Dentální hygiena Kateřina Dušková

• Ing. Kateřina Dušková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Dentální hygiena Kateřina DuškováSlužby: Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí

Po dnešní návštěvě jsem velice spokojený. Na dentální hygieně jsem zde byl poprvé. Vše proběhlo na čas dle objednání. Dentální hygienistka Tereza Paďour byla moc milá a celá procedura proběhla na profesionální úrovni. Určitě se sem rád vrátím.

• H

Dobrý den, byla jsem u paní hygienistky Terezy Paďour a odcházela jsem spokojená s tím, že hygienu mám perfektní, paní hygienistka zuby vyčistila a vyleštila za cca 35 minut. Dnes jsem byla na prevenci u zubní lékařky a na zadní straně sedmičky u dásně a pod dásní jsem měla velké množství zubního kamene a dělal se tam i chobot, lékařka mi jej odstraňovala asi 10 min. Nutno řící, že na zadní strany stoliček jsem se paní hygienistky ještě ptala a prý je vše v perfektním stavu. Tak nevím, vzhledem k tomu, že to byla nejvyšší cena jakou jsem za hygienu platila, tak bych nečekala dočišťování 2 dny po návštěvě. Jinak prostředí bylo fajn a paní hygienistka byla příjemná.

Podívejte se na všechny názory (206) na lékaře