Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny:
Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vs...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

980 Kč

1 600 Kč

1 800 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní Dušková je moc milá a šikovná. Vždy se snaží předat co nejvíce informací a poradit, jak zlepšit péči o chrup.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Skvělá zkušenost s hygienistkou. Velmi dobrý přístup k dětem. Srozumitelné vysvětlení zábavnou formou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Super!!! Není co vytknout! Skvělý přístup, prostředí, milá paní hygienistka. Moje první návštěva a předčila očekávání. Doporučiji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K pani Katerine chodim jiz od zacatku otevreni praxe a jako vzdy, perfektni, moc dekuji a tesim se na dalsi navstevu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kateřina je moc ochotná a moc milá, vše vysvětlila o samotném průběhu čištění, tak i mi pomohla najít i lepší techniku na čištění na doma. Mohu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně už chodim dlouhá leta ale u paní Kateřiny,bylo poprvé.
Milý přistup,profesionalní peče,velmi empatická. Jsem byl velice spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Duškové už chodím 5.rokem a nehodlám měnit-je pečlivý, milá, vše vysvětlí, nekritizuje, ale vysvětluje, jak si příště čistit zuby lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemne vybavena ordinace, mily pristup, profesionalni pece. Nemam co bych vytkla, priste prijdu zas .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně jsem byla poprvé, měla jsem obavy, ale paní Kateřina je prostě skvělá. Slíbila, že to nebude bolet a nebolelo. Velmi empatická, vše předem vysvětlí, šetrné ošetření, ale účinné. Jít k ní na dentální hygienu bych přirovnala ke schůzce s kamarádkou u kávy. Mohu jen a jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní Tereze Paďour za pečlivě a bezbolestně provedenou dentální hygienu a také za mnoho cenných rad. Vážím si lidského přístupu a pohodové atmosféry
Budu se těšit na příští návštěvu.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny:

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Účty sociálních médií