Ingrid Černotová, gynekolog Ostrava

GYNICER

Všeobecná zdravotní pojišťovna

G
Umístění: GYNICER Jiný

Na mojí paní doktorku gynekologie nedám dopustit několikrát jsem měla vážný problém a vždy mi dokázala poradit i pomoci. Svým způsobem mi zachránila ženské orgány! Jsem ji neskutečně vděčná.

Umístění: GYNICER

Doporučuji, paní doktorka má výborný přístup k pacientům, milá a vždy poradí. Chodím 4 roky a neměnila bych.

Umístění: GYNICER Těhotenství

Paní doktorku všem můžu jen doporučit, je velmi laskavá a ochotná, když mám nějaké potíže ihned mě vyšetří, profesionální přístup, léta praxe jsou poznat. Za mě výborná Gynekoložka.
Gébová

Umístění: GYNICER

K paní doktorce chodím celých 11 let. Nikdy bych neměnila. Každý problém a dotaz se mnou vyřeší, vždycky mi pomohla i akutně
Když se ptáte k věci, vždycky poradí a řekne svůj názor. Je skvělá a jsem za ní moc vděčná.

Umístění: GYNICER POCHVALA

pani doktorka je velice laskava kdyz zavolam ze mam jaky problem co se tice infekce nebo tehotenctvi tak mi dicky porady a taky mi to visvetli a ja se muzu zeptat na cokoliv a dicky mi poradi dobre jsem na 100 procent spokojena a kamaradkam dicky rikam bez u moji gynekolozky je spolehliva. MOC JSEM SPOKOJENA S PANI DOKTORKOU.

Otřesný přístup k pacientům....paní "doktorka" působí arogantně a nepříjemně. Místo aby řešila příčinu problémů, napíše ihned chemii a dále už nic neřeší. Při kvasinkové infekci vše shodí na partnera. Po 3 návštěvách jsem gynekologa změnila.

Zasílám názor kamarádky, která nemá účet na Facebooku a nemůže zde bez něj přispět:

S paní doktorkou nemám problém, ale chování sestřičky nemohu hodnotit kladně.
Mám dost nepříjemný zánět, volala jsem v úterý sestřičce, zda bych mohla přijít. Sestra mi řekla, abych přišla ve středu. K paní doktorce to mám zhruba hodinu cesty. Navíc se zánětem a v horku to pro mne bylo utrpení. Přišla jsem a sestřička mi oznámila, že mi sice říkala, že můžu přijít, ale že mě dnes paní doktorka nevezme (Ani s ní nemluvila, když jsem přišla...) a že se mám objednat na jindy.
Když mi to oznámila, myslela jsem, že se jedná o špatný vtip. Toto mi přijde silně neprofesionální. Nechtěla jsem zde dávat žádné hodnocení, bohužel mě to ale bez něj nepustí napsat tuto připomínku. Proto dávám "neutrální".

K paní doktorce už chodím několik let a jsem velmi spokojená, paní doktorka sice působí chladně,ale vždy se na vše zeptá a poradí. Velké plus je, že jsem nikdy v čekárně nečekala více jak 5 minut. :) Doporučuji

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je vstřícná, ochotná a vše mi vysvětlí. Chodí k ní i mé dcery a to i přes to, že dojíždějí z Prahy a Brna. Určitě doporučuji.

Dne 10.3.2015 jsem byla vzhledem k bolestivému krvácení nucena vyhledat lékařské ošetření z důvodu podezření na graviditu, který prokázal i těhotenský text. V bohumínské nemocnici jsem byla velice rozčarována nad neprofesionálním přístupem MUDr. Ingrid Černotové, která mi velice arogantním způsobem sdělila, že se o těhotenství nejedná. V podstatě vedla monolog a mě jako ženu-matku 2letého dítěte stresovala a slovně ponižovala. Jen věřím, že tato lékařka, která se neřídí Hippokratovou přísahou, nebude muset být v pozici pacienta. Adéla K.