Ing. Kateřina Dušková, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

33 objednaných návštěv během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

980 Kč

1 600 Kč

1 800 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Perfektní služby. Realistický přístup k věci. Vše bez problémů. Odešel jsem s novým úsměvem. :)

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní Dušková je skvělá, vždy se v ordinaci cítím komfortně, je sympatická a svojí práci dělá na 1000%

Byla jsem zde již podruhé a opět velmi spokojená, Paní hygienistka má čas všechno v klidu vysvětlit a vždy odvede dobrou práci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka byla vstřícná, příjemná, vysvětlení bylo jasné, srozumitelné, s důrazem na konkrétní body pro můj specifický případ. Všechny skrvny na zubech, které se mi nedařilo vyčistit ani při sebevětší snaze, jsou pryč, zuby mám úplně čisté.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Má první návštěva byla fantastická,tohle jsem vúbec nečekala,velmi milá,hodná,empatická a troufám si tvrdit paní hygianistika tuhle práci dělá s láskou a ohleduplností,absolutně nic mě nebolelo,řekla bych, že ani není možné,že si člověk nepřipadal jako v ordinaci,,,jsem nadšena a mohu všem doporučit. Budu se těšit na další návštěvu. Prostě kdyby to šlo dám sto hvězdiček. Takhle by měl vypadat a smýšlet každý kdo se kouká lidem do úst. Děkuju,,,,,,,

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Skvělé jako vždy. Syn je nadšený a jinam nechce chodit. Má nově rovnátka a vše mu bylo ohledně čištění vysvětleno a ukázáno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K ing Duškové chodím pravidelně několik let, skvělá odbornost, výborná komunikace, milý přístup. Vždy velmi spokojená!

Můj syn si přístup velmi pochvaloval, žádná bolest a velká pečlivost, osobní přístup. Pravděpodobně se jedná o novou ordinaci, takže mi zatím chyběla možnost úhrady platební kartou a vytištění daňového dokladu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý a profesionální přístup, velká spokojenost. To není samozřejmost všude. Těším se na další návštěvu. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milý, profesionální a empatický přístup. V minulosti jsem byla už u 5-ti hygieniků, ale tady to bylo nejlepší.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina