Ingrid Černotová, gynekolog Ostrava

MUDr. Ingrid Černotová

Gynekolog Více

88 názorů

Uložit


Adresa

nám. SNP 4, Ostrava
GYNICER

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
88 názorů

G
Ověřeny pacient
Umístění: GYNICER Jiný

Na mojí paní doktorku gynekologie nedám dopustit několikrát jsem měla vážný problém a vždy mi dokázala poradit i pomoci. Svým způsobem mi zachránila ženské orgány! Jsem ji neskutečně vděčná.


Ověřeny pacient
Umístění: GYNICER

Doporučuji, paní doktorka má výborný přístup k pacientům, milá a vždy poradí. Chodím 4 roky a neměnila bych.


Ověřeny pacient
Umístění: GYNICER Těhotenství

Paní doktorku všem můžu jen doporučit, je velmi laskavá a ochotná, když mám nějaké potíže ihned mě vyšetří, profesionální přístup, léta praxe jsou poznat. Za mě výborná Gynekoložka.
Gébová


K
Ověřeny pacient
Umístění: GYNICER

K paní doktorce chodím celých 11 let. Nikdy bych neměnila. Každý problém a dotaz se mnou vyřeší, vždycky mi pomohla i akutně
Když se ptáte k věci, vždycky poradí a řekne svůj názor. Je skvělá a jsem za ní moc vděčná.


Ověřeny pacient
Umístění: GYNICER POCHVALA

pani doktorka je velice laskava kdyz zavolam ze mam jaky problem co se tice infekce nebo tehotenctvi tak mi dicky porady a taky mi to visvetli a ja se muzu zeptat na cokoliv a dicky mi poradi dobre jsem na 100 procent spokojena a kamaradkam dicky rikam bez u moji gynekolozky je spolehliva. MOC JSEM SPOKOJENA S PANI DOKTORKOU.


V
Ověřeny pacient

Otřesný přístup k pacientům....paní "doktorka" působí arogantně a nepříjemně. Místo aby řešila příčinu problémů, napíše ihned chemii a dále už nic neřeší. Při kvasinkové infekci vše shodí na partnera. Po 3 návštěvách jsem gynekologa změnila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Zasílám názor kamarádky, která nemá účet na Facebooku a nemůže zde bez něj přispět:

S paní doktorkou nemám problém, ale chování sestřičky nemohu hodnotit kladně.
Mám dost nepříjemný zánět, volala jsem v úterý sestřičce, zda bych mohla přijít. Sestra mi řekla, abych přišla ve středu. K paní doktorce to mám zhruba hodinu cesty. Navíc se zánětem a v horku to pro mne bylo utrpení. Přišla jsem a sestřička mi oznámila, že mi sice říkala, že můžu přijít, ale že mě dnes paní doktorka nevezme (Ani s ní nemluvila, když jsem přišla...) a že se mám objednat na jindy.
Když mi to oznámila, myslela jsem, že se jedná o špatný vtip. Toto mi přijde silně neprofesionální. Nechtěla jsem zde dávat žádné hodnocení, bohužel mě to ale bez něj nepustí napsat tuto připomínku. Proto dávám "neutrální".


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce už chodím několik let a jsem velmi spokojená, paní doktorka sice působí chladně,ale vždy se na vše zeptá a poradí. Velké plus je, že jsem nikdy v čekárně nečekala více jak 5 minut. :) Doporučuji


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je vstřícná, ochotná a vše mi vysvětlí. Chodí k ní i mé dcery a to i přes to, že dojíždějí z Prahy a Brna. Určitě doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Dne 10.3.2015 jsem byla vzhledem k bolestivému krvácení nucena vyhledat lékařské ošetření z důvodu podezření na graviditu, který prokázal i těhotenský text. V bohumínské nemocnici jsem byla velice rozčarována nad neprofesionálním přístupem MUDr. Ingrid Černotové, která mi velice arogantním způsobem sdělila, že se o těhotenství nejedná. V podstatě vedla monolog a mě jako ženu-matku 2letého dítěte stresovala a slovně ponižovala. Jen věřím, že tato lékařka, která se neřídí Hippokratovou přísahou, nebude muset být v pozici pacienta. Adéla K.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti