MUDr. Vladimíra Aulehlová

ALEGYN, s.r.o.
Rychnovská 383, Hodkovice nad Mohelkou

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: ALEGYN, s.r.o. Jiný

Jako dlouhodobý pacient jsem velice spokojený. S paní doktorkou je dobrá domluva ač se někdy nedá dovolat. Ovšem není problém ani s e-receptem přes sms ani s jakoukoliv jinou domluvou, testy na alergeny jen s podezření na alergii apod.

Paní doktorka je možná profesionál, ale jede podle nějaké šablony, vůbec mě nevnímala jako člověka, který za ní přišel s nějakým problémem. Vlastně se mě na nic nezeptala, aplikovala na mě svoje testy, řekla výsledek a poslala pryč. Nenechala mě se na nic se zeptat, nic nevysvětlila a s ničím nepomohla. připadala jsem si jako v pásové výrobě.

Paní doktorka je ve svém oboru stoprocentní profesionál, velmi mně pomohla a díky ní jsou mé zdravotní problémy o mnoho, mnoho menší. Je vstřícná, příjemná, a i celkově prostředí na mě působí velice kladně. Sestřička je rovněž příjemná, jsem moc ráda, že jsem jejich pacientem. Helena

Paní doktorka je skvělá, už mnohokrát jsem k ní přišla s hodně závažným problémem a ona mi neskutečně moc pomohla. Většinou můj problém zahnala hned. Vždy pečlivě a s trpělivostí vysvětlí a názorně ukáže.. Opravdu jí mám moc ráda, díky za ní.. Přítel k ní též chodí také si jí nemůže vynacháli.

Bohužel nemohu souhlasit se zdejšími pozitivními názory. Pokud trpíte klasickou alergií na pyl nebo roztoče, je možné, že vám přístup paní doktorky bude plně vyhovovat. Horší je, pokud máte alergii na něco, co se běžně netestuje. Měla jsem prudkou alergickou reakci v obličeji a měsíc a půl jsem s oteklýma očima jen čekala, než se vůbec dostanu na vyšetření. Tam mi bylo řečeno, že paní doktorka neví, co to je, a termín kontroly jsem dostala pro jistotu až za čtyři měsíce, abych to v té době náhodou ještě neměla. Jenže ani po těch čtyřech měsících se nic nezlepšilo. Paní doktorka mi tedy udělala další testy (které se asi nedaly udělat rovnou), a když ani ty nic neodhalily, objednala mě pro jistotu až za šest měsíců. Uvítala bych alespoň nějaké základní poučení o dalších možnostech testování a dalších potenciálních možných alergenech nebo odkázání na jiného specialistu.

Paní doktorka je velmi pečlivá a důkladná, vše vysvětlí. Oceňuji také její milý, lidský přístup. Sestřička je také velmi milá, ochotná, vstřícná. Prostředí ordinace i čekárny úžasné. Jsem moc ráda, že mohu k takovému lékaři chodit.

Výborná doktorka :)

Nemel jsem zadny velky problem, resp. byl vyresen predepsanim prasku. Moc mile me ale prekvapilo prijemne prostredi v ordinaci, i chovani pani doktorky a sester. Behem dvou let jsem navstivil celkem dost libereckych doktoru a byl pro me sok, ze vztah lekar-pacient muze fungovat i takto. Moc diky!

velmi profesionální přístup.

Vynikající Alergolog, velmi dobrá komunikace a velká pečlivost, nemusím se bát, že by se něco přehlédlo, dobře vybavená ordinace