Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní Dušková je moc milá a šikovná. Vždy se snaží předat co nejvíce informací a poradit, jak zlepšit péči o chrup.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Skvělá zkušenost s hygienistkou. Velmi dobrý přístup k dětem. Srozumitelné vysvětlení zábavnou formou.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Super!!! Není co vytknout! Skvělý přístup, prostředí, milá paní hygienistka. Moje první návštěva a předčila očekávání. Doporučiji.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

K pani Katerine chodim jiz od zacatku otevreni praxe a jako vzdy, perfektni, moc dekuji a tesim se na dalsi navstevu!

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Paní Kateřina je moc ochotná a moc milá, vše vysvětlila o samotném průběhu čištění, tak i mi pomohla najít i lepší techniku na čištění na doma. Mohu jen doporučit

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Na dentální hygieně už chodim dlouhá leta ale u paní Kateřiny,bylo poprvé.
    Milý přistup,profesionalní peče,velmi empatická. Jsem byl velice spokojený.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

K paní Duškové už chodím 5.rokem a nehodlám měnit-je pečlivý, milá, vše vysvětlí, nekritizuje, ale vysvětluje, jak si příště čistit zuby lépe.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Prijemne vybavena ordinace, mily pristup, profesionalni pece. Nemam co bych vytkla, priste prijdu zas .

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Na dentální hygieně jsem byla poprvé, měla jsem obavy, ale paní Kateřina je prostě skvělá. Slíbila, že to nebude bolet a nebolelo. Velmi empatická, vše předem vysvětlí, šetrné ošetření, ale účinné. Jít k ní na dentální hygienu bych přirovnala ke schůzce s kamarádkou u kávy. Mohu jen a jen doporučit.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Děkuji paní Tereze Paďour za pečlivě a bezbolestně provedenou dentální hygienu a také za mnoho cenných rad. Vážím si lidského přístupu a pohodové atmosféry
    Budu se těšit na příští návštěvu.