Ordborný plicní lékař
28. října 31, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vstřícný, ochotný, osobní a vnímavý přístup ke starším lidem. Mám osobní zkušenost z návštěv s mojí maminkou, která velice špatně slyší. Pan doktor byl polaždé velmi trpělivý.
Miroslava Dontová

Lékař to je pečlivý a velmi dobrý, pouze by měl pacienty objednávat na čas, je tam extrémně dlouhá čekací doba v čekárně, a sestry, ty jsou případ sám pro sebe. Takové lidi bych na půl roku poslal na úřad práce, pak by se jinak chovali k pacientům, než jako k obtížnému hmyzu...

Pan doktor Vacek je nejlepší to je muj názor.

Mého otce poslal s nerozpoznaným zápalem plic na operaci a vzhledem k jeho věku ho to málem stálo život. Díky lékařům z nemocnice ještě žije.

ochotný a milý lékař,dobrý diagnostik-odborník.Co je příšerné je ta neskutečná několikahodinová fronta než se k němu člověk dostane a prostředí ve kterém musí čekat a hanu by zasloužily i jeho neochotné a protivné sestřičky....

velmi dobrý lékař,kladny přístup k pacientům,možno s lékařem konzultovat o nemoci,

velice dobrý diagnostik,DOPORUČUJI!!!!
J. Šilhan

kladný vztah k pacientům,výborný diagnostik,doporučuji

dobrý lékař,výborný diagnostik