Adresa

GAMMA STUDIO, spol. s.r.o.
1. máje 5, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Je profík a velmi lidská. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Nechvátá,udělá si na člověka čas a i její sestřička vzbuzuje důvěru.

Ověřený profil

Paní doktorka má velice lidský a profesionální přístup. Nikdy jsem se nesetkal lékařkou takových kvalit. Má moji důvěru a úctu. Sestřička je velice vstřícná, ochotná a příjemná. Jsou sehraným týmem a jsem rád, že pečují o moje zdraví. O to, co je to nejcenější na světě.Velice si vážím jejich práce....Hamada Antonín

I
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se po letech vrátila, je stále stejně pečlivá, perfektní. Spolu se setřičkou jsou úžasný tým.
Irena S.


Ověřený profil

Od počátku registrace jsem velmi spokojen. Zná mne již 28 let.


T
Ověřený profil

Je moc hodná, vždy ochotná, což se nedá říci o některých obvodních lékařích, které pacienti spíš obtěžují. Doufám, že bude ještě hodně dlouho ordinovat. Přejeme jí hodně zdraví.


P

poškozuje parafrenickým jednáním s přenášením na kolegy


Paní doktorka na mne dělala nejlepší dojem do doby než zanedbala vyšetření jícnu - endoskopii - u mého manžela, na kterou ho poslala až na naši žádost po půl roce. Přitom v každé běžné zdravotní příručce se dočtete, že endoskopie je nutná u pacientů nad 50 let, pokud mají jakýkoli problém s polykáním !!!!!! Jenže po půl roce měl už manžel metastázy na játrech a už mu nebylo pomoci !!! U mne si nevšimla při 2 preventivních kontrolách - vyšetření krve - špatných výsledků u štítné žlázy. Ta mi mezitím úplně atrofovala a dodnes se s ní léčím a budu léčit do smrti.Po těchto excesech jsem od pí doktorky Volkové odešla !!! Jinak je ovšem velice milá a příjemná, ALE...!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je prima a perfektní


Velice dobrá diagnostička, příjemné jednání.


je mi už 59r a poznal jsem opravdu dost lekaru ale tahle p.doktorka vas doopravdy posloucha a mluvi s vama a odborne na urovni doporučuji zvednout ječtě vyše hodnoceni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu