Dentální hygiena Kateřina Dušková

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková Dentalni hygiena - dospělí

Paní Ing.Kateřina Dušková je odborník na svém místě. Velmi příjemná, jemná, pečlivá. Ošetření jsem si přímo užívala. Odbornou dentální hygienickou péči v její ordinaci mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Pečlivost a naprosto bezbolestné ošetření, dostatečné vysvětlení techniky čištění zubů, profesionální přístup v pohodové atmosféře. Z návštěvy jsem nadšen a paní Kateřinu mohu všem vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Paní hygienika je velice příjemná a citlivá, všechny úkoly předem vysvětluje, hezky zařízená ordinace .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Paní Kateřina je úžasná, ošetřila mou jedenáctiletou dceru, která byla naprosto nadšená. Bezbolestně, vše vysvětlila, zuby vypadají krásně.Super! To je poprvé, kdy se dcera těší na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Doporucuji,skvela pece ,bezbolestne ,vše dokonale vysvětleno ,vřelý přístup ,určitě budu pravidelnou klientkou .opravdu doporucuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Pečlivost, jemnost, dostatečné vysvětlení, názorná ukázka správného čištění. Jsem velmi spokojená a ráda se vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Profesionalni pristup, peclive a hlavne zcela bezbolestne osetreni v prijemnem prostredi, k pani hygienistce je radost chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Velmi profesionální přístup, milé jednání, bezbolestné, určitě se do ordinace zase vrátím. Mohu všem doporučit.

O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Jako vždy skvělá. Velmi kvalitní a detailní péče s vysokou mírou profesionality a zájmu o pacienta. Vše lze zkonzultovat a proaktivní rady jsou velmi cenné.

C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Ing. Kateřina Dušková

Paní Dušková je velice sympatická mladá dáma. Všechno vysvětlí, ukáže a poradí. Určitě jsem tam nebyla naposled. Ráda se tam zase ukážu. Ať už v rámci kontroly či bělení. :-)