Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Na Hřebenkách 3, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je poklad, dlouho jsem hledala normálního rozumného nepovysujiciho se člověka ochotného diskuze. Píši sem zejména kvůli komentářům "náladovost". Sama jsem to nezažila, ale i kdyby... Paní dr. je jen člověk a má věčně narvané obě dvě čekárny a pracuje neustále s plným nasazením. Přijde za dětmi i domu, zvedá telefon, zavolá, odepíše na mejl. Neznám jiného takového doktora.

Ověřený profil

Bez pani doktorky bych šestinedělí zvládla velice těžko. Jsem moc ráda, že jsme se s Toníčkem dostali právě k ní. Sestřička je také skvělá :-)

Ověřený profil

Paní doktorku Deylovou,mohu moc doporučit, je to výborná lékařka! Takže chvála :-).Sestřička je moc hodná a také výborná! Máme je moc rádi :-).


I
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi přátelská, děti ji měly rády, několikrát jsem využila konzultace po telefonu v akutních případech i mimo ordinační dobu. Vždy vyslechla můj názor a snažila se mi vyjít vstříc (například co se týče odkladu očkování u miminka). Velmi doporučuji! Ivana Böhmová


Š
Ověřený profil

nejlepší dětská lékařka,jakou si pro své děti lze přát. Vždy příjemná,ochotná a neskutečně trpělivá, naslouchat jejím radám se nám vždy vyplatilo. Naší dceři je 25 let a často na paní doktorku vzpomíná. synovi je 6 a paní doktorku miluje. To samé platí o sestřičce,která je také naprosto nejlepší.


D
Ověřený profil

Souhlasím se všemi komentáři (kromě negativního-náladovost neznamená sníženou odbornost, ale chápu, že to je něčí názor), paní doktorka mi byla doporučena mým gynekologem a je opravdu skvělá. Hned druhý den, co mě pustili z porodnice už byla v domluvený čas u nás doma za Prahou a byla jsem opravdu mile překvapena. Odhalila včas vývojové odchylky, které jsme nepodcenili a zachránili a vůbec si dávají se sestrou záležet a na mobil můžete volat kdykoliv a vždy ráda a dobře poradí. Má opravdu ke každému děťátku individuální přístup, což je skvělé, protože každé dítě je jiné a potřebuje jiný náhled a péči. Velmi ráda doporučuji paní doktorku i sestřičku.


Paní doktorka je naprosto úžasná. Je 24 hodin na telefonu, je vždy ochotná, milá a hlavně normální. Sestřička je taky naprosto skvělá. Lepší ordinaci už sme si nemohli přát.


Ověřený profil

Souhlasím s jedním negativním hodnocením v tom, že je někdy paní doktorka opravdu náladová. Oproti tomu je ale odbornice, má úžasný přístup k pacientům. Ve srovnání s jinými pediatry, se kterými mám zkušenost, je paní doktorka Deylová jednička.


M

Dávám hodnocení nejlepší - osobní přístup, všechny děti zná a má zájem, dobrá diagnostika, sestřička také velmi příjemná a znalá. Čekání zpříjemnmí čekárna plná hraček.


Z

Skvělá doktorka, děti jí mají radí a sestřiáčka to samé. Není lepší volba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu