Praktická lékařka
Horníkova 34, Brno

Umístění: Praktická lékařka

Mam s paní doktorkou jen.nejlepší zkušenosti a děkuji za skvělou péči, jsem velmi spokojená. Nikdy mě nenechala ve štychu i když jsem potřebovala cokoli vyřídit narychlo nebo jsem náhle onemocněla a potřebovala ošetřit bez zdržování. Velmi citlivá.

Umístění: Praktická lékařka zajištění předoperačního vyšetření

Chodím k paní doktorce od doby kdy vystudovala medicínu.Ze začátku velice vstícný přístup,který se ale časem změnil na nezájem o pacienta(hlavně že za něj dostává kapitační platbu)Předoperační vyšetření neudělala (potřeboval jsem ho zajistit do 5 prac.dnů),přestože to na poliklinice jde bez problému udělat a odeslala mě na internu s tim ,že tam chodím na pravidelné půlroční kontroly.Uvažuji o změně lékaře,protože přístup k pacientovi je hrozný.

Umístění: Praktická lékařka

Dnešní návštěva u paní doktorky zoufalá. Pacient přichází s opakujícím se vyčerpávajícím kašlem infekčního původu. Nebylo provedeno žádné klinické vyšetření poslechem, na vlastní žádost byl pacient odeslán na RTG s negativním výsledkem. Předepsána ATB a na kašel neberte nic, klidně se třeba uduste. Nevím jestli se to v noci nestane. Před 15ti lety jsem k ní také chodila, ale měla to štěstí, že jsem velmi brzo utekla. Ale co pacienti, kteří chudáci nemají kam?

Dlouhé čekací doby, po změně velmi nepříjemná sestra, většinou univerzální léty ... paralen, antibiotika, i na zlomenou nohu. Poohlížím se po schopnějším lékaři :-(

"pacient je zde pro lékaře", dříve, 2012, byla alespon příjemná a vstřícná sestra.Dlouhé čekací doby.

Paní doktorka je velice důkladná, narozdíl od jiných lékařů, které znám. Je to sice na úkor dlouhého čekání, ale mně to nevadí, protože tam nechodím často. Co mi trochu vadí jsou tenké dveře, přes které je všechno slyšet. Neškodilo by investovat do polstrování. A docela mi vadí ťukání některých pacientů na boční dveře a pouštění je bokem. Jinak se neobjednává a čeká se, až člověk příjde na řadu (kromě předbíhajících, ale to je všude). Celkově bych paní doktorku doporučil.

Velmi dobře zvládá základní péči. Pacienty objednává, tudíž bez čekání.

Katastrofa......

Jsem spokojený. Jako pracující člověk příjdu do čekárny a nikdy tam nečekám moc dlouho. Paní doktorka je ochotná a snaží se vždy poradit.

Ta nejlepší Lékařka!!!! Se vším si ví rady a vždy pomůže!!!! Chodím tam přes 20 let a nemohu si ji vynachválit!!!!