Dentální hygiena Kateřina Dušková

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Paní Dušková je velice sympatická mladá dáma. Všechno vysvětlí, ukáže a poradí. Určitě jsem tam nebyla naposled. Ráda se tam zase ukážu. Ať už v rámci kontroly či bělení. :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Perfektní hygienistka, šetrná, pečlivá, edukativní, motivační. Jednoznačně velká spokojenost a doporučení.

• I

Pani Dušková byla moc milá, pečlivá a vše detailně vysvětlila. Nadstandartni ošetření. Mohu jen doporučit :).

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková Dentální hygiena - děti do 14 let

Dentální hygiena osmileté slečny, všechno bez chybičky, vše krásně vysvětleno, zoubky jako perličky. Jsme moc spokojeni a určitě přijdeme znivu.

• B

Super přístup k pacientovi, určitě doporučuji, mladá paní příjemná, vše vysvětlila, určitě budu věrný pacient.

• T

Velice přátelský a zároveň profesionální přístup. Zuby mám krásně vyčištěné a všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno a ukázáno.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc děkuji za hezké hodnocení a budu se těšit na Vaši příští návštěvu - už s rovnátky :-)

• J

Paní doktorka byla skvělá, vše vysvětlila a byla velice příjemná. Už se těším na příští návštěvu :-)

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, mám radost, že jste byla s návštěvou spokojena a budu se také těšit na příště :-)

• P

citlivý přístup, dobrá komunikace s vysvětlení prováděných prací, šikovné ruce, dobré vybavení, necítíte se jako u zubaře, příjemné prostředí

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, děkuji za milý komentář, udělal mi velkou radost :-)

• V
    Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Milá, usměvavá a pečlivá. Přijdu určitě zase. Poradila se vším co jsem potřeboval. A návštěva se protáhla na 90 minut a to bez doplatku. Koupil jsem si za super cenu mezizubní kartáček.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc mě těší, že jste byl spokojený. A pevně doufám, že mezizubní kartáčky nezůstaly v pytlíku :-)

• S

Paní doktorka je profesionální vše vysvětlí poradí skvělý přístup i komunikace pokaždé odcházím moc spokojená

Dobrý den, moc díky za milý komentář, paní Tereze jsem ho vyřídila. K. Dušková

• Došlo k chybě, zkuste to znovu