Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Je mi to velmi líto, ale nikdy jsem se s podobným chováním u lékaře nesetkala. Paní doktorka je velice nepříjemná, neempatická, řekla bych až zlá. Po první návštěvě jsem si říkala, že měla třeba špatný den, po druhé mě přesvědčila, že už se neuvidíme. Paní doktorky se nemůžete na nic zeptat, vyloženě ji je jakýkoliv dotaz nepříjemný a dá Vám to patřičně najevo. Pomoc a empatii neočekávejte, dostanete prášky a odkáže Vás na praktika. Při první ani druhé návštěvě mě nevyšetřila a zprávu zkopírovala z žádanky. Poslala mě na nebezpečné vyšetření, které se dnes předepisuje jen když je výstupem nutná operace. Jednoduše, doporučuji se paní doktorce obloukem vyhnout. Byla jsem na poliklinika Budějovická.

Tak nepříjemný a neempatický přístup u lékaře jsem nikdy nezažila. Po prvé jsem si řekla, že má paní doktorka špatný den, ale to byl omyl. Po druhé to bylo jěště horší.
Po výsledcích z MR, které dopadly dobře, jsem se paní doktorky zeptala, zda mé bolesti pravé poloviny těla , které mám každý den (trpnutí jazyka prstů, bolesti hlavy a celé pravé části těla - které jsem měla v tu chvíli, když jsem seděla u ní) nemůžou být skřípnutý nerv, plotýnka atd a jeji odpověď - Obraťte se na svého praktického lékaře. V tu chvíli mě její odpověď zarazila. Nerozumím jak takový člověk může mít titul lékaře, který by měl pomáhat. Nedoporučuji!!! Medicon - Poliklinika Budějovická

Absolutně neempatická, nepříjemná a neprofesionální. Zprávu z vyšetření zkopírovala z předchozí návštěvy (navíc šlo o jiný problém než předtím), fyzicky mě vůbec nevyšetřila (do zprávy opět pouze zkopírovala pohmaty z minula atd.) Špatnou náladu bych odpustila i pochopila, ale nedostatečné vyšetření a odbývání pacienta ne!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Paní doktorka Marečková pouze přečetla zprávu z jiného oddělení..nebyla ochotna se mi vůbec věnovat a prakticky mě vyhodila s tím, že už se se mnou nebude bavit ať se svými obtížemi jdu za svým obvodním lékařem přes to, že jsem k ní měl žádanku..ani se mě nedotkla a napsala zprávu na základě vyšetření z jiného oddělení..neléčí jen si píše body..jasný příklad toho jak by se lékař chovat neměl o kodexu ani nemluvě..tak arogantní jednání bych na Homolce nečekal

Paní doktorka se mi jevila jako povýšená a neochotná. Schválně mne a ostatní pacienty nechala čekat v čekárně, ačkoliv v ordinaci nikdo nebyl. Hovořila se mnou pouze v čekárně před ostatními pacienty. Nepřečetla si ani zdravotní kartu, aby mohla předepsat léky, které jsem již předem hlásla na recepci. Následně schválně předepsala léky jinak, než jsem požadovala a odmítla napsat recept znovu. Musela jsem se domoci svých práv u primařky oddělení, aby mi bylo vyhověno. Takový člověk nemá v medicíně, dle mého názoru, vůbec co pohledávat.

Postup paní doktorky mě velmi zklamal, na otázky nereagovala, dokonce mě napomenula s tím, že jsem určitě nestudovala medicínu, tak ať nediskutuji. Praktické vyšetření spočívalo v monitoringu EEG, pak kontrola stability a několika málo otázek pacientovi. Přístup absolutně neprofesionální, bez zájmu, neochota poradit o lidském přístupu se vůbec nedá hovořit. Nedoporučuji, slabší povahy to nemusí unést.
Hana

Skvělý přístup ,milá ,ochotná vysvětlit vše pokud jsem něčemu nerozuměla ...
Pro ty kteří mají zkušenosti ,jak tvrdí a hodnotí slabší : STAČÍ SE PTÁT !! ;)
Nejlepší a nejmilejší ze všech neurologů co jsem ,kdy měla :)

Denni B.

No nestačím se divit, k paní doktorce chodim již několik let jakožto epileptik a muj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Paní doktorka je vždy příjemná a ochotná mi cokoli vysvětlit. Za sebe určitě doporučuju. Dle mého odborník na svém místě :-)

Mé setkání s paní doktorkou mě velmi zklamalo. Nemá profesionální přístup k pacientům, nemá zájem ani snahu s pacientem lidsky promluvit o jeho problému a vyjasnit výsledek vyšetření. Já jako laik nemohu rozumnět všem lékařským výrazům. Od lékaře bych očekávala více lidkosti a profesionality a ne to co dnes předvedla paní doktorka. Neměla by si dovolit pacientovi říct, že není jasnovědec - toto od ní nikdo nechce. Nepřišla jsem k ní, aby mi věštila z křišťálové koule a vyložila budoucnost. Chtěla jsem jen pomoc odborníka a znát příčinu svého problému. Místo pomoci se mi paní doktorka pomalu vysmála. Tuto lékařku opravdu nedoporučuji.

Taky zírám na ta hodnocení.Já si na paní doktorku stěžovat nemůžu.Je to hodná doktorka,která se snaží pacientům pomoci.Ale každý má jiný názor na doktora.Chci tím říct,aby jste se nebáli pokud budete potřebovat k paní doktorce jít a zkusili to a potom si udělali názor svůj,myslím že nebude špatný a budete k paní doktorce chodit rádi,tak jako já.