Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bechyňova 3, Praha
Oční ambulance, aplikace kontakt.čoček

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Oční ambulance, aplikace kontakt.čoček Jiný

Paní doktorka I. Kotrbová mi pomohla zbavit se velké bolesti po úrazu. Je pečlivá a při léčbě důsledná. Když je potřeba, dovede být také přísná. Jako stálá pacientka bych jí chtěla za péči poděkovat.

I
Umístění: Oční ambulance, aplikace kontakt.čoček Jiný

Paní doktorka Ilona Kotrbová je vynikající oční odborník, který je skvělý i na celostní medicínu. Je velmi příjemná a empatická, setkání s ní je setkání s blízkým člověkem. Jsem její pacient léta a vždy mi okamžitě podala odbornou půomoc, která zabrala.

S
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance, aplikace kontakt.čoček Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, důsledná, trpělivá, pacientům se věnuje dostatečně dlouho. Řídila jsem se jejími radami a po půl roce se zbavila ječného zrna, bez nutnosti operace. Vyšetření bylo precizní a komplexní, zkoušely jsme i vhodné dioptrie. Čistota a útulné prostředí ordinace, srozumitelné informace.

E
Ověřeny pacient

Paní by se neměla dostávat do kontaktu s lidmi. Po první návštěvě jsem raději její služby 3roky nevyhledávala, boohužel jsem potřebovala potvrdit, že nepotřebuji nosit brýle. Napsala mi to PROPISKOU na žádanku za honorář 300Kč s tím, že se mnou o tom vůbec nebude diskutovat.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc milá, pečlivá a rozumná. Pokud se u ní platí, jsou to výkony nehrazené zp a má tyto ceny velice slušné. Jinak by některé výkony nedělala "zadarmo", ale doplácela je ze svého, protože všichni ambulantní specialisté mají všechny výkony mizerně hrazené zdr. pojišťovnami a nedala by dohromady ani náklady na svoji ordinaci. Bohužel MALÝ ČESKÝ člověk není zvyklý u lékaře platit, vždyť za sociku bylo PRÁVO NA ZDRAVÍ. A kritizovat ji proto, že má doplatky je MALÉ.

A
Ověřeny pacient

Pocity z paní doktorky mám smíšené. Její vyšetření je velmi pečlivé, práce kvalitní. Ve chvíli, kdy však dojde na napsání poukazu na brýle (nárok 1x za 3 roky), paní doktorka za něj vyžaduje (v podstatě nezákoně) 150 Kč se slovy, že jí to pojišťovna neproplatí - a to i od opravdu starých pacientů, pro které je příspěvek od pojišťovny na nové brýle zasadní.

L
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky celkem 2x v rozmezí několika let kvůli vypsání předpisu na nové brýle. Při první návštěvě jsem se po otázání, zda by mi změřila zrak také na kontaktní čočky, dověděla, že za tento úkon si paní doktorka účtuje 1000kč. Zařídila jsem se tedy jinak. Při poslední návštěvě minulý týden, kdy jsem paní doktorku žádala o předpis na nové brýle, na který mohu čerpat od VZP slevu 250 kč, jsem se dověděla, že předpisy na slevu od pojišťovny již nevypisuje, neboť musí poslední roky pojišťovnám doplácet, a že důvodem jsou také tyto předpisy na úhrady obrub a skel. Vysvětlení paní doktorky jsem nepochopila a nedávalo mi smysl ani poté, co mi je několikrát objašňovala. Trvala jsem na svém, že jsem pojištěnec VZP, se kterou má paní doktorka uzavřenou smlouvu, a že mne její interní finanční problémy nezajímají. Paní doktroka se mnou dlouze diskutovala a stále dokola se obhajovala. Nejprve mi dala náhradou za vypsání předpisu pro VPZ slevovou kartu na pořízení brýlí do optiky, kam jsem zamýšlela jít si brýle zakoupit, protože zrovna měli akci, což jsem paní doktorce sdělila. Ovšem slevový kupon (jak jsem později zjistila) se neuplatňoval na slevněné produkty, to paní doktroka samozřejmě nezmínila. Naštěstí jsem tak dlouho trvala na vypsání předpisu, že mi jej paní doktorka nakonec dala. Její přístup mi však přijde velmi nekorektní, proto jej zde veřejně zmiňuji.

F
Ověřeny pacient

Doktorka vstricna, ale pozor. V pripade kontaktnich cocek zrejme zahackovana u dodavatele. Je schopna vam postou zaslat 2x predrazene cocky bez predchoziho upozorneni.

Paní doktorka Kotrbová je velmi vstřícná a perfektní, klientovi se maximálně věnuje. Jsem s ní stoprocentně spokojená.Pilátová

S paní doktorkou Kotrbovou jsem velmi spokojená. Nosím brýle již 15 let a nikdy se mi oční lékař tak nevěnoval, jako paní doktorka. Myslím, že je vynikající odborník, svou práci dělá pečlivě, pacientovi se věnuje, když se ptáte, vše ochotně vysvětlí. A možná proto se pak může stát, že i když jste objednaní, musíte chvilku počkat. Ale u takového doktora si ráda počkám.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti