Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - děti do 14 let • 780 Kč +14 Více

Dentální hygiena David Urban • 1 480 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Pískování (air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

1 780 Kč

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Prijemne s uzitecnym spojene:) vse skvele vysvetleno, precizne a setrne provedeno. Tesim se na pristi navstevu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Příjemná, ohleduplná a profesionalní péče. Oceňuji on-line objednávací systém pro sjednání ošetřeni.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková pravidelná dentální hygiena

Paní hygienistka je velmi milá, sympatická, příjemná, vše s vámi dopředu zkonzultuje, říká dopředu, co bude dělat. Dentální hygiena od ní byla nejvíc v pohodě, co jsem zažila a zároveň velmi precizní, a to jsem byla asi u 5 jiných hygienistů. Je vidět, že je ve své práci opravdu dobrá a má hodně znalostí a zkušeností, kteří ostatní postrádají. Určitě doporučuji i pro ty, co se bojí zubaře nebo nikdy na hygieně nebyli. Pro mě je sice docela dražší, ale ty služby za to rozhodně stojí, máte za to garantovanou nejvyšší možnou kvalitu služeb. Navíc Vám nic nevnucuje a nechová se povýšeně, jak je jinde často zvykem. Přeměřila mi i mezizubní prostory (bezbolestně, což jinde byl opravdu horor nebo to vůbec nedělali) a konečně mám správný mezizubní kartáček a jen jeden, je to opravdu příjemná úleva. Jako příjemný bonus jsem vnímala povídání během hygieny, byl to příjemně strávený čas, i když hygiena sama o sobě bolestivá nebyla. Doporučuji všemi deseti a to jsem velmi přísná kritička, protože jsem ve zdravotnictví dělala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Roční kontrola, OZK.

Paní inženýrka je velmi pečlivá, přitom velmi jemná a empatická. Má překvapivě široký rozhled v oblasti medicíny. Mohu upřímně doporučit!

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Dlouho jsem hledala, až jsem našla :-) Paní Kateřina je úžasná, nejlepší a teď už ji budu každému doporučovat. S takhle milým přístupem jsem se snad ještě nikdy v ordinaci nesetkala. Jsem prostě nadšena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Jsem dlouhodobě spokojený.
Paní Dušková je příjemná, hodně pečlivá a šikovná.
Vždy umí dobře poradit.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní prohlídka byla úžasná. Skvělý osobní přístup a milé vystupování. Sympatická dentální hygienistka :)

Dentální hygienistku jsem vybírala dlouho. Se zvolením Kateřiny Duškové jsem měla opravdu štěstí. Je milá, odborně velice zdatná a hlavně u ošetření zubů lidsky citlivá. Vysvětlila mi co bude dělat a jak se mám starat o hygienu zubů a hlavně - ošetření mně nebolelo!!!

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní Duškovú som navštívila už niekoľkokrát a ako pri každej návšteve, aj teraz som sa cítila skvele, nič nebolelo, zuby ako z perličky. Skvele tiež vysvetlí, na čo sa zamerať, kde sú ešte nejaké medzery v starostlivosti. Pani Duškovej som neskonale vďačná, pretože som si prešla osobnou tramou z hygieny u iného "špecialistu", takže fakt oceňujem jej cistlivý prístup, ktorý nie je samozrejmosťou.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Byla to druha navsteva, byla jsem spokojena.

Velmi prijemna slecna hygienistka, která Vam skutecne venuje minimalne 75minut.Je pečlivá, komunikativní, mila, vse vysvětlí. Myslim, ze je na pravém miste.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina