Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů • od 3 500 kč

Cerec ošetření • od 6 000 kč

Dentální hygiena • od 500 kč +19 Více

info@repredent.cz *** hygiena@repredent.cz *** www.repredent.cz *** Komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodonc...

• Bolesti zubů

Estetická stomatologie

Extrakce zubu

Hemisekce zubu

MUDr. Igor Kuczinský

Implantologie (pouze chirurgická fáze)

12 500 Kč

Implantologie augmentace kosti

od 5 000 kč

Keramická faseta

od 8 000 kč

Keramická korunka

od 8 000 kč

MUDr. Igor Kuczinský

Konzultace neregistrovaných pacientů (mikroskop, implantologie, estetické korekce atd.)

od 500 kč

Rentgen zubů

Replantace zubů

Zubní vyšetření

Umístění: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)

Umístění: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.

Umístění: MUDr. Igor Kuczinský zubní vyšetření

Pan doktor pracuje precizně, ale má dlouhou čekací dobu- pokud jste objednáni na určitou hodinu nic to neznamená - v čekárně si posedíte další hodinu až dvě. Chování doktora působí mnohy arogantně. Není levný, navíc jsem nikdy nedostala potvrzení o platbě.

Otřesný zubař, nejhorší zkušenost jakou jsem kdy zažil u zubaře. Nikomu nedoporučuji. Panu doktorovi nešel pořádně nasadit koferdam, nakonec ho nasadil špatně, takže jsem byl nucen vodu částečně polykat. Udělá 3 zuby najednou a řekne vám to až po výkonu, kdy musíte být 2hod ve strnulé poloze. Po vyplních začal brousit a nedařilo se mu to, nakonec řekl že zbrousí ty zuby dole na moji zodpovědnost, ale že je stejně jednou budeme dělat taky, takže v tom problém nevidí. Pan doktor se zřejmě minul povoláním. Otřesný zážitek.

Dobrý den, chodím k panu doktorovi již několik let a teprve u něj jsem se stomatologického ošetření přestala bát a dokonce se na setkání s ním těším. Což vždy, když někomu řeknu, tak si klepe na čelo. Pan doktor jde s dobou a pracuje s velmi moderními nástroji. Nikdy mě žádný zákrok nebolel a nikdy jsem nemusela k němu zpět, že by se něco nepovedlo. Co se plateb týče, tak ano, není to zadarmo. Tedy ne vše je plně hrazeno ze zdravotní pojišťovny, ale není se co divit. Když chcete mít ošetřený chrup nejmodernějším způsobem, je nutné používat nejmodernější techniku a ta něco stojí a zdravotní pojišťovny platí zákroky dle svých sazeb a tabulek, a to se ne vždy shoduje s tím nejlepším. Upřímně, zuby už mi potřetí nenarostou, tak raději oželím něco jiného, než vlastní zdraví.
Navštěvuji jej i se svým teď již 4-letým synem, se kterým k němu chodím od prvního zoubku a myslím, že má i pochopení pro dětskou neposednou duši. Vždy se ho snaží nějak zabavit, aby to pro něj nebylo stresující. Ale rovněž pana doktora chápu, když odmítne ošetřit dítě, které odmítá otevřít pusu nebo křičí a rodiče se domnívají, že jejich dítě dokáže zvládnout nějakým kouzlem.
Za mě rozhodně pana doktora doporučuji. Do čekárny si vezměte knihu a v klidu si počtete. Děláte to pro sebe a své zuby!!
Eva Honzková

Z počátečního nadšení se stalo absolutní rozčarování. Pan doktorovi vděčím za výbornou práci s implantátem a musím pochválit jeho moderní vybavení, nicméně tím vše končí.
Během měsíce jsem u něj nechal přes 10.000 CZK za 3 zákroky, které mi můj nový zubní lékař po něm musel všechny opravovat.
Ani nepočítám nepředstavitelnou bolest při čištění kanálků (u nového zubaře jsem necítil nic), kde jsem byl ještě seřván za to, že se v křesle cukám!...a pan doktor musel půl hodiny vytahovat nástroj, který mi v zubu zlomil.
To, že v objednaném čase člověk čeká klidně 2 hodiny a slyší jen trapný smích s jeho Xtou sestřičkou z ordinace je pouze perlička na dortu, stejně jako to, že když máte skutečný problém a potřebujete pomoct (i když je to po jeho špatně provedeném zákroku), pošle vás jinam nebo objedná i za měsíc. Ale co...však pokud někoho něco bolí, tak už to vydrží, že? :)

C

Je pravda s čekací dobou jsem měla problém jen párkrát. Ale čekání max. hodinu. Nemyslím si , že je pan doktor I.K. pro movitější. Jsem studentka a živím se sama. Má předchozí doktorka pečovala o mé zuby katastrofálně a chování měla neskutečně arogantní. Pana doktora si neskutečně vážím a přes známé studenty zubařiny vím, kolik stojí technologie a práce, které pan doktor aplikuje.
Jsem naprosto spokojená a s krásnými zuby. :)

Po předchozím velmi dobrém hodnocení před pár lety, musím vzít svůj názor zpět. Z MuDr. Kuczinského se stal lékař pro movitější klientelu, takový pacient vás předběhne i při objednání ani nemrknete. Doba čekání od času z objednání po vstup do ordinace i 2h bez problému. Celkově vzato časový management ordinace katastrofa. Ceny celkem vysoké, jeho odhady dalšího počtu návštěv dosti nadsazené. Jiný lékař odvedl svou práci perfektně za polovinu jeho časového odhadu. Čekací doby na ošetření tragicky dlouhé, akutní stav zubů pacienta na to nemá vliv. Z těchto důvodů jsem spolupráci s MuDr. Kuzcinským ukončil a našel si jiného lékaře. Ale abych jen nehanil, předchozí práci každopádně odvedl na 100%.

Bohužel nemohu hodnotit kvalitu práce, kterou pan doktor odvádí, protože nám s manželem stačila jedna navštěva a hledali jsme jinde. Na ošetření jsme čekali 45 minut a to jsme ten den byli první pacienti, pak doktor není příjemný (nebo možná podle nálady, kterou ted den neměl) a ceny vysoké. Podmínkou navštěvování jeho ordinace je i ošetření zubní hygieničkou 2x ročně, první ošetření 1000 Kč, další myslím 500 Kč. Manželovi udělal rentgen a naplánoval mu opravu zubů za cca 8 tisíc, prý kazy pod starými plombami. Vrátili jsme se tedy k naši předchozí paní doktorce (což pro nás znamená dojíždět do Přerova), ale i tak je to pořád levnější :). A ještě perlička na závěr. Manžel tam vzal zprávu od pana doktora Kuczinského, paní doktorka udělala manželovi nový rentgen, konzultovala to i se svým synem taky zubařem a druhou zubařkou v ordinaci, ale ani jeden z nich nenašel co pan doktor Kucinzsky, asi má lepší oči :). Manželovi nakonec vyvrtali jeden zub :).

Krásné oči sestřičky to nesnesitelně dlouhé čekání na ošetření opravdu nevyváží ! Hodina i více v čekárně jsou zcela běžné. Nechápu plánování lékaře, postrádá empatii.Jsem tím velmi znechucen a rovněž poplatky za ošetření. Jsou nehorázné ! Jinak zubní ošetření jsou v pořádku.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    podobný problém řeší spousta pacientů. Nejdůležitější a zároveň nejtežší je odhodlat se k první návštěvě ordinace. Samotné zákroky již dnes nejsou opravdu nic hrozného, budete překvapena:)
    IK

• Bolesti zubů