Internista Dobřichovice

• Internista, Praktický lékař

„výborný člověk, lékař. poslouchá pacienty, coz je hrůza pokud čekáte v čekárně uz 2 hodiny :), ale na každého si najdete tolik času, kolik pacient potřebuje nez se vypovídá. nepředepisuje léky zbytečně a snaží se najít příčinu,souvislosti. víc takových!!! Více

Vrážská 100, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• Internista, Plicní lékař

„Chodím k paní doktorce Davidové na pravidelné kontroly. Jsem velice spokojená s její péčí -vysoká odbornost a vstřícnost jsou u ní samozřejmostí. Velice také oceňuji vybavení ordinace a i sestřičky jsou profesionální a navíc ochotné a milé. Děkuji. Eva Čákiová Více

Šustova 2/1930, Praha Mapa

DAWON s.r.o., pneumologická ambulance

• Internista, Dermatolog, Gast… roenterolog, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Hvězdova 1601, Praha Mapa

Poliklinika Medicina Plus

• Ivo Hojka

Internista, Plicní lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě. Jsem s ním velmi spokojená! Poznal včas, kdy byla třeba změnit léčba a skutečně se snaží pomoci a najít nejlepší možnosti. Děkuji za jeho pomoc, snahu a příjemné jednání. DOPORUČUJI !!! Zdenka Opatová Více

Pod Kaplankou 508/1, Beroun Mapa

Ord. specialisty - pneumologie a aler.

• „Chodím k MUDr. Hanidžiarovi přes 20 let.Má velkou zásluhu na tom že žiju. Má lidský přístup a své práci rozumí. Chci mu i touto cestou poděkovat. Více

Vratislavova 11/62, Praha Mapa

Kardiologická ambulance

Krupská 28/1978, Praha 10 Mapa

MUDr. Červová, s.r.o.

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná a sečtělá. Je ochotná pacientovi naslouchat, vždy Vás přivítá s úsměvem. Manžel by ji také nevyměnil. Více

Roškotova 1717/2, Praha Mapa

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• Internista, Endokrinolog

„Pan doktor je velmi milý, pečlivý a i přes moje počáteční obavy mě ihned uklidnil :) Sestřička milá, nečekala jsem v čekárně ani 5 minut, takže jsem byla velmi spokojená. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař Více

Táborská 325/57, Praha Mapa

Nuselská Poliklinika

• Internista, Diagnostik, Endo… krinolog, Gynekolog, Logoped, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Poliklinika Ukrajinská

• Internista, Alergolog, Kardi… olog, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr, Dietolog Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

RESPIMED s.r.o.

• Internista, Dermatolog, Diag… nostik, Gynekolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• Internista, Anesteziolog, Di… agnostik, Hematolog, Onkolog, Praktický lékař, Psychiatr, Veterinář Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Ústav hematologie a krevní transfuze

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém. Jeho přístup k pacientům je příjemný. Podle mého je to dobrý doktor :) Více

Zárubova 498, Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„po 20 letech v Praze jsem konečně našla skvělého zkušeného a chytrého praktika, ochota, krátká čekací doba, témět holistický přístup, člověka vnímá ve všech souvislostech Více

Rašínovo nábřeží 42, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Internista, Dermatolog, Prak… tický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Pediatr Více

Písnická 761/7, Praha Mapa

DIPTE s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„S PANÍ DOKTORKOU ŠKOPKOVOU JSME VELICE SPOKOJENÍ, JAK PO ODBORNÉ STRÁNCE, TAK I LIDSKÉ. VŽDY PŘESNĚ URČÍ DIAGNOZU A LÉČBU. MOC JÍ ZA VŠE DĚKUJEME. Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Pán doktor je vynikajúci,som jeho pacientom už 7 rokov.Výborné ordinačné hodiny,pohodová atmosféra,100% spokojnosť

Nádražní 1/279, Praha Mapa