Ing. Kateřina Dušková, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

44 objednaných návštěv během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 500 Kč

980 Kč

980 Kč

1 500 Kč

1 800 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentalni hygiena - dospělí

Velmi pečlivá a příjemná mohu jen doporučit. U paní Duškové jsem byla už dvakrát. Docházela jsem na dentální hygienu ,ale teď už jen u ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Můj syn si přístup velmi pochvaloval, žádná bolest a velká pečlivost, osobní přístup. Pravděpodobně se jedná o novou ordinaci, takže mi zatím chyběla možnost úhrady platební kartou a vytištění daňového dokladu.

Paní Dušková, ma profesionální přístup, vše krásně vysvětlí a ukáže, už léta chodím pravidelně a neměnila bych. Děkuji za skvělou praci Barbora K.

Velice milý a přes to velmi profesionální přístup. Komunikace s dětmi nemá chybu. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní Dušková je velice milá, empatická a šikovná. Ošetření bylo pečlivé a šetrné, vše pěkně vysvětleno. Na ošetření byla i dcera 6 let, ke které byla paní Dušková velice milá a trpělivá.

Velmi milý a profesionální přístup. Všechny postupy mi byly vysvětleny. Dostal jsem užitečné rady, které mi určitě pomohou zlepšit zdraví mých zubů. Návštěvu určitě všem doporučuji.

Paní Ing.Kateřina Dušková je odborník na svém místě. Velmi příjemná, jemná, pečlivá. Ošetření jsem si přímo užívala. Odbornou dentální hygienickou péči v její ordinaci mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Pečlivost a naprosto bezbolestné ošetření, dostatečné vysvětlení techniky čištění zubů, profesionální přístup v pohodové atmosféře. Z návštěvy jsem nadšen a paní Kateřinu mohu všem vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní hygienika je velice příjemná a citlivá, všechny úkoly předem vysvětluje, hezky zařízená ordinace .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní Kateřina je úžasná, ošetřila mou jedenáctiletou dceru, která byla naprosto nadšená. Bezbolestně, vše vysvětlila, zuby vypadají krásně.Super! To je poprvé, kdy se dcera těší na další návštěvu.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina