Ivana Kolínková, praktický lékař Brno

MUDr. Ivana Kolínková

Praktický lékař

21 názorů

Uložit


Adresa

Na Kovárně 5, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Skvela pani Dr.! I pani sestricka! Se vsim obe ochotne velmi pomohou..Jakakoli negativa na ne vubec nechapu. Pak uz opravdu nevim, co by ty lidi dneska fakt chteli. Nepochopim :)!


P
Ověřeny pacient

Laskavá,ochotná vyslechnout pacienta.Vždy jsem sní spokojen,aji přístup sestry je výborný.Nikdy jsem neměl žádný problém z jejich prací.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vstřícná, sympatická, odboně zcela kompetentní (neváhá konzultovat nejasnou situaci s odborníkem) a čekání na ošetření také netrvá dlouho...


Velmi spatna.


Ověřeny pacient

V osobní rovině je paní doktorka klidný nekonfliktní člověk, který rád vyhoví pacientovi. Mohla by dostat známku "Velmi dobrý". V odborné rovině či v přístupu k nemoci jsem na rozpacích. Paní doktorka si nepamatuje anamnézu pacienta (a to by ani vyžadováno bý nemuselo), ale v případě potřeby ani nemusí dojít k jejímu seznámení. Stalo se opakovaně, že podstatná věc byla opomenuta (např. neuvedení (ve zprávě kde to chybět nemělo) prodělání závažné operace v minulosti. Kvůli pasivitě lékaře se nedozvíte jaké možnosti máte v léčení, jestli máte nárok na lázně a podobně. Pacient může mít pocit že nezbývá nic jiného než si diagnózu nějak určit sám. Bál bych se přijít k lékařce v případě vážnějšího onemocnění. V případě běžné chřipky či potřeby razítka je vše OK a bez problému. Podobnou zkušenost vím od mých námých. K lékařce nemám negativní vztah a nechci ji škodit, na druhou strnu by pacienti měli znát úskalí. Mnohaletá zkušenost potvrzuje, že méně příjemný lékař ale dobrý a aktivní diagnostik může způsobit menší škody než některý příjemný lékař...


Lékařka, která pomůže nejen tělu, ale i duši.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


je dobrá


Ověřeny pacient

Profesionální, pečlivá, zkušená, ale přitom velmi laskavá a vstřícná lékařka umějící svým pacientům naslouchat a v nemoci je povzbudit. U této lékařky dostane pacient vždy dostatek prostoru nejen k označení a popsání základních symptomů své nemoci, ale i k vyjádření, jak své zdravotní problémy subjektině vnímá. Toto je nejen příjemné, ale napomáhá i včasnému určení správné lékařské diagnózy. Na paní doktorce velmi oceňuji její celostní přístup k medicíně a pozitivní vztah k pacientům, lidem a životu vůbec. Příjemnou atmosféru v ordinaci dotváří i velmi ochotná a vždy usměvavá zdravotní sestra, která je stejně pozitivně laděná, jako paní doktorka a společně tak vytváří skvělý pracovní tým. Jako pacientka pozitivně vnímám i umístění nápojového automatu na pitnou vodu v čekárně a vkusně provedené nástěnky s výjevy přírody, citlivě doprovázené několika filozoficky laděnými výroky. Z hlediska ordinační doby je dán alespoň jednou týdně prostor pro návštevy ordinace i po pracovní době a je-li pacient objednán, je snad vyjma akutních případů jeho termín ošetření skutečně dodržován. Vyzdvihnout je pak třeba i ochotu paní doktory provádět návštěvy v domácnostech pacientů a možnost ji v urgentních případech zastihnout i mimo pracovní dobu na jejím mobilním čísle, což je v dnešní době již skutečně ojedinělý nadstandard, za nějž patří paní doktorce náležitý dík. Sečteno a podtrženo, u této lékařky jste zaručeně jen v těch nejlepších rukou! A.S.
Jednání lékařky je odborně na výši a ve vztahu k pacientovi vždy přihlíží k jeho subjektivnímu popisu zdravotního stavu. Při jednání je vždy příjemná, pečlivá a ze zkušenosti práce s ní bych jí doporučovala mnoha lidem.
Souběžně bych vyzvedla chování a spolupráci její zdravotní sestry, je vynikající.


Vstřícná, spolehlivá, obětavá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti