Internista Hodkovice nad Mohelkou

• Internista, Praktický lékař

„Je profík a velmi lidská. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Nechvátá,udělá si na člověka čas a i její sestřička vzbuzuje důvěru. Více

1. máje 5, Liberec Mapa

GAMMA STUDIO, spol. s.r.o.

• Internista, Imunolog

„Paní doktorka Žabková je velký profesionál ve svém oboru, zaměří se na pacienta tak trochu "celostně", aby přišla na příčiny problémů pacienta. Je velmi milá a příjemně se s ní komunikuje. To samé sestra. Paní doktorka mi velmi pomohla v řešení komplikovaného zánětu dutin, je ochotná poslat elektronický recept do sms, a poradit se s nejlepšími odborníky, v případě, že se problém týká jiných oblastí. Má opravdu zájem pacientům pomoci tím nejefektivnějším způsobem. Tímto jí za skvělou péči moc děkuji, kéž by takových skvělých lékařů bylo více. Návštěva této ordinace je vždy příjemná. Více

Papírová 525/10, Liberec Mapa

Ordinace odborného lékaře internisty a alergologa

• Ivo Jörg

Internista, Praktický lékař

„Pan primář Ivo Jorg je velice milý,vstřícný,hodný a laskavý ,ochotný lékař v kteroukoli hodinu vyšetří řádně pacienta stále s milou náladou,jsme celá rodina spokojena, my mu věříme....děkujeme za tak výborného lékaře . Kobrovi Více

Palackého 24, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný interní a rehabilitační lékař

• Internista, Praktický lékař

„Perfektní! Skvělý diagnostik, pečlivá, v případě potřeby vždy odešle na odborná vyšetření. Neznám lepší obvodní lékařku, vřele doporučuji. Více

Desná Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Nejlepší lékařka co znám, je velmi příjemná, lidská, ohleduplná. Neznám lepšího lékaře než je ona. Moc mi pomohla v léčbě mé nemoci, ale i tím, že je chápavá, pacienta vyslechne, nic nezlehčuje. Bere v potaz i další obtíže, které mě trápí a snaží se o nich se mnou mluvit a řešit je, i když se netýkají přímo jejího oboru. Kdyby to šlo, dala bych jí hvězdiček mnohem víc. Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

• Internista, Kardiolog

„Chtěl bych poděkovat panu doktorovi i sestřičce za jejich milý vstřícný a lidský přístup k pacientovi. Je to jeden z nejlepších odborníků v Liberci od kterého by se leckteří lékaři mohli a měli učit jak se má lékař chovat k pacientovi a to samé i od sestřičky je to super dvojka a odcházím vždy s dobrou náladou z této ordinace. Děkuji Vám moc. Více

Moskevská 658/41, Liberec Mapa

Odborný lékař kardiolog

• Internista, Praktický lékař

„Když otevřu dveře do jeho ordinace,je mi příjemně-milo.Sedí tam sympatický profesionál.O tomto lékaři mohu říci: "To je můj PAN doktor!" Totéž platí i o "jeho"sestře Vendulce.Děkuji. Více

Domky 109, Liberec Mapa

MEDICA, CHRASTAVA, s.r.o.

• „Jako dlouhodobý pacient jsem velice spokojený. S paní doktorkou je dobrá domluva ač se někdy nedá dovolat. Ovšem není problém ani s e-receptem přes sms ani s jakoukoliv jinou domluvou, testy na alergeny jen s podezření na alergii apod. Více

Gorkého 9/704, Liberec Mapa

ALEGYN, s.r.o.

Rychnovská 383, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

ALEGYN, s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Během svého života jsem měla štěstí jen na dobré doktory a paní doktorka Unzeitigová není výjimkou. Její lidský přístup budí důvěru. Je pečlivá, profesionální, zodpovědná a štědrá ve smyslu povzbuzení k uzdravování mého chátrajícího těla stářím a různými nemocemi. Jsem jí vděčná za to, že se posunu zas o kousek dál a zabojuji s bolestmi. Doporučuji paní doktorku každému, kdo chce spolupracovat na svém uzdravování. Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Odborný rehabilitační lékař

• Internista, Praktický lékař

„výborná lékařka, komunikuje s pacientem a dobře je zná Kotenová Denisa

Jarní 53, Železný Brod Mapa

„Docházím již řadu let, vždy věcná v pohodě. J. Men

Jana Zajíce 2068, Turnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorku hodnotím na výbornou. Člověka důkladně vyšetří a skvěle poradí. Když se jejích rad člověk drží, tak se pozitivní výsledky brzy dostaví. Jsem naprosto spokojený. S vděčností, Marian Majtán Více

Dolní Náměstí 594/14, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný lékař internista a kardiolog

• „Pan doktor je skvělý lékař, který svým pacientům rozumí. Jeho přístup je vždy lidský, empatický a jím zvolená léčba mě vždy pomohla. Totéž platí samozřejmě i o jeho sestřičce p. Pekařové, která je odbornicí ve svém oboru, dokáže vždy dobře poradit a i její slovo umí pohladit po duši. Určitě zaslouží oba slova uznání. Více

Liberec Mapa

• Petr Binka

Internista, Praktický lékař

„Vždy ochotný řešit zdravotní problémy. Jde bez zbytečných řečí k podstatě. Vždy také pošle ke správnému specialistovi. Má moji plnou důvěru. Více

U Střediska 5, Liberec Mapa

• Jan Vacek

Internista, Plicní lékař

„Vstřícný, ochotný, osobní a vnímavý přístup ke starším lidem. Mám osobní zkušenost z návštěv s mojí maminkou, která velice špatně slyší. Pan doktor byl polaždé velmi trpělivý. Miroslava Dontová Více

28. října 31, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordborný plicní lékař

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Dobrý den, rád bych pochválil Paní doktorku a její ochotu vždy pomoci a poradit a také sestřičku, která velice bystře a hbitě reaguje a pracuje přesně tak, jak by sestra u ambulantního lékaře měla pracovat. Více

Příčná 331, Železný Brod Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je ochotná, příjemná a pečlivá

Švermova 395, Mnichovo Hradiště Mapa

Ordinace praktického lékaře