Hostinského 1533, Praha
Praktický lékař - gynekolog (mapa)

Dobrý lékař. Dobře vybavená ordinace. Vstřícný přístup. Zajímá se o pacienta. Nikdy tam dlouho nečekám.

K doktorovi chodím chvilinku, ale přijde mi, že ne o vše se zajímá. Jsem v 15. týdnu těhu a bývalý gynekolog mi udělal genetické vyšetření na srážlivost a vyšlo pozitivní s vysokým rizikem, MUDr. Jarkovský se rozčiloval následně nad touto zprávou a říkal, že zbytečně plaším. Nicméně následně jsem byla předána k další péči do Podolí. Jinak doktor slušný, sexuální narážky opravdu asi nezkousne každá, ale já s nimi problém nemám, vždy od něj odcházím s dobrou náladou :-)

Chodím k panu doktorovi už léta. Přešla jsem k němu po velmi špatných zkušenostech s mojí bývalou gynekoložkou.
Panu doktor se ke mě chová velice slušně, dokonce mi pomáhá i s problémy, které se úplně netýkají gynekologie, ale vždy na základě mého zájmu.
Typ jeho humoru a poznámek opravdu není pro každého, někdo prostě styl trošku erotického humoru nezvládne, ale komu tento typ humoru nevadí těm můžu pana doktora jen doporučit!!!! :)
PS: K tomuto gynekologovi se na prohlídky i těším.

Bohužel pan doktor je velmi spořivý. Nerad posílá na jakákoliv vyšetření, ta si člověk musí doslova vydupat. Rád hodnotí i způsob léčby lékařů jiných oborů a když mu řeknu, že ten a ten mi něco nedoporučil, odvětí: No jo, gynekolog je úplně blbej". Narážky, o kterých zde někdo píše, jsem nezaregistrovala. A pokud žena chodí jen na prevence, asi problém nebude. Ale nejsem si jistá, jestli je dost pečlivý.

Chodila jsem k panu doktorovi ca 2 roky. Zpočátku pouze na pravidelné preventivní prohlídky. Vzhledem k tomu, že jsem neměla žádné větší problémy, jsem byla v podstatě spokojená. Pan doktor má pravda trochu svébytný smysl pro humor, ale pokud není člověk citlivější, pak se ho to nedotkne. A sexisticky laděné vtipy a narážky jsem od něj neslyšela. Problémy nastaly v momentě, kdy jsem otěhotněla a začala k němu chodit do poradny. Pan doktor mě sice ujišťoval, že se můžu a mám na cokoliv ptát, ale sám mě příliš neinformoval (na což jsem byla jako většina ostatních prvorodiček do značné míry odkázána). O 1. a 2. screeningovém vyšetření a o tom, kde je možné jej absolvovat jsem se od něj nedozvěděla nic. Kdyby mi o něm neřekli známí, patrně bych je ani neabsolovala. "Díky" panu doktorovi mi rovněž chybělo před porodem jedno povinné krevní vyšetření, kam mě rovněž neposlal. O tom, že mě neinformoval, jaká ostatní vyšetření musím před porodem absolvovat, ani nemluvě. Po rozhovoru s několika lékaři z okolí, kteří mi mé obavy o kompetentnosti pana doktora potvrdili, jsem se v polovině těhotenství nakonec v obavě, abych něco nezanedbala, přeregistrovala k jinému lékaři. A jsem ráda, že jsem tak udělala. Na žádanku o předání dokumentace odeslanou mým novým lékařem pan doktor nereagoval...

U pana doktora jsem byla jednou a to na revizi po zákroku, nařkl mne z anorexie.
Velmi nepříjemný zážitek :-/

Chodím k panu doktorovi cca 15 let a jsem naprosto spokojena. Po dřívějších negativních zkušenostech s různými doktorkami (bohužel všechno to byly ženy) si nemohu jeho péči vynachválit. A občasné narážky beru jako zpestření návštěvy v ordinaci. Poslala jsem k němu i svou dceru v 17, když potřebovala antikoncepci. Také je spokojena. Vřele pana doktora doporučuji.

Já jsem k panu dr. chodila téměř deset let a byla jsem s ním spokojená. Změnila jsem lékaře z důvodu přestěhování. Vtípky sexistického rázu sice občas vede, ale v mém případě je vedl vždy jen, abych se na křesle lépe uvolnila a nikdy jsem neměla pocit, že by třo nějak přeháněl nebo v tom byl nějaký sexuální účel či oplzlost z jeho strany.
Jinak býval občas "zdravě hysterický" a měl lidský přístup. Co bych na něm ocenila přednostně, a co si myslím, že spoustu jiným lékařům chybí, je jeho ochota věnovat Vám jako pacientce dostatečné množství času, poslat Vás na potřebná vyšetření před tím, než Vám předepíše lék
+ že má opravdu silné analytické a diagnostické schopnosti. V neposlední řadě Vám nepředepíše jen tak léky např. na kvasinkovou infekci, aniž by Vás před tím vyšetřil. Světe div se, on totiž kvasinkovou infekci narozdíl od některých gynekoložek(!!!)pozná...

Pan doktor ma sice takove vtípky,ale je to kvalitní doktor,znam spoustu žen co jim pomohl,vylečil a když už važne jde o nejaký problem,ktery sem i mela...nepadl žadný vtip a byl stručný,jasný a přesný v diagnoze i lečbe...dle mého je pečlivý

Lepšího gynekologa jsem nikdy nepoznala. Příjemné vystupování, profesionalita.