Dentální hygiena Kateřina Dušková

Olšanská 7, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Ing. Kateřina Dušková

dentální hygienistka, hygienista
    Dostupný termín: po 1 dub
    Objednat se
  • David Urban, Dis.

David Urban, DiS.

dentální hygienistka, hygienista
    Skvělá průprava a odborná péče. Doporučuji i každému kdo si, myslí že má zuby zdravé, ať se jedná o prevenci nebo pravidelnou prohlídku.
    Dostupný termín: po 1 dub

• M
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: prevence zubního kazu

• A
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: dentalni hygiena

Fantastický, precizní, doporučuji v plné míře, k pacientovi se chová velmi, velmi profesionálně a ohleduplně:).
      Staňková A.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ing. Kateřina Dušková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Doporučuji. Vše krásně vysvětleno. Paní hygienistka je velmi milá a pečlivá. Dokonce mě upozornila na problém, na který mě nikdy nikdo neupozornil. Naprosto bezbolestné, těším se na další návštěvu.

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: Vstupní první návštěva

Velice sympatická a příjemná návštěva u profesionálky v oboru, v příjemném prostředí a milé atmosféře. Krom čistých zubů po bezbolestném zákroku, člověk odchází i s úsměvem. :)
      Doporučuji

Podívejte se na všechny názory (178) na lékaře