Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Údolní 316, Praha
MEDACOR, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor byl velice arogantní a nepříjemný, k naší 83leté babičce se choval velmi neuctivě. Babičce zrušil léky na srážení krve a lék, který je měl nahradit a zároveň léčit arytmii, jí nepředepsal (místo receptu lék jenom zapsal do zprávy praktické lékařce, která se později zhrozila, co to je za "člověka"), takže byla asi 14 dnů bez léků.
Babička je přitom po mrtvici, takže lék nutně potřebovala, ale bez předepsání specialistou, což je pan doktor, ho nedostala... Tato chyba (opomenutí?) pana doktora naši babičku velmi ohrozila.
J. Raška

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Umístění: jiné místo Jiný

Pan Lindovský, před vyšetřením mé 85leté babičky, ji hrubě slovně napadl jak si dovoluje v jejím věku nenechat se naočkovat covid vakcinací, velmi nahlas na ni křičel před personálem a neustále se dožadoval vysvětlení proč nechce očkování. Babi byla velice zaskočena, uražena a neschopná slovní obrany před tím arogantem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient
Umístění: MEDACOR, s.r.o. náhlá nevolnost - tachykardie

Mám s panem doktorem velice pozitivní zkušenost. Velmi pečlivě se mi věnoval - provedl EKG, ECHO, tlakový monitor a opakovaně také Holter monitor. Důkladně nad léčbou přemýšlel a zvažoval nasazení a vysazení medikace vzhledem k plánovanému těhotenství.

.
Ověřeny pacient

Za mne se musím přidat k předešlému hodnotícímu. Pan Lindovský je tak neuvěřitelně arogantní, drzý, nevychovaný až jsem se vytočila, zvedla se a z jeho ordinace odešla. V životě už bych do jeho ordinace nepáchla. Je to ostuda, že takovýto lékař vůbec existuje. Této ordinaci se vyhněte obrovským obloukem!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Nejhorší zážitek, který jsem u lékaře zažil. Svým arogantním chováním dokázal, že mezi slušné lékaře nepatří. Jako primář Medacor v Praze 4, nesplňuje požadavky vedoucího. Nedoporučuji, nejlepší je nenavštěvovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti