Odborný lékař kardiolog
Moskevská 658/41, Liberec

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kardiolog Jiný

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi i sestřičce za jejich milý vstřícný a lidský přístup k pacientovi. Je to jeden z nejlepších odborníků v Liberci od kterého by se leckteří lékaři mohli a měli učit jak se má lékař chovat k pacientovi a to samé i od sestřičky je to super dvojka a odcházím vždy s dobrou náladou z této ordinace. Děkuji Vám moc.

Super....skvělý....fajn.....vždy se k němu těším a odcházím s dobrou náladou

Prijemne vystupovani, celkovy dojem velmi pozitivni.

Vysoká odbornost. vzorná péče o pacienty, lidský přístup, seznámení se zdravotním stavem - podrobné.

Pan doktor je vynikající odborník, velmi přijemný člověk a ochotný vyšetřovat i po pracovní době.

Před takovým lékařem smekám.

Profesionální přístup a vynikající specialista

Nejlepší kardiolog v Liberci a okolí!!!!

Velmi dobrý lékař,příjemný, sympatický a důsledný.

Návštěva u dr. Štrincla vždy povzbudí, dokonce potěší. Jeho lékařským rukopisem je takt vůči pacientovi, léčí už klidem a svou osobností. Cokoli doporučí, plním bez zaváhání - jen to snížení osobní váhy mi jde pomalu...

Vzdělaný a pracovitý lékař, který Vás uklidní a zbaví stresu po krátké rozmluvě. Mám vysoký tlak již 20 let a můj zdravotní stav se rozhodně nehorší. Pokud dodržuji jím stanovenou životosprávu, tak se i lepší. Mám psychicky náročné povolání a občas se mi stane, že se vystresuji tak, že si myslím, že mi praskne srdce a tento doktor mě dal vždycky dohromady. Až půjde do důchodu, tak asi umřu.