Praktický lékař pro děti a dorost
Střelničná 1284, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsme u pani doktorky kratce, ovsem jeji mile chovani a pristup k detem me nadchnul! Zadne dlouhe cekani, vse vysvetli, pri jednani je vstricna a dovolat se do ordinace neni problem. Sestricka je také moc fajn a tvori tak spolu skvelou dvojku. Za me naprosta spokojenost! :-)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc

S paní doktorkou jsem nespokojená a dnes mě přesvědčila ze od ní co nejdříve odejdeme. Začalo to odkladem očkování když zjistila že nechcem očkovat v termínech které nám dala úplně se změnila najednou byl vše velký problém takže když jsme malé chtěli dát náušnice odmítla nás. A dnes to vyvrcholilo malé jsou dva a půl let nemocná není, nic méně v patek večer bylo malé špatně takže jsem s ní zůstala doma víkend jsem měla pracovní takže když jsem v pondělí šla k dr ze je malá nemocná paní dr řekla ze to vypadá na nemoc ruce nohy. Říkám jestli mi to může napsat od pátku ze jsem měla pracovní víkend ale ze jsem byla už smalou doma hrozný problém nehádala jsem se nic a šla dat papíry do práce tam mi řekla účetní ze se to automaticky píše 3 dny zpětné takže jsem šla zpátky k dr kde mi to milostive přepsala s tím ze nemá zadny problém přeci!!!! Když jsem šla ošetřování ukončit dr se chovala arogantně a říká jestli mám ten ošetřovací papír co se dává do práce řekla jsem že ne ze už ho mám v práci tak se mi vysmala ze když tam mam prepisovany datum ze se to vrátí ze socialky a za peníze dostanu bůh ví kdy. Dr nedoporučuji sice vypadá mile ale jak není pojetím dělá jen potíže neřeknu kdybych s malou byla u paní dr každou chvíli ale za dvaapul roku jsem chtěla dvě věci a vždy hrozný problem

K paní doktorce jsem chodila už i jako já dorostenec,moji sourozenci a nyní mám u ní i své dítě. Nejchápavější doktor co znám. Milá vstřícná, dokaze poradit pripadně potvrdit diagnozu urcenou rodiči či prarodiči. Bez jakýchkoli výtek.

Paní doktorka je nejlepší pediatr, kterého si pro své dcerky mohu představit. Pokud něco potřebujeme, tak nám vždy poradí, pomůže a dá patřičná doporučení.Nenasazuje při prvních příznacích antibiotika, ale sleduje průběh onemocnění a vždy najde léčbu, která je pro mé dcerky nejvhodnější...Je milá, usměvavá a podle reakcí mých holčiček vím, že lepší paní doktorku jsme si nemohly přát. A. Bičová

Paní doktorka Kozíková mi byla doporučena jinou odbornou lékařkou, když jsem hledala změnu pro své děti. Jsem maximálně spokojená. Nikdy jsme s ní neměli problém.

Paní doktorka Kozíková je podle mě nejlepší pediatr. Zažíváme opravdu krušné období, kdy dcera má opakovaně horečky a ani v nemocnici nám nedokázali pomoci. Vždy paní doktorce mohu zavolat, je příjemná, vše vysvětlí, poradí a pomůže.Než dá antibiotikum, dělá CRP. Rozhodně má obrovský přehled a zkušenosti, nicméně nikdy jsem z ní neměla pocit nadřazenosti, spíše je chápající a ochotna pomoci. Moc nám pomohla a poradila kam a k jakému odborníkovi jít, dokonce sama mi zavolala kontakty a aby se zeptala, jak se dceři daří. Je to PANÍ DOKTORKA a já na ní nedám dopustit. Za vše děkujeme. Trousilovi

presla jsem k pani doktorce od jine a zatim vzdy pomohla, kdyz se na neco zeptam, bez problemu mi odpovi, rozhodne doporucuji

S paní doktorkou mám bohužel negativní zkušenost. Dcerka neprospívala, byla opakovaně a hodně nemocná a paní doktorce se to zdálo vpořádku, léčila nás opakovaně antibitiky a odběry nám udělala až na mou prosbu. Nakonec jsme přešli k jiné paní doktorce, která u dcery v krátké době dagnostikovala srdeční vadu a autoimunitní onemocnění. Paní doktorka Kozíková byla sice vždy milá, až přesladce usměvavá, ale o to méně medicísky profesionální.

Paní doktorka Kozíková je ta nejlepší lékařka, jakou si pro své tři děti můžu přát. Chodíme k ní už skoro 12 let, od té doby, co nastoupila do této ordinace. Vždy milá, pečlivá, ochotná, stoprocentně jí věřím. Před lety, když byla ještě v ordinaci s paní doktorkou Fricovou, mi jedna lékařka - specialistka řekla, že mámě dvě nejlepší dětské lékařky na obvodě. Velice doporučuji.
Mgr. Petra Slezáková

Paní doktorka se chová velmi nadřazeně, když ji volám, vždy mám pocit, že ji děsně obtěžuji, v ordinaci velmi často není. Když jsem po ní chtěla odborné vyšetření, nejdříve mi ho slíbila, ale pak řekla, že to není nutné, nakonec mě tam poslala její kolegyně a nutné to bylo!Mám pocit, že paní doktorce jde více o její image a pohodlí a rozhodně ne o malé pacienty.