Ordinace odborného lékaře internisty a alergologa
Papírová 525/10, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře internisty a alergologa

Paní doktorka Žabková je velký profesionál ve svém oboru, zaměří se na pacienta tak trochu "celostně", aby přišla na příčiny problémů pacienta. Je velmi milá a příjemně se s ní komunikuje. To samé sestra. Paní doktorka mi velmi pomohla v řešení komplikovaného zánětu dutin, je ochotná poslat elektronický recept do sms, a poradit se s nejlepšími odborníky, v případě, že se problém týká jiných oblastí. Má opravdu zájem pacientům pomoci tím nejefektivnějším způsobem. Tímto jí za skvělou péči moc děkuji, kéž by takových skvělých lékařů bylo více. Návštěva této ordinace je vždy příjemná.

Umístění: Ordinace odborného lékaře internisty a alergologa Opakované infekce

Paní doktorka je naprosto perfektní specialista. Člověk na správném místě,který absolutně rozumí své práci. Je hodně empatická a pro pacienta udělá vše, co je v jejích silách. Nevysmívá se pacientům, když si s problémem neví rady, jako to dělá většina doktorů a snaží se vždy najít to nejlepší řešení. Mohu skutečně doporučit.

K paní doktorce chodím již 14 let a jsem velmi moc spokojená.Její přístup a i sestřičky k lidem,je v dnešní době opravdu moc úžasný.Jsou obě opravdu úžasné,umějí naslouchat a pomoci.Velmi si jich vážím.Děkuji vám,oběma.Jitka Kopřivová

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy navštívila. Příjemná, profesionální, prostě perfektní. Nemohu si ji vynachválit.

Souhlasím s těmi, kteří již přede mnou chválili paní doktorku i sestřičku. Naprostá lidskost, empatie, pohoda, vstřícný přístup. Radost s nimi pobýt v lékařském prostředí:). Jdou příkladem:) Mgr. D.Vilhelmová

sestřička a doktorka jsou bez chybičky,jen tak dál holky! jen to čekání je moc dlouhé ale dá se to vydržet za to jak se dá potom hezky popovídat s paní doktorkou a sestřičkou

pani doktorka i sestricka jsou uzasne malo takovych pracovist na liberecku existuji spolehliva lidska starostliva proste nejjjjjjj

Paní doktorka i její sestřička jsou báječné a úžasné.Jak po odborné tak i po lidské stránce.Znám jen málo takových zdravotníků.Doporučuji na 100%.Čekací doba v čekárně je malinko delší,ale to jen díky veliké pečlivosti paní doktorky,která se snaží lidem věnovat a pomáhat...Lalová

Paní doktorka Žabková i její sestřička jsou zlatíčka.K nim se vžycky i těším :-)Opravdu musím s vámi všemi co jste psali své názory předemnou jen a jen souhlasit.Jen malinkaté mínus je dlohé čekání v čekárně.Jinak vše ok a paní doktroku můžu vřele doporučit.

Nejlepší odborná lékařka,s kterou jsem se setkala. Vysoce erudovaná,emapatická,ochotná,spolehlivá,starostlivá.