Odborný rehabilitační lékař
Masarykova 9/699, Liberec

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Během svého života jsem měla štěstí jen na dobré doktory a paní doktorka Unzeitigová není výjimkou. Její lidský přístup budí důvěru. Je pečlivá, profesionální, zodpovědná a štědrá ve smyslu povzbuzení k uzdravování mého chátrajícího těla stářím a různými nemocemi. Jsem jí vděčná za to, že se posunu zas o kousek dál a zabojuji s bolestmi. Doporučuji paní doktorku každému, kdo chce spolupracovat na svém uzdravování.

Nejsem spokojena s fyzioterapetkou.( starší paní) Při masaži jednou rukou psala sms a druhou me masirovala.. Nevěnovala mě... proto jsem přestala chodit.

Lékařka, která mi dokázala pomoci po úrazu ruky takovým způsobem, že se nevyplnily prognózy jiných lékařů: ruka zůstane s omezenou hybností! Má ruka funguje po rehabilitaci jako před úrazem.Děkuji Renčínová

Přístup této lékařky hodnotím jako velmi profesionální, se záchováním důležitosti lidského přístupu, kterým tato lékařka může být vzorem.... Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů.... VŠEM DOPORUČUJI....

Paní doktorka mi zachránila zdraví a pravděpodobně i život. Trpěla jsem vysokým stupněm obezity a paní doktorka mě poslala do centra Iscare, se kterým dlouhodobě spolupracuje. Dnes už mám jen nadváhu a záda se mi nezablokovávají, také mi klesl tlak a celkově se cítím lépe. Proto: "Děkuji, paní doktorko"

Paní doktorka je velice příjemná a důsledná. Přístup k pacientovi bezvadný. Mohu jenom doporučit.

Velmi ochotná paní doktorka, vše vysvětlí, řeší člověka komplexně. S tak výborným přístupem jsem se u lékaře ještě nesetkala