Endokrinologická ambulance
Libčická 396, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická ambulance Jiný

Chodím k paní doktorce cca od roku 2009 a jsem ráda, že mně mezi pacienty zapsali, protože jinde mně z kapacitních důvodů odmítli. Malá čekárna, kde se tísní několik lidí není příjemné místo, nechápu, že se nepřestěhují jinam, pacientů mají dost, takže asi i příspěvků od pojišťovny. Asi jim vyhovuje, že ultrazvuk je v místě a nemusí ho pořizovat a nemají rádi změny. Některé sestřičky za tu dobu příjemné nebyly, asi jim volalo tolik lidí, že prostě trpělivost došla. Aktuální mi přijde normální a příjemná, nevynadá vám, když chcete změnit termín z důvodu nemoci, jako některé předchozí. Paní doktorka je klidná, vysvětlí, co se děje a další postup, zda se vzdělává v oboru, nebo jede jen podle starého režimu, to netuším, protože mám relativně snadnou diagnózu nedostatečnou funkci štítné žlázy. Co bych zlepšila? Našla bych jiné prostory s větší čekárnou, pořídila vlastní ultrazvuk a doplňovala vzdělávání v oboru endokrinologie, pokud je možnost a dávala to nějakým způsobem vědět pacientům.

Umístění: Endokrinologická ambulance dlouholetý pacient

chodím k MUDr. Buryanové již od r.2002, kdy mi byla zjištěná zvýšená funkce štítné žlázy o které jsem do té doby nic nevěděla. Po dlouhobém léčení léky se zlepšením a zase vrácením nemoci, se paní doktorka rozhodla pro opreraci. Žádné informace jsem od ní nedostala, ani co mne bude čekat po operaci. Po operaci hlavne bylo zjištěno, že tam rakovina není, což je to nejdůležitější. Ale v motolské nemocnici mi ránu sešili špatně, takže jsem měla problémy s polykáním a mluvením. Když jsem chtěla revizi, tak prý mám dlouhý krk a proto mám takové potíže. Opravdu odborný přístup. Pomohli mi až na plastické chirurgii na Bulovce. Ale odbočila jsem od paní doktorky, tyto moje problémy také ignorovala, zajistila jsem si vše sama. Takže problémy po operaci a doživotní jedení prášků jsem se dozvěděla až pak. Ale asi co mne vadí nejvíce, že rozhodně nemá lidský přístup. Její ignorace "její" pracovní doby ne neuvěřitelná a při každé návštěvě máte pocit, že obtěžujete. Bohužel to samé jednání mají její sestřičky, které se za tu dobu již vystřídaly čtyři. Dnes jsem zrovna volala o recept na léky, protože paní doktorka neodhadla množství do další návštěvy. Ochota sestry po telefonu byla zase šokující, řekla: přijďte si zítra máme odpolední a položila telefon. Netuším jakou mají odpolední ordinační dobu, jsem vždy objednaná na nějaký čes, který stejně neplatí. :(

Jsem s paní doktorkou spokojená chodím k ni už dlouho a moje nemoc se nezhoršila,.Paní doktorka je pečlivá a nic neponechá náchodě.. S jednání s pacienta je příjemná a vždy mě povzbudí..

pacientka J. Frycová

Paní doktorka je vždy příjemná a vážím si jí, protože mi velmi pomohla v době, kdy jsem měla po druhém porodu velké endokrinologické problémy a jen 20% na přežití, nyní jsem několik let po úlném odstranění št.žlázy a díky této doktorce jsem nyní tu a díky její léčbě se nyní cítím zdravě. Všem doporučuji.

až najdu jiného endokrinologa, s radostí se od této lékařky odhlásím.

Výborná lékařka s velmi dobrým přistupem k pacientům.

V příspěvku, který jsem poslala dne 2.2.09 jsem zapomněla ohodnotit MUDr. Buryanovou. Dodatečně hodnotím.

Jsem dlouholetá pacientka MUDr.Buryanové.Můj názor:svědomitá, velice dobrá odbornice, hezký přístup k pacientům.

nejsem spokojená s paní Mudr.Buryanovou.Připadá mi,že její léčba k ničemu nevede.Stále dokola jen prášky.Mám bolesti krku,ale doktorka je bez zájmu dělat nějaké vyšetření.Mít možnost sehnat jiného endokrinologa okamžitě odejdu.

Tak u mě je zkušenost jiná. Po nalezení objemného uzlu ve ŠŽ mi paní doktorka doporučila punkci a poté operaci. Řekla mi, že termín punkce bude až za 4-5měsíců a operace nejdřív za půl roku. Prosil jsem, aby mě poslala hned na operaci, řekla mi, že tak to nechodí. Okamžitě jsem si našel jiného endokrinologa, ten mě po zhlédnutí ultrazvuku poslal na operaci okamžitě. Našel se karcinom. Myslím, že jen díky odchodu od paní doktorky se léčba zkrátila na minimum. Bohužel.