Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.) • 1 780 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) • 1 480 Kč

Dentální hygiena - děti do 14 let • 780 Kč +14 Více

Dentální hygiena David Urban • 1 480 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Bělení domácí • 4 000 Kč

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Dentální hygienistku jsem vybírala dlouho. Se zvolením Kateřiny Duškové jsem měla opravdu štěstí. Je milá, odborně velice zdatná a hlavně u ošetření zubů lidsky citlivá. Vysvětlila mi co bude dělat a jak se mám starat o hygienu zubů a hlavně - ošetření mně nebolelo!!!

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní Duškovú som navštívila už niekoľkokrát a ako pri každej návšteve, aj teraz som sa cítila skvele, nič nebolelo, zuby ako z perličky. Skvele tiež vysvetlí, na čo sa zamerať, kde sú ešte nejaké medzery v starostlivosti. Pani Duškovej som neskonale vďačná, pretože som si prešla osobnou tramou z hygieny u iného "špecialistu", takže fakt oceňujem jej cistlivý prístup, ktorý nie je samozrejmosťou.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Byla to druha navsteva, byla jsem spokojena.

Velmi prijemna slecna hygienistka, která Vam skutecne venuje minimalne 75minut.Je pečlivá, komunikativní, mila, vse vysvětlí. Myslim, ze je na pravém miste.

Ordinace mi byla doporučena od mé zubní lékařky, která sídlí ve stejné budově. Vzhledem k tomu, že už moje zubní lékařka je skvělá , neváhal jsem s návštěvou a musím říct že jsem byl opravdu spokojen. Jak s přístupem, tak i se samotnou zubní hygienou. Doporučuji každému.

Doporučuji. Vše krásně vysvětleno. Paní hygienistka je velmi milá a pečlivá. Dokonce mě upozornila na problém, na který mě nikdy nikdo neupozornil. Naprosto bezbolestné, těším se na další návštěvu.

Velice sympatická a příjemná návštěva u profesionálky v oboru, v příjemném prostředí a milé atmosféře. Krom čistých zubů po bezbolestném zákroku, člověk odchází i s úsměvem. :)
Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Kontrola hygieny

Velice profesionální přístup a příjemné prostředí = skvělý výsledek. Rozhodně doporučuji návštěvu !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Všem moc doporučuji!! Byla jsem první návštěvou nadšená a těším se na další. Zklamání, že až za půl roku :D šla bych klidně za týden znovu.
Paní Dušková mi vše před zákrokem vysvětlila, ukázala. Milá a moc hodná - vůbec se není čeho bát a výsledek skvělý.

Bylo to dokonalé!! A já moc děkuji. DOPORUČUJI VŠEM!!! Kdyby byli všichni tak příjemní a milí... Bylo by na světě krásně.

Š

Vse bylo naprosto v poradku. Perfektne odvedena a precizni prace. Pani Duskova byla hlavne velmi mila, ochotna a take trpeliva. Mohu jen doporucit :-)

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Instruktáž domácí dentální hygieny

Vyšetření dutiny ústní

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Lokální fluoridace zubů

Odstranění zubního kamene, plaku

Pískování (air flow)

Kontrola hygieny

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Doporučuji

Š

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků