MEDACOR, s.r.o.
Údolní 316, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Pan doktor byl velice arogantní a nepříjemný, k naší 83leté babičce se choval velmi neuctivě. Babičce zrušil léky na srážení krve a lék, který je měl nahradit a zároveň léčit arytmii, jí nepředepsal (místo receptu lék jenom zapsal do zprávy praktické lékařce, která se později zhrozila, co to je za "člověka"), takže byla asi 14 dnů bez léků.
Babička je přitom po mrtvici, takže lék nutně potřebovala, ale bez předepsání specialistou, což je pan doktor, ho nedostala... Tato chyba (opomenutí?) pana doktora naši babičku velmi ohrozila.
J. Raška

Pan Lindovský, před vyšetřením mé 85leté babičky, ji hrubě slovně napadl jak si dovoluje v jejím věku nenechat se naočkovat covid vakcinací, velmi nahlas na ni křičel před personálem a neustále se dožadoval vysvětlení proč nechce očkování. Babi byla velice zaskočena, uražena a neschopná slovní obrany před tím arogantem.

Umístění: MEDACOR, s.r.o. náhlá nevolnost - tachykardie

Mám s panem doktorem velice pozitivní zkušenost. Velmi pečlivě se mi věnoval - provedl EKG, ECHO, tlakový monitor a opakovaně také Holter monitor. Důkladně nad léčbou přemýšlel a zvažoval nasazení a vysazení medikace vzhledem k plánovanému těhotenství.

Za mne se musím přidat k předešlému hodnotícímu. Pan Lindovský je tak neuvěřitelně arogantní, drzý, nevychovaný až jsem se vytočila, zvedla se a z jeho ordinace odešla. V životě už bych do jeho ordinace nepáchla. Je to ostuda, že takovýto lékař vůbec existuje. Této ordinaci se vyhněte obrovským obloukem!!!

Nejhorší zážitek, který jsem u lékaře zažil. Svým arogantním chováním dokázal, že mezi slušné lékaře nepatří. Jako primář Medacor v Praze 4, nesplňuje požadavky vedoucího. Nedoporučuji, nejlepší je nenavštěvovat.