Jana Zajíce 2068, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Docházím již řadu let, vždy věcná v pohodě. J. Men

Nepříjemná, nezájem, když má špatnou náladu velmi rychle pacienta odbyde. Dost lidí je s ní nespokojeno.

Milý přístup k lidem,odbornost na vysoké úrovni,trpělivá a obětavá.V Turnově patří mezi špičku praktických lékařů v tomto městě.

Reaguji na stížnost slečny-pení s odběrem krve. Pokud jste se někdy dostala k oběru krve nejen jako pacient, tak jistě víte, že pouze viditelné žíly neznamenají rychlý a bezproblémový odběr. Hodnotit někoho, pokud jste laik a nikdy jste krev neodebírala je naprosto ubohé. Žílu propíchnete ani nevíte jak. A modřina se dělá proto, že pacient si vpich špatně drží! Já jsem se sestřičkou i paní doktorkou naprosto spokojená a neměnila bych. Jen ubožák si bude stěžovat na modřinu v místě vpichu.

Dnes jsem pouze telefonovala do ordinace,chtěla jsem se jen na něco zeptat,ale jednání paní doktorky či sestry(ta paní se zapoměla představit,pouze na mě vyštěkla- "ordinace")bylo opravdu velice arogantní,nechápala co po ní chci a když to konečně pochopila,tak mi řekla,že jí zdržuju,že má moc lidí a zavěsila!!!!Takže k takovéto doktorce bych v životě nešla.Můj syn tam musí bohužel jen kvůli tomu,že ho tam objednali na vstupní prohlídku.N E D O P O R U Č U J I!!!!!!!!!!!

Velmi príjemná

strašně dlouhá čekací doba v čekárně

Také spokojenost. Velmi příjemná, nadstandardní léčba i přístup k lidem. Doporučuji.

Naprosto spokojen!

Je moc hodná a nic víc.