Konzultace online • 1 200 Kč

Online konzultace (50 minut) • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut

Konzultaci můžete uhradit předem i zpětně, a to na účet ********/****.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Československé armády 8, Praha 6, Praha

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod, + 1 Více

Nejčastěji hledané služby

online konzultace

online konzultace

1 500 Kč

Psycholog Igor Kuta

Vystudoval jsem psychologii na FF UK a fyzioterapii na FTVS UK; a i když už dnes nepokládám klienty na lehátko, tělo p...

Ukončené školy

• FF UK, Praha, Psychologie Mgr.
  • FTVS UK, Praha, Fyzioterapie Mgr.

• psychoterapie

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: online konzultace Online konzultace (50 minut)

Moc mi pomohl. Vyslechne vás, poradí jak příště situaci řešit a je vidět, že ho
zajímá váš problém a pamatuje si, co jste řešili minule. Opravdu, moc fajn člověk. Děkuji.

Umístění: Psycholog Igor Kuta

Terapie u pana Kuty není povídání si jako u kamarádky na čaji. Je to první psycholog, co se mnou na mně doopravdy makal zcela aktivně, zajímal se, nebál se jít do hloubky a přímo, přitom velmi citlivě a vnímavě. Vyzkoušela jsem více různých psychologů ale až zde jsem narazila opravdu na někoho, kdo do toho šel se mnou a naplno. Dokázal si získat mou důvěru, dostat se k jádru problému a být mi tam pevnou oporou a průvodcem, který ví, co dělá. Mohu jen maximálně doporučit a přeji každému, kdo má odvahu se pohnout z místa.