COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí • 1 480 Kč +14 Více

Dentální hygiena - Tereza Paďour - děti do 14 let • 780 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

"MATEŘSKÁ DOVOLENÁ" Dobrý den, vzhledem k mému pokročilému stadiu těhotenství Vás po novém roce na nějaký čas opustím. Dlouho jsem za sebe hledal...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Pískování (air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

1 780 Kč

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Dobrý den, byla jsem u paní hygienistky Terezy Paďour a odcházela jsem spokojená s tím, že hygienu mám perfektní, paní hygienistka zuby vyčistila a vyleštila za cca 35 minut. Dnes jsem byla na prevenci u zubní lékařky a na zadní straně sedmičky u dásně a pod dásní jsem měla velké množství zubního kamene a dělal se tam i chobot, lékařka mi jej odstraňovala asi 10 min. Nutno řící, že na zadní strany stoliček jsem se paní hygienistky ještě ptala a prý je vše v perfektním stavu. Tak nevím, vzhledem k tomu, že to byla nejvyšší cena jakou jsem za hygienu platila, tak bych nečekala dočišťování 2 dny po návštěvě. Jinak prostředí bylo fajn a paní hygienistka byla příjemná.

Dobrý den,
vzniklá situace mě moc mrzí.
Stomatolog a dentální hygienistka pracují jako tým a tzv. "kontrola čtyř očí" zde funguje jako běžná praxe. Já sama své pacienty vždy moc prosím o zpětnou vazbu, kdyby zubní lékař po mém ošetření ještě něco objevil. V těchto případech se domluví náhradní termín a já s omluvou a kompenzací konkrétní zub/y dočistím (paní Paďour by samozřejmě udělala totéž).
Velké eso v rukávu je totiž rentgen, který má stomatolog narozdíl od DH k dispozici (pokud nejsou ze stejného pracoviště). A jsou místa, kde je zrakem nebo pohmatem (nástrojem) zubní kámen špatně dohledatelný, zatímco na snímku krásně viditelný. Proto je úplně nejlepší, když pacient donese snímky na dentální hygienu s sebou.

Co se týče času, ptala jsem se paní Terezy a brala Vás prý o něco dříve - tedy celkový čas byl určitě delší než 35 min.

Kdybyste měla zájem o dočištění, neváhejte paní Paďour kontaktovat.

Děkuji, K. Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí

moje prvni zkusenost s dentalni hygienou, sluzba fungovala perfektne, slecna tereza dochvilna, profesionalni, vyborny zazitek, peclive osetreni s dostatkem casu na ukon, pouzite technologie dle laickeho nahledu adekvatni pro ukon. kompletni spokojenost s celou sluzbou i vysledkem.

Dobrý den,
moc mě těší, že jste byl s kolegyní spokojen, Váš komentář jsem ji hned vyřídila. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Velmi příjemná paní, velmi pečlivá, prvotřídně odvedená práce. Na dentální hygienu jsem zavítal již na mnoho míst, ale tohle patří absolutně mezi ta nejlepší, která jsem měl možnost vyzkoušet. Škoda, že paní Dušková odchází na mateřskou, zase budu muset zkoušet někoho jiného, než se vrátí ;-).

Dobrý den,
moc děkuji za Váš krásný kometář, udělal mi velikou radost :-)
Příští návštěvy se nebojte, slečna Terka je skvělá - vybírala jsem ji opravdu dlouho a pacienti jsou s ní moc spokojeni.
K. Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Pravidelna navsteva

Slecna Tereza, myslim, ze tak se predstavila byla skvela. Jsme spokojena s precizjim cistenim a navic byla moc mila. Diky za to, ze ordinovala i mezi svatky.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, slečně Terce jsem Váš vzkaz vyřídila a jsem moc ráda, že jste byla s návštěvou u ní spokojená!
Děkuji, K. Dušková

Názor přidán dne 14.12.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková zubní hygiena

vřele doporučuji. Ošetření skutečně zabralo celou hodinu, bylo provedeno pečlivě a citlivě. Včetně potřebných doporučení. Velice děkuji.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc děkuji za Váš milý komentář a moc mě těší, že jste byla s návštěvou spokojena. KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Perfektní, milé a bezbolestné ošetření!!! Jinde mě to bolelo, tady vůbec. Vřele doporučuji :) Vyplatí se dojet přes celou Prahu.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, mám velikou radost, že Vás nic nebolelo a s ošetřením jste byla spokojena. Budu se těšit znovu naviděnou.KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková odstranění zubního plaku

Odborná, bezbolestná a šetrná péče. Jsem moc spokojená. Přišla jsem na doporučení a skvělé reference budu i šířit dál

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla s návštěvou spokojená. Za šířění referencí děkuji a budu se na Vás opět těšit! KD

Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Objednání na čas, velmi příjemná hygienistka, milá, pečlivá, vše vysvětlovala. Spokojenost :)

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc děkuji za hezký komentář a budu se těšit opět naviděnou :-) KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Doporučuji. Milý a profesionální přístup, velmi pečlivá práce DH. Vše pěkně vysvětleno. Těším se na další návštěvu.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, mám radost, že jste byla spokojená a i já se těším na Vaši další návštěvu. KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina