Nejčastěji hledané služby

IQI - Individual Quality Increase, s.r.o.

PhDr. Iva Moravcová vystudovala na Karlově Univerzitě Praha jednooborovou psychologii.

Má specializaci na
- klinickou psychol...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili PhDr. Iva Moravcová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Věk 69 Let. Kolem 20 hod. mě to bere na spaní tak du spát. Probudím se kolem 22 hod - 23hod. Nemůžu usnout . Zaberu na spaní kolem 2 hod - 3 hod a spím do 5 - 6 hod. To trvá moc dlouho .

Doporučuji navštívit v první řadě psychologa, Vaše spánkové problémy mohou mít širší souvislost, kterou na webu neprobereme. Často u spánkových problémů doporučuji navštívit spánkovou laboratoř, kde zjistí detaily Vašeho spánkového rytmu a též ve spolupráci s psychologem tato léčba často vede k nápravě obtíží.

PhDr. Iva Moravcová

Dobrý den, je mi 43 let. Před cca. rokem a půl jsem nečekaně skončila po 10 letech v zaměstnání. Bylo to ze strany zaměstnavatele a nečekaně, takže pro mě šok. Prostě jsem se jim nehodila. Bála jsem se všeho. Teď jsem v novém zaměstnání cca. 13 měsíců. Skoro půl roku mi trvalo, než jsem si zvykla. Ale co mě trápí. Nad vším moc přemýšlím a někdy mám z budoucích věcí panický strach. Teď momentálně skoro 3. den nemohu spát a dopředu se vnitřně bojím, jak to dopadne. Ráda bych se naučila pohlížet na vše pozitivně a neničit se takhle vnitřně. Prosím o radu. Děkuji.

Dobrý den, domnívám se, že by bylo vhodné si o dané věci promluvit, v současné době poskytuji 1. konzultaci zdarma, chcete-li zavolejte mi, mobil najdete na webu. S pozdravem PhDr. Iva Moravcová

PhDr. Iva Moravcová