Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

2.5

Paní doktorka se mi jevila jako povýšená a neochotná. Schválně mne a ostatní pacienty nechala čekat v čekárně, ačkoliv v ordinaci nikdo nebyl. Hovořila se mnou pouze v čekárně před ostatními pacienty. Nepřečetla si ani zdravotní kartu, aby mohla předepsat léky, které jsem již předem hlásla na recepci. Následně schválně předepsala léky jinak, než jsem požadovala a odmítla napsat recept znovu. Musela jsem se domoci svých práv u primařky oddělení, aby mi bylo vyhověno. Takový člověk nemá v medicíně, dle mého názoru, vůbec co pohledávat.

Postup paní doktorky mě velmi zklamal, na otázky nereagovala, dokonce mě napomenula s tím, že jsem určitě nestudovala medicínu, tak ať nediskutuji. Praktické vyšetření spočívalo v monitoringu EEG, pak kontrola stability a několika málo otázek pacientovi. Přístup absolutně neprofesionální, bez zájmu, neochota poradit o lidském přístupu se vůbec nedá hovořit. Nedoporučuji, slabší povahy to nemusí unést.
Hana

Skvělý přístup ,milá ,ochotná vysvětlit vše pokud jsem něčemu nerozuměla ...
Pro ty kteří mají zkušenosti ,jak tvrdí a hodnotí slabší : STAČÍ SE PTÁT !! ;)
Nejlepší a nejmilejší ze všech neurologů co jsem ,kdy měla :)

Denni B.

No nestačím se divit, k paní doktorce chodim již několik let jakožto epileptik a muj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Paní doktorka je vždy příjemná a ochotná mi cokoli vysvětlit. Za sebe určitě doporučuju. Dle mého odborník na svém místě :-)

Mé setkání s paní doktorkou mě velmi zklamalo. Nemá profesionální přístup k pacientům, nemá zájem ani snahu s pacientem lidsky promluvit o jeho problému a vyjasnit výsledek vyšetření. Já jako laik nemohu rozumnět všem lékařským výrazům. Od lékaře bych očekávala více lidkosti a profesionality a ne to co dnes předvedla paní doktorka. Neměla by si dovolit pacientovi říct, že není jasnovědec - toto od ní nikdo nechce. Nepřišla jsem k ní, aby mi věštila z křišťálové koule a vyložila budoucnost. Chtěla jsem jen pomoc odborníka a znát příčinu svého problému. Místo pomoci se mi paní doktorka pomalu vysmála. Tuto lékařku opravdu nedoporučuji.

Taky zírám na ta hodnocení.Já si na paní doktorku stěžovat nemůžu.Je to hodná doktorka,která se snaží pacientům pomoci.Ale každý má jiný názor na doktora.Chci tím říct,aby jste se nebáli pokud budete potřebovat k paní doktorce jít a zkusili to a potom si udělali názor svůj,myslím že nebude špatný a budete k paní doktorce chodit rádi,tak jako já.

Jen zírám na tato hodnocení! Několikrát jsem jako epileptik změnila doktora a až po doporučení doktorkou Marečkovou jsem změnila léčbu a přestala mít záchvaty téměř úplně! Jsem u ní už víc než čtyři roky, v té době se mi narodily dvě zdravé děti, které jsem odkojila i s její léčbou a jsem maximálně spokojená. A to k ní dojíždím na doporučení odborníka přes 100 km! Monika Michalíčková

Velice spatny lekar, predepisuje nesmyslne leky, jen proto aby sama sebe ochranila, nebere zadny ohled na pacienta. Kdyz jsem zjistil co predepisuje, tak jsem konzultoval s jinymi odborniky v oboru a ti me potvrdili nesmyslnost jejiho postupu. Durazne doporucuji s touhla pani radsi vubec neprichazet do styku...

s MUDr. Marečkovou jsem měla možnost setkat. Je to totálně neprofesionální doktorka, nectít nárok pacienta na soukromí. Posílám zprávy o pacientovi, obvodním doktorům, kteří si s tím mají poradit, když už sama nevím. Bez souhlasu pacienta. Ve zprávě poukazuje na skutečnosti, které se vůbec netýkají problemu, s kterym pacient přišel. Kdyz problémy pacienta nejsou její záběr obor neurologie navrhuje nesmyslné postupy léčby. Pokud máte možnost nechodte za ní se svými zdravotními problemy.