Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - děti do 14 let • 780 Kč +14 Více

Dentální hygiena David Urban • 1 480 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Pískování (air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

1 780 Kč

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Doporučuji. Milý a profesionální přístup, velmi pečlivá práce DH. Vše pěkně vysvětleno. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková zubní hygiena :o)

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá, všechno vysvětlila, ochotně zodpověděla mé dotazy a odvedla profesionální práci. Mohu jen doporučit.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Úvodní návštěva

Slečna je velice příjemná, šikovná a komunikativní. V průběhu mi vše vysvětlovala a kdykoliv jsem se mohl zeptat nebo ji přerušit, když mi bylo cokoliv nepříjemné. Také je velice pečlivá, což je v dentální hygieně důležité. Navíc je krásná tak je to i potěšení pro oči.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Jsem velice spokojená. Na začátku návštěvy mi paní Kateřina udělala snímek spodních zubů, kde se tvoří nejvíce zubní kámen a poradila mi jak správně oblast čistit. Samotná procedura byla bezbolestné a čas ve společnosti paní Kateřiny byl pro mě příjemně strávený.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Budu stručný. Před návštěvou ordinace paní Kateřiny jsem si přečetl recenze, které byly vesměs velmi pozitivní. Návštěva však předčila mé očekávání. Odcházel jsem maximálně spokojený a navíc po hodině a půl (oproti objednané hodině), protože vyčištění zubů až do poslední čajové skrnky je pro paní Kateřinu samozřejmostí. Díky za skvělou práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková prevence zubního kazu

Jsem velmi spokojena s provdenym osetrenim. Byla jsem na tomto osetreni prvne, tak nemam srovnani,ale pani ing byla velice pecliva a ke mne jako pacientovi pozorna a mila.Na dalsi navstevu se nebudu bat,ale tesit.S pozdravem Hana Horakova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Nejlepší a nejsypatičtější zubní specialistka v Praze. Je příjemná, milá a nikdy nebyl žádný problém s bolestí.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Byl jsem na dentální hygieně poprvé a paní Dušková byla velmi příjemná a profesionální. Nevěděl jsem co čekat, ale provedla mě vším, vše vysvětlila, nevnucovala žádné produkty. Navíc má (jako jediná hygienistka na poliklinice) on-line objednávací systém.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Prijemne s uzitecnym spojene:) vse skvele vysvetleno, precizne a setrne provedeno. Tesim se na pristi navstevu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Příjemná, ohleduplná a profesionalní péče. Oceňuji on-line objednávací systém pro sjednání ošetřeni.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina