Dentální hygiena Kateřina Dušková

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Perfektní služby. Realistický přístup k věci. Vše bez problémů. Odešel jsem s novým úsměvem. :)

Š
    Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní Dušková je skvělá, vždy se v ordinaci cítím komfortně, je sympatická a svojí práci dělá na 1000%

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Byla jsem zde již podruhé a opět velmi spokojená, Paní hygienistka má čas všechno v klidu vysvětlit a vždy odvede dobrou práci

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Paní hygienistka byla vstřícná, příjemná, vysvětlení bylo jasné, srozumitelné, s důrazem na konkrétní body pro můj specifický případ. Všechny skrvny na zubech, které se mi nedařilo vyčistit ani při sebevětší snaze, jsou pryč, zuby mám úplně čisté.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Má první návštěva byla fantastická,tohle jsem vúbec nečekala,velmi milá,hodná,empatická a troufám si tvrdit paní hygianistika tuhle práci dělá s láskou a ohleduplností,absolutně nic mě nebolelo,řekla bych, že ani není možné,že si člověk nepřipadal jako v ordinaci,,,jsem nadšena a mohu všem doporučit. Budu se těšit na další návštěvu. Prostě kdyby to šlo dám sto hvězdiček. Takhle by měl vypadat a smýšlet každý kdo se kouká lidem do úst. Děkuju,,,,,,,

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Skvělé jako vždy. Syn je nadšený a jinam nechce chodit. Má nově rovnátka a vše mu bylo ohledně čištění vysvětleno a ukázáno.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

K ing Duškové chodím pravidelně několik let, skvělá odbornost, výborná komunikace, milý přístup. Vždy velmi spokojená!

Lékař: Ing. Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Můj syn si přístup velmi pochvaloval, žádná bolest a velká pečlivost, osobní přístup. Pravděpodobně se jedná o novou ordinaci, takže mi zatím chyběla možnost úhrady platební kartou a vytištění daňového dokladu.

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Milý a profesionální přístup, velká spokojenost. To není samozřejmost všude. Těším se na další návštěvu. Rozhodně doporučuji!

Lékař: Ing. Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Velmi milý, profesionální a empatický přístup. V minulosti jsem byla už u 5-ti hygieniků, ale tady to bylo nejlepší.