Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka co znám, je velmi příjemná, lidská, ohleduplná. Neznám lepšího lékaře než je ona. Moc mi pomohla v léčbě mé nemoci, ale i tím, že je chápavá, pacienta vyslechne, nic nezlehčuje. Bere v potaz i další obtíže, které mě trápí a snaží se o nich se mnou mluvit a řešit je, i když se netýkají přímo jejího oboru. Kdyby to šlo, dala bych jí hvězdiček mnohem víc.

D
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už 5 let,a můžu říct,že je jen málo doktorů jako ona.U ní je vidět,že to bere ne jako povolání,ale jako poslání.Jsem šťastný,že jsem se dostal do její péče,je to opravdoví profík.

Ověřeny pacient

Odborník na svém místě, moc mi pomohla i svým přístupem.Skvělá ženská!

L
Ověřeny pacient

Doktorka je výborná. Chodím k ní 2 roky a vždy je ochotná a pečlivá. Starala se o mě i v době těhotenství a přizpůsobila tomu i mou léčbu, aby bylo dobře mně i miminku. Teď mám krásnou zdravou dceru. Jediné co se dá vytknout je čekací doba, ale to u takto vytížené doktorky musíte pochopit. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je super,chodím k ní již přes rok,pomohla mi moc.Doporučuji,je velmi vytížená,přesto milá a hodná.

Už jsem u ní několikrát byl a je to fakt profík a tak se i chová. Stav pacienta jí prostě zajímá a já tedy pouze doporučuji.

L
Ověřeny pacient

Paní dr. Nedbalové moc ráda dávám hezké hodnocení. v obou těhotenství jsem měla problémy s vysokými jaterními testy, a proto jsem k ní musela docházet. Paní dr. je velmi milá, usměvavá, starala se o mne jako o vlastní, a co hlavně podařilo se nám "společně" ( a v nemocnici s panem dr. Lidákem) donosit moje dvě zlatíčka. Paní dr. touto cestou moc děkuji.

M

Velmi dobrá paní doktorka, která ví co dělá. Moc mi pomohla.

A

jsem velmi spokojená s přístupem, milá,lidská a obětavá.

C

Velmi dobrý přístup. Dokáže zohlednit i další nemoci. Je milá, příjemná, publikuje v oboru a diskutuje s pacientem. Bohužel je přetížená a jsou zde dlouhé čekací doby, zpoždení atd.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti