Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý lékař, který svým pacientům rozumí. Jeho přístup je vždy lidský, empatický a jím zvolená léčba mě vždy pomohla. Totéž platí samozřejmě i o jeho sestřičce p. Pekařové, která je odbornicí ve svém oboru, dokáže vždy dobře poradit a i její slovo umí pohladit po duši. Určitě zaslouží oba slova uznání.

Umístění: Ordinace

Mohu jen doporučit. Pan doktor je lidský, vyslechne, poradí a nebere nic na lehkou váhu. Snaží se léčit od začátku problému a ne jen předepisovat patalen a brufen

Nejlepší obvodní doktor,s čímkoliv jsem přišla nikdy mě neodbyl a hned poslal na vyšetření ,je to sympaťák už od pohledu,má lidský přístup a odborné znalosti (né jako kolega od naproti :-) )

Doktor ktery ma lidsky pristup a je to opravdu odbornik.Vzdy pomuze a poradi,nemohu si stezovat jsem s nim spokojen

Skvělý obvodní lékař, se kterým není problém v žádné oblasti. Můžu ho vřele doporučit všem lidem v okolí.