Praktický lékař pro děti a dorost
Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Přijímáme také pacienty s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou , Českou průmyslovou zdravotní pojiš'tovnou a pojišťovnou VZP a.s.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila už se svým synem. Nyní je mu 28.
A chodí k ní i dcerka. Té bude letos 19. Takže bude u paní doktorky končit. Asi to obrečím.
MUDr. Kolářová je nejlepší lékařka, se kterou jsem se za svůj život setkala.
Jako profesionálka i jako člověk. Je vidět, že její práce je i jejím posláním.
Vždy byla ochotná nám pomoci i mimo svou pracovní dobu.
Je vždy laskavá a pozitivně naladěna.
A to velmi oceňuji. Pro mě je chování lékaře velmi důležité.
Chtěla bych jí touto cestou poděkovat za to, co pro nás za ta dlouhá léta udělala.
Vážená paní doktorko.
Děkuji Vám.
Mám Vás opravdu ráda a velice si Vás vážím.
V neposlední řadě děkuji i sestřičce, která je naprosto skvělá. Mám ráda její nakažlivý smích a neutuchající dobrou náladu.
I Vás mám moc ráda.
Ze Vaše věrná.
Patrná Vladimíra

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni.

MUDr. Ivana Kolářová

Dobrý den, pochvaly si cením,
Děkuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná! Moc jí děkuji za již více než roční péči o naší dceru Valentinku :) Paní doktorka svou práci bere jako poslání, vždy nám nadstandardně pomohla. Začali jsme u ní jen jako u zastupující lékařky, ale poté, co mi v pátek odpoledne dávno po své pracovní době pomohla řešit otázku kojení, zánětu prsu atd., jsem se rozhodla, že takovou lékařku pro svou dceru chci :), a tak jsme doktora při první příležitosti změnili. Další plus je, že se dá paní doktorce snadno dovolat a že paní sestřička je taky super a moc milá. Rozhodně 100% doporučuji. Díky. Eva Krystiánová

MUDr. Ivana Kolářová

Dobrý den, díky za milá slova. Dr.Kolářová

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pediatrická konzultace

As new parents,its very important to know that you are in good hands and that you have a doctor who is always at your disposal.
Dr. Kolarova- you rock! Million thanks for all of your help, advises and tips trough the past months. We could not found a better doctor even if we wanted!

MUDr. Ivana Kolářová

Thank you very much, I don ´t deserve so many nice words. Dr.K.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naprostá spokojenost! V ordinaci paní doktorky trávíme vzhledem ke vrozené snížené imunitě obou synů dost času, vždy odcházím s pocitem, že jsme v těch nejlepších rukách. Paní doktorka je vždy milá a usměvavá, všechno trpělivě vysvětlí, přístup k dětem je naprosto perfektní, návštěvy probíhají vždy v klidu a bez zbytečného stresu. Velice oceňuji neustálé vzdělávání se a hledání nových postupů léčby podložených mnoholetými zkušenostmi, paní doktorka jde prostě s dobou! Příjemné prostředí dokresluje i vždy dobře naladěná a moc ochotná sestřička. Jsem šťastná, že máme takovou paní doktorku, na kterou se mohu 100% spolehnout a vím, že mé děti k ní chodí rádi.

MUDr. Ivana Kolářová

Děkuji a moc Vás zdravím.
Dr.IK.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost poradna, očkování

V době dovolené naší paní doktorky, kdy zastupovala MUDr. Kolářová, jsem s dcerou byla na poradně a očkování velmi nemile překvapena, sestra je sice milá, ale z jednání paní doktorky jsem byla v šoku - hlavně to rychle vyřídit, neměla jsem možnost se pořádně na nic zeptat, do průkazu nám napsala, že je dcera mírně nezralá, což mi nebylo nijak vysvětleno ( dle mého žádnou nezralost nepozoruji ) po očkování mě s polonahým, řvoucím dítětem naházeli zbytek věcí do tašky a vystrnadili na chodbu s tím, že tam mám počkat než se uklidní a můžu jít.

Chápu, že toho může mít v době dovolených a záskoků paní doktorka hodně, ale takové zacházení s 3 měsíčním kojencem tedy nechápu.

Dobrý den, paní Andreo,
mrzí mě, že jste u nás měla tak nepříjemnou zkušenostnost.
17.7. první den po dovolené jsem toho opravdu měla hodně, zastupovala jsem další dvě lékařky. To znamenalo udělat preventivní prohlídku a očkování asi dvaceti kojencům a navíc ošetřit nemocné děti. Omlouvám se, za normálho provozu se to u nás nestává.
Zdravím Vás, Dr.Kolářová

Paní doktorka má velice zodpovědný, lidský a současně profesionální přístup.
V jejím přístupu se prolínají dlouholeté zkušenosti s trendy moderní medicíny.
Paní doktorka ordinuje s jistotou a klidem, vždy se snaží najít to nejlepší řešení.
Cením si také její ochoty mi vše důkladně vysvětlit, její velice příjemné komunikace se mnou i s našimi dětmi.
Jsem vděčná za to, že ji máme, že naše dvě děti mají tu nejlepší péči a vřele ji jako pediatra doporučuji.
Je opravdu skvělá!!!
Nesmírně si ji vážím jako odborníka i jako člověka.
Zároveň nelze nezmínit milou a ochotnou paní sestřičku, která s paní doktorkou tvoří velmi sehranou dvojici.

K paní doktorce Kolářové chodíme řadu let a jsme s ní opravdu velmi spokojeni! Je to člověk na svém místě. Paní doktorka má profesionální a lidský přístup. Je moc milá a ochotná. S dětmi to hezky umí. Je znát, že má zkušenosti i z nemocnice, kde řadu let pracovala a zná i nové poznatky medicíny, jelikož navštěvuje pravidelně semináře pro lékaře. Jak jsme se již několikrát přesvědčili, má šestý smysl a dobrý odhad, což je také velmi důležité, pro včasné odhalení diagnózy. Pomáhá nám už řadu let a jsme moc rádi, že k ní můžeme chodit. Jezdíme k ní přes celou Prahu, ale to nám nevadí. Její ordinace a čekárna je moc příjemná, hezká a vkusně vybavená. Vím, že u paní doktorky jsme v těch pravých rukou, a můžeme se na ni spolehnout. Víme, že dostaneme tu nejlepší péči a plně jí důvěřujeme. Sestřička je také velice příjemná a s dětmi to umí. Znám i několik ostatních maminek, které jsou s paní doktorkou spokojeny. Vím, že včasnou a správnou diagnózou zachránila už řadu dětí. Opravdu mohu paní doktorku a její sestřičku s čistým srdcem jen a jen doporučit!
Eisenreichovi

Ordinaci Mudr. Kolářové navštěvuji s dcerou 3 roky a vím, že dcera dostává tu nejkvalitnější péči!
Paní doktorka si dokáže poradit v nestandardních situacích. K zdravotním problémům se staví čelem. Vše srozumitelně vysvětlí, neskrývá fakta a dokáže dodat energii. Sestřička Iveta je vždy milá, usměvavá a do poraden objednává na čas a bez čekání. Mudr. Kolářová je uznávaným odborníkem, ale vážím si také jejího lidského přístupu. Její péče nám moc pomáhá při řešení vážných zdravotních problémů.
Šejnovi

Zkušená a vzdělaná lékařka ,vstřícná k rodičům a laskavá k dětem,se smylsem pro humor, pracující s pným nasazením.