Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) +13 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Bělení - domácí s quick startem (4 350 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Bylo to dokonalé!! A já moc děkuji. DOPORUČUJI VŠEM!!! Kdyby byli všichni tak příjemní a milí... Bylo by na světě krásně.

Š

Vse bylo naprosto v poradku. Perfektne odvedena a precizni prace. Pani Duskova byla hlavne velmi mila, ochotna a take trpeliva. Mohu jen doporucit :-)

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Paní inženýrka je velmi příjemná mladá dáma, svou práci odvádí skvěle, byla jsem velmi spokojena a určitě přijdu zase

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva u této DH (60-75 min.)

Skvělá péče, příjemné prostředí, profesionální přístup. Rád se budu pravidelně vracet ;-), Doporučuji všem!

děkuji za Váš milý komentář a doporučení a mám radost, že se vracíte :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - děti do 14 let

Naprosto úžasný přístup vubec jsme nevěděli do čeho jdem jsme ostudy Vše vysvětleno a syn spokojen ????

Dobrý den,
moc děkuji za Váš komentář a budu se na Vás a Dominika těšit i příště :-) Zdravím, KD

Dnes jsme byli na vstupní návštěvě i s manželkou a musím říct, že nás paní Dušková velmi mile překvapila. I přes pozitivní reakce jsme si nebyli jisti, co očekávat. Trochu jsme se báli, zda tomu kladnému hodnocení opravdu můžeme věřit. Také jsme měli obavu, zda to nebude jen přednáška o správném čištění zubů a snaha prodat nám zubní kartáčky. Báli jsme se zbytečně. Práce byla perfektně a precizně odvedená. Celý čas byl věnován hygieně a to opravdu důkladně, až jsme paní Duškovou cestou domů litovali. Prostředí krásné, milý lidský přístup, moc rádi přijdeme za půl roku znovu.

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byli oba s návštěvou spokojeni a budu se těšit na příště. P.S. Kartáčky s sebou! :-) KD

Dala jsem na kladná hodnocení a nelituji. Paní hygienistka byla velice milá, pečlivá a vše mi názorně vysvětlila, včetně výběru vhodného mezizubního kartáčku. Zuby mám jako nové a těším se na další návštěvu :-) Děkuji Kreysová

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojena. I já se těším na další návštěvu :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Perfektní, bezbolestné, milé setkání s výsledkem, který mě vždy překvapí. Tohle jsou moje zuby? Jsem naprosto spokojena.

Váš komentář mi udělal velkou radost. Budu se těšit znovu naviděnou. KD

Paní doktorka se dostavila o 30 minut později. Vzhledem k tomu, že jsem byl obědnán na určitou hodinu, považuji to za neseriózní.

vzniklá situace mě moc mrzí, ráda bych ji ale uvedla na pravou míru:
Do ordinace jsem se nedostavila o 30 minut později, ale měla jsem dvacetiminutový skluz s pacientkou před Vámi. O této skutečnosti jsem Vás s omluvou informovala hodinu předem zprávou, kterou jste si bohužel přečetl až na místě. Když jsem se Vám chtěla omluvit osobně, v čekárně nikdo nebyl a telefon jste mi nezvedl. KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Moje zkušenost byla skvělá. Vřele doporučuji. Vše skvěle vysvětleno, individuální přístup, milé chování, profesionální péče. Moc děkuji B.B.

Dobrý den,
i já moc děkuji za Vaši milou návštěvu i komentář. Budu se těšit znovu naviděnou. KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

1 480 Kč

Š

G

děkuji za Váš milý komentář a doporučení a mám radost, že se vracíte :-) KD

Váš komentář mi udělal velkou radost. Budu se těšit znovu naviděnou. KD

vzniklá situace mě moc mrzí, ráda bych ji ale uvedla na pravou míru:

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků