Zárubova 498, Praha
Oční ordinace (mapa)

Tak musím říct, že jsem s toho rozpačitá a překvapená.
Kůli nespokojenosti se stávající oční jsem si zde šla najít jiného lékaře a podle kriterií narazila na tuto lékařku, od které chci odejít.
Před ní jsem měla téměř 25 let jednoho lékaře a tato "nová" mi přeměřila oči, chce to operaci- laser, čočky si kupte takové a takové přes internet. Na operaci nechci a nepůjdu a to je názor, který se tam nelíbí.
Žádné pravidelné kontroly nic. Jsem také lékař, oči mám velmi špatné, kombinované několika vadami, předtím přepečlivě střežené pravidlenými kontrolami a zde není potřeba....
I když na obranu, lékařka je pozorná, milá i sestra, oči a brýle dobře změřené, předepsané.
Malinká ordinace, nic moc soukromí.

Paní doktorka je velmi příjemná,milá, ochotná,pečlivá, výborný diagnostik,odborník na svém místě, jsem ráda, že jsem v její péči (už více jak 20 roků).Její ordinaci výborně doplnuje stejně milá a příjemná sestřička.

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné. Profesionalita, milé jednání, ochota, vstřícnost, trpělivost ... prostě dokonalé. K paní doktorce chodím já i syn. Vždy se nám trpělivě věnují, jak paní doktorka tak i sestřička. Opravdu velký dík. D. Smolíková (bylo chybně uvedeno mé jméno, proto píši hodnocení ještě jednou).

Dostal jsem se k ni prave pres tuhle stranku a nemuzu jinak, nez doporucit. Prijemne vystupovani, odbornost a po tom co mam nove bryle tak naprosta spokojenost, konecne vidim :-)

Ochota, erudice, příjemné jednání, pečlivost při vyšetřování i při vysvětlování zdravotních problémů. Je to snad málo?

Ochota, pečlivost, erudice, nestačí to snad?

Solidní, seriózní, příjemná, schopná.
Provede patřičná vyšetření, navrhne odpovídající léčbu.

Jak paní doktorka tak sestřička jsou velmi ochotné. Bez problémů proběhlo kompletní vyšetření všeho co je potřeba a můžu jen doporučit :) Navíc bezproblémové parkování a příjemné prostředí ;)