky neobjevila. Asi i k její radosti, protože neplatící pacienty opravdu nepotřebuje.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé a ochotné. Neměla jsem zatím žádný vážnější problém, hodnotím tedy kladně hlavně lidský přístup a ochotu.


T
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem měla přímou zkušenost během prvního těhotenství. Teprve změna lékaře z důvodu stěhování při druhém těhotenství mě nasměřovalo napsat hodnocení. Paní doktorka je profesionální, s výborným vybavením a hezky zařízenou ordinací. Nicméně během těhotenství mi přes to, že byla upozorněna, že mám kočky, odmítla udělat testy na toxoplazmózu a nerealizovala ani jiné testy, které bývají v těhotenství samozřejmostí. Na základě zpětně zjištěných informací jsem zjistila, že nejsou z pohledu paní doktorky pravděpodobně samozřejmostí testy, ani odborná péče v případě, že jí toto zasahuje do bodového a finančního systému. Úroveň péče jsem při prvním těhotenství nebyla objektivně schopna jako nezdravotník vyhodnotit. Teprve poté, co navštěvuji jinou ordinaci (nikoli krásnou a moderně vyhlížející a bez jakýchkoli poplatků - jiná v regionu nebyla) jsem zjistila, co je to opravdová péče a hlavně zájem o pacienta.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, nemohu napsat nic jiného. Vždy je velmi milá, profesionální, poradí a pomůže. Sestřička taktéž.


A
Ověřeny pacient

Pani doktorka je profesional na svem miste!!! Jsem velice a velice spokojena s vedenim meho tehotenstvi a celkovou peci. Vsechno vzdycky vysvetli. Je docela prisna, ale mila a taktni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví