Bechyňova 3, Praha
Oční ambulance, aplikace kontakt.čoček

Paní by se neměla dostávat do kontaktu s lidmi. Po první návštěvě jsem raději její služby 3roky nevyhledávala, boohužel jsem potřebovala potvrdit, že nepotřebuji nosit brýle. Napsala mi to PROPISKOU na žádanku za honorář 300Kč s tím, že se mnou o tom vůbec nebude diskutovat.

Paní doktorka je moc milá, pečlivá a rozumná. Pokud se u ní platí, jsou to výkony nehrazené zp a má tyto ceny velice slušné. Jinak by některé výkony nedělala "zadarmo", ale doplácela je ze svého, protože všichni ambulantní specialisté mají všechny výkony mizerně hrazené zdr. pojišťovnami a nedala by dohromady ani náklady na svoji ordinaci. Bohužel MALÝ ČESKÝ člověk není zvyklý u lékaře platit, vždyť za sociku bylo PRÁVO NA ZDRAVÍ. A kritizovat ji proto, že má doplatky je MALÉ.

Pocity z paní doktorky mám smíšené. Její vyšetření je velmi pečlivé, práce kvalitní. Ve chvíli, kdy však dojde na napsání poukazu na brýle (nárok 1x za 3 roky), paní doktorka za něj vyžaduje (v podstatě nezákoně) 150 Kč se slovy, že jí to pojišťovna neproplatí - a to i od opravdu starých pacientů, pro které je příspěvek od pojišťovny na nové brýle zasadní.

Byla jsem u paní doktorky celkem 2x v rozmezí několika let kvůli vypsání předpisu na nové brýle. Při první návštěvě jsem se po otázání, zda by mi změřila zrak také na kontaktní čočky, dověděla, že za tento úkon si paní doktorka účtuje 1000kč. Zařídila jsem se tedy jinak. Při poslední návštěvě minulý týden, kdy jsem paní doktorku žádala o předpis na nové brýle, na který mohu čerpat od VZP slevu 250 kč, jsem se dověděla, že předpisy na slevu od pojišťovny již nevypisuje, neboť musí poslední roky pojišťovnám doplácet, a že důvodem jsou také tyto předpisy na úhrady obrub a skel. Vysvětlení paní doktorky jsem nepochopila a nedávalo mi smysl ani poté, co mi je několikrát objašňovala. Trvala jsem na svém, že jsem pojištěnec VZP, se kterou má paní doktorka uzavřenou smlouvu, a že mne její interní finanční problémy nezajímají. Paní doktroka se mnou dlouze diskutovala a stále dokola se obhajovala. Nejprve mi dala náhradou za vypsání předpisu pro VPZ slevovou kartu na pořízení brýlí do optiky, kam jsem zamýšlela jít si brýle zakoupit, protože zrovna měli akci, což jsem paní doktorce sdělila. Ovšem slevový kupon (jak jsem později zjistila) se neuplatňoval na slevněné produkty, to paní doktroka samozřejmě nezmínila. Naštěstí jsem tak dlouho trvala na vypsání předpisu, že mi jej paní doktorka nakonec dala. Její přístup mi však přijde velmi nekorektní, proto jej zde veřejně zmiňuji.

F

Doktorka vstricna, ale pozor. V pripade kontaktnich cocek zrejme zahackovana u dodavatele. Je schopna vam postou zaslat 2x predrazene cocky bez predchoziho upozorneni.

Paní doktorka Kotrbová je velmi vstřícná a perfektní, klientovi se maximálně věnuje. Jsem s ní stoprocentně spokojená.Pilátová

S paní doktorkou Kotrbovou jsem velmi spokojená. Nosím brýle již 15 let a nikdy se mi oční lékař tak nevěnoval, jako paní doktorka. Myslím, že je vynikající odborník, svou práci dělá pečlivě, pacientovi se věnuje, když se ptáte, vše ochotně vysvětlí. A možná proto se pak může stát, že i když jste objednaní, musíte chvilku počkat. Ale u takového doktora si ráda počkám.

Paní doktorka Kotrbová je vynikající lékařka. Každému pacientovi se skutečně věnuje, jako laik mám pocit, že je tak poctivá až si přidělává práci.

s paní doktorkou jsem spokojena, vždy se mi věnuje, zkouší mnoho variant dioptrií, ptá se, y pečlivě kontroluje na několika přístrojích oči, měří oční tlak, nikdy jsem objednaná nečekala déle jak 15 minut, i po lidské stránce mi vyhovuje (podá ruku, zeptá se, jak se člověk má...) přímo v ordinaci vám prodá čočky, kapky... (ano, za vyšší ceny, ale pro mě osobně je to pohodlné). objedná do týdne, pokud je to akut, lze se vždy domluvit....

Vynikající odborník, pečlivá, vždy ochotná rychle pomoci. Nikdy jsem neměl problém a to i ve chvíli, kdy mi byli ukradeny brýle a přišel jsem bez objednání, provedla kontrolu zraku a předepsala nové a do doby udělání mi byly poskytnuty i čočky za velmi příznivou cenu.