Dentální hygiena Kateřina Dušková

130 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Ing. Kateřina Dušková

dentální hygienistka, hygienista
    Příjemná, ohleduplná a profesionalní péče. Oceňuji on-line objednávací systém pro sjednání ošetřeni.
    Dostupný termín: čt 12 zář
    Objednat se
  • David Urban, Dis.

David Urban, DiS.

dentální hygienistka, hygienista
    Skvělá průprava a odborná péče. Doporučuji i každému kdo si, myslí že má zuby zdravé, ať se jedná o prevenci nebo pravidelnou prohlídku.

Nejbližší zařízení

• Ing. Kateřina Dušková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

• G
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: pravidelná dentální hygiena

Paní hygienistka je velmi milá, sympatická, příjemná, vše s vámi dopředu zkonzultuje, říká dopředu, co bude dělat. Dentální hygiena od ní byla nejvíc v pohodě, co jsem zažila a zároveň velmi precizní, a to jsem byla asi u 5 jiných hygienistů. Je vidět, že je ve své práci opravdu dobrá a má hodně znalostí a zkušeností, kteří ostatní postrádají. Určitě doporučuji i pro ty, co se bojí zubaře nebo nikdy na hygieně nebyli. Pro mě je sice docela dražší, ale ty služby za to rozhodně stojí, máte za to garantovanou nejvyšší možnou kvalitu služeb. Navíc Vám nic nevnucuje a nechová se povýšeně, jak je jinde často zvykem. Přeměřila mi i mezizubní prostory (bezbolestně, což jinde byl opravdu horor nebo to vůbec nedělali) a konečně mám správný mezizubní kartáček a jen jeden, je to opravdu příjemná úleva. Jako příjemný bonus jsem vnímala povídání během hygieny, byl to příjemně strávený čas, i když hygiena sama o sobě bolestivá nebyla. Doporučuji všemi deseti a to jsem velmi přísná kritička, protože jsem ve zdravotnictví dělala.

Podívejte se na všechny názory (188) na lékaře

• David Urban, DiS.

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: prevence zubního kazu

• A
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: dentalni hygiena

Fantastický, precizní, doporučuji v plné míře, k pacientovi se chová velmi, velmi profesionálně a ohleduplně:).
      Staňková A.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře