Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí • 1 480 Kč +14 Více

Dentální hygiena - Tereza Paďour - děti do 14 let • 780 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

"MATEŘSKÁ DOVOLENÁ" Dobrý den, vzhledem k mému pokročilému stadiu těhotenství Vás po novém roce na nějaký čas opustím. Dlouho jsem za sebe hledal...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Pískování (air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

1 780 Kč

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Naprostá spokojenost. Tereza byla milá, komunikativní, pracovala citlivě a výsledek byl skvělý. Velká pochvala a doporučuji i všem ostatním, kteří se třeba ještě nerozhodli a váhají :-) Není třeba mít obavy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí

Vse v poradku, profesionalni hygiena, pekna ordinace. Pani Tereza je velmi prijemna. Dekuji a ostatnim doporucuji.

S paní hygienistkou Terezkou Paďour jsem byla velice spokojená. Oceňuji profesionální a lidský přístup. - ZLATÉ RUČIČKY - .... :-) Perfektně, citlivě a precizně odvedená práce. Děkuji a těším se na další návštěvu.

Paní doktorka je velmi profesionální, podrobně vysvětlila dceři, jak pečovat o zuby, dentální hygiena byla velmi příjemná a účinná.

Skvělá péče, milá dentální hygienistka. Za mne super! Vše splnilo mé představy. Ráda se budu vracet a doporučím dále.

Velice milé překvapení, bylo to velice příjemná zkušenost. Byla jsem dnes zde na první dentální hygieně na základě skvělých recenzí a kladných zkušeností a určitě doporučuji, velice příjemné a milé prostředí, slečná byla skvělá i skvělý parťák. :) určitě mám v plánu se objednat znova :) moc děkuji a vřele doporučuji ...Kubová

Dnešní dentální hygienu bych nazvala skoro wellness procedurou. Skoro jsem v křesle usnula. Slečna Tereza je milá, pečlivá, vše vysvětlí. Profík každým coulem, stejně jako paní Dušková. Vřele doporučuji!

Po dnešní návštěvě jsem velice spokojený. Na dentální hygieně jsem zde byl poprvé. Vše proběhlo na čas dle objednání. Dentální hygienistka Tereza Paďour byla moc milá a celá procedura proběhla na profesionální úrovni. Určitě se sem rád vrátím.

Dobrý den, byla jsem u paní hygienistky Terezy Paďour a odcházela jsem spokojená s tím, že hygienu mám perfektní, paní hygienistka zuby vyčistila a vyleštila za cca 35 minut. Dnes jsem byla na prevenci u zubní lékařky a na zadní straně sedmičky u dásně a pod dásní jsem měla velké množství zubního kamene a dělal se tam i chobot, lékařka mi jej odstraňovala asi 10 min. Nutno řící, že na zadní strany stoliček jsem se paní hygienistky ještě ptala a prý je vše v perfektním stavu. Tak nevím, vzhledem k tomu, že to byla nejvyšší cena jakou jsem za hygienu platila, tak bych nečekala dočišťování 2 dny po návštěvě. Jinak prostředí bylo fajn a paní hygienistka byla příjemná.

Dobrý den,
vzniklá situace mě moc mrzí.
Stomatolog a dentální hygienistka pracují jako tým a tzv. "kontrola čtyř očí" zde funguje jako běžná praxe. Já sama své pacienty vždy moc prosím o zpětnou vazbu, kdyby zubní lékař po mém ošetření ještě něco objevil. V těchto případech se domluví náhradní termín a já s omluvou a kompenzací konkrétní zub/y dočistím (paní Paďour by samozřejmě udělala totéž).
Velké eso v rukávu je totiž rentgen, který má stomatolog narozdíl od DH k dispozici (pokud nejsou ze stejného pracoviště). A jsou místa, kde je zrakem nebo pohmatem (nástrojem) zubní kámen špatně dohledatelný, zatímco na snímku krásně viditelný. Proto je úplně nejlepší, když pacient donese snímky na dentální hygienu s sebou.

Co se týče času, ptala jsem se paní Terezy a brala Vás prý o něco dříve - tedy celkový čas byl určitě delší než 35 min.

Kdybyste měla zájem o dočištění, neváhejte paní Paďour kontaktovat.

Děkuji, K. Dušková

moje prvni zkusenost s dentalni hygienou, sluzba fungovala perfektne, slecna tereza dochvilna, profesionalni, vyborny zazitek, peclive osetreni s dostatkem casu na ukon, pouzite technologie dle laickeho nahledu adekvatni pro ukon. kompletni spokojenost s celou sluzbou i vysledkem.

Dobrý den,
moc mě těší, že jste byl s kolegyní spokojen, Váš komentář jsem ji hned vyřídila. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina