Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Specializace: estetická kosmetologie, korektivní dermatologi

Vzdělání: Kemerovská lékařská akademie (KemGMU), Ruská federace

• Ruština,
  • Čeština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. dermatologická konzultace

Paní doktorka se problému věnovala, dostatečně ho vysvětlila a navrhla léčbu. Teším se na další návštěvu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I highly appreciate. I visited her for a dermatology consultation. She listened to me carefully to know my situation. She's responsible and honest. She didn't just jump to the diagnostic.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bohužel jsem byla velmi zklamaná celkovým přístupem, doktorka takřka nemluvila a můj problém jí zjevně moc nezajímal. Navíc s rouškou pod nosem v době, kdy přicházejí ta nejpřísnější opatření proti covidu, nepůsobila moc seriózně. Půlhodinové zpoždění, v samotné ordinaci jsem byla max. 3 minuty - doktorka otevřela dveře a až na můj dotaz, jestli to je všechno a mám už jít, řekla, že ano. Nedostala jsem ani žádné doporučení, kam se se svým problémem dále obrátit. Jediné, co bylo pozitivní, bylo celkem příjemné prostředí a milé slečny na recepci.

Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. estetická dermatologie

Po létě mě vždy trápí pigmentace na obličeji a také občas mírné akné. Na kliniku Altos chodím na chemický peeling dle doporučení paní doktorky a výsledky jsou super! Pleť mám hezky sjednocenou a bez akné :)
Slečny na recepci jsou moc milé, prostředí čisté. Určitě doporučuji.

Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. diagnostické vyšetření

Absolvovala jsem zákrok laserový resurfacing obličeje v Altos klinice u doktorky Iriny Zvada, byla jsem trošku nervózní před zákrokem (protože je invazivní), po zákroku jsem měla zarudnutí pokožky, regenerace po zákroku trvala deset dní, velmi velmi doporučuji, super procedura, profesionální přístup a skvělý tým. Děkuji mockrát Altos a doktorce.