Ivana Kolářová, pediatr Praha

Pediatr

Petra Rezka 3/1090, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Přijímáme také pacienty s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou , Českou průmyslovou zdravotní pojiš'tovnou a pojišťovnou VZP a.s.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni.

MUDr. Ivana Kolářová

Dobrý den, pochvaly si cením,
Děkuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná! Moc jí děkuji za již více než roční péči o naší dceru Valentinku :) Paní doktorka svou práci bere jako poslání, vždy nám nadstandardně pomohla. Začali jsme u ní jen jako u zastupující lékařky, ale poté, co mi v pátek odpoledne dávno po své pracovní době pomohla řešit otázku kojení, zánětu prsu atd., jsem se rozhodla, že takovou lékařku pro svou dceru chci :), a tak jsme doktora při první příležitosti změnili. Další plus je, že se dá paní doktorce snadno dovolat a že paní sestřička je taky super a moc milá. Rozhodně 100% doporučuji. Díky. Eva Krystiánová

MUDr. Ivana Kolářová

Dobrý den, díky za milá slova. Dr.Kolářová

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pediatrická konzultace

As new parents,its very important to know that you are in good hands and that you have a doctor who is always at your disposal.
Dr. Kolarova- you rock! Million thanks for all of your help, advises and tips trough the past months. We could not found a better doctor even if we wanted!

MUDr. Ivana Kolářová

Thank you very much, I don ´t deserve so many nice words. Dr.K.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naprostá spokojenost! V ordinaci paní doktorky trávíme vzhledem ke vrozené snížené imunitě obou synů dost času, vždy odcházím s pocitem, že jsme v těch nejlepších rukách. Paní doktorka je vždy milá a usměvavá, všechno trpělivě vysvětlí, přístup k dětem je naprosto perfektní, návštěvy probíhají vždy v klidu a bez zbytečného stresu. Velice oceňuji neustálé vzdělávání se a hledání nových postupů léčby podložených mnoholetými zkušenostmi, paní doktorka jde prostě s dobou! Příjemné prostředí dokresluje i vždy dobře naladěná a moc ochotná sestřička. Jsem šťastná, že máme takovou paní doktorku, na kterou se mohu 100% spolehnout a vím, že mé děti k ní chodí rádi.

MUDr. Ivana Kolářová

Děkuji a moc Vás zdravím.
Dr.IK.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost poradna, očkování

V době dovolené naší paní doktorky, kdy zastupovala MUDr. Kolářová, jsem s dcerou byla na poradně a očkování velmi nemile překvapena, sestra je sice milá, ale z jednání paní doktorky jsem byla v šoku - hlavně to rychle vyřídit, neměla jsem možnost se pořádně na nic zeptat, do průkazu nám napsala, že je dcera mírně nezralá, což mi nebylo nijak vysvětleno ( dle mého žádnou nezralost nepozoruji ) po očkování mě s polonahým, řvoucím dítětem naházeli zbytek věcí do tašky a vystrnadili na chodbu s tím, že tam mám počkat než se uklidní a můžu jít.

Chápu, že toho může mít v době dovolených a záskoků paní doktorka hodně, ale takové zacházení s 3 měsíčním kojencem tedy nechápu.

Dobrý den, paní Andreo,
mrzí mě, že jste u nás měla tak nepříjemnou zkušenostnost.
17.7. první den po dovolené jsem toho opravdu měla hodně, zastupovala jsem další dvě lékařky. To znamenalo udělat preventivní prohlídku a očkování asi dvaceti kojencům a navíc ošetřit nemocné děti. Omlouvám se, za normálho provozu se to u nás nestává.
Zdravím Vás, Dr.Kolářová

Paní doktorka má velice zodpovědný, lidský a současně profesionální přístup.
V jejím přístupu se prolínají dlouholeté zkušenosti s trendy moderní medicíny.
Paní doktorka ordinuje s jistotou a klidem, vždy se snaží najít to nejlepší řešení.
Cením si také její ochoty mi vše důkladně vysvětlit, její velice příjemné komunikace se mnou i s našimi dětmi.
Jsem vděčná za to, že ji máme, že naše dvě děti mají tu nejlepší péči a vřele ji jako pediatra doporučuji.
Je opravdu skvělá!!!
Nesmírně si ji vážím jako odborníka i jako člověka.
Zároveň nelze nezmínit milou a ochotnou paní sestřičku, která s paní doktorkou tvoří velmi sehranou dvojici.

K paní doktorce Kolářové chodíme řadu let a jsme s ní opravdu velmi spokojeni! Je to člověk na svém místě. Paní doktorka má profesionální a lidský přístup. Je moc milá a ochotná. S dětmi to hezky umí. Je znát, že má zkušenosti i z nemocnice, kde řadu let pracovala a zná i nové poznatky medicíny, jelikož navštěvuje pravidelně semináře pro lékaře. Jak jsme se již několikrát přesvědčili, má šestý smysl a dobrý odhad, což je také velmi důležité, pro včasné odhalení diagnózy. Pomáhá nám už řadu let a jsme moc rádi, že k ní můžeme chodit. Jezdíme k ní přes celou Prahu, ale to nám nevadí. Její ordinace a čekárna je moc příjemná, hezká a vkusně vybavená. Vím, že u paní doktorky jsme v těch pravých rukou, a můžeme se na ni spolehnout. Víme, že dostaneme tu nejlepší péči a plně jí důvěřujeme. Sestřička je také velice příjemná a s dětmi to umí. Znám i několik ostatních maminek, které jsou s paní doktorkou spokojeny. Vím, že včasnou a správnou diagnózou zachránila už řadu dětí. Opravdu mohu paní doktorku a její sestřičku s čistým srdcem jen a jen doporučit!
Eisenreichovi

Ordinaci Mudr. Kolářové navštěvuji s dcerou 3 roky a vím, že dcera dostává tu nejkvalitnější péči!
Paní doktorka si dokáže poradit v nestandardních situacích. K zdravotním problémům se staví čelem. Vše srozumitelně vysvětlí, neskrývá fakta a dokáže dodat energii. Sestřička Iveta je vždy milá, usměvavá a do poraden objednává na čas a bez čekání. Mudr. Kolářová je uznávaným odborníkem, ale vážím si také jejího lidského přístupu. Její péče nám moc pomáhá při řešení vážných zdravotních problémů.
Šejnovi

Zkušená a vzdělaná lékařka ,vstřícná k rodičům a laskavá k dětem,se smylsem pro humor, pracující s pným nasazením.

Názor přidán dne 09.05.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.