Litovelská 26, Olomouc
KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc (mapa)

Sady Svobody 4, Opava
KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava (mapa)

Operace v celkové anestezii metodou IN.SRTIPING

MUDR. IGOR JANÍK, PH.D. Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní chirurgii s...

• lasaerové operace očních víček
  • laserové operace genitálií - labioplastika
  • operace převislého břicha - abdominoplastika

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Horní víčka a liposukce podbradku

Je to pár dní kdy jsem podstoupila operaci horních víček a liposukci podbradku. Výsledek zatím nevidím, všude mám modřiny. Ale musím se ohradit ke kritice MUDr Janíka za arogantní chování. Osobně jsem byla až překvapena jak je milý, příjemný, ohleduplný. Také všechny sestřičky byly neskutečně příjemné a celé se mi to zdálo absurdní???? Jak se všichni starali a pečovali. Takže já můžu s čistým svědomím doporučit.

Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc konzultace

Byla jsem uz za svuj zivot u nekolika odbornych lekaru, mam za sebou plastiku nosu, vypln rtu, vse s kazdym naproste v poradku vcetne mileho a profesionalniho jednani. Pan doktor pro me byl ocistec, nejvice arogantni clovek, jakeho jsem snad poznala, nulova pokora, nulove emaptie a vciteni se do pacienta. Zbytecna cesta, nafta, cas, energie. Dokaze cloveka naprosto rozhodit, ze sotva v poradku dojede domu. Naprosto hrozny pristup a zazitek. Takovy clovek by nemel delat toto povolani. Znam zadaneho pana profesora v oblasti plast. chirurgie, ktery by mohl byt arogantnim diky svym uspechum, ale neni...opravdu doktor na urovni a mily velkorysy clovek. Tento pan doktor je vsak pravy opak, jeste ze nezachranuje zivoty, avsak jeho ostrym vyjadrovanim by na nem nekomu mohl zpusobit ujmu, coz on si absolutne neuvedomuje. Neuvedomuje si ani to, ze clovek u nej mohl chtit nechat v budoucnu i velke sumy za jine zakroky jako je augmentace atd. ovsem sem uz nikdy.

Prim. MUDr. Igor Janík

Toto hodnocení , či spíše příspěvek mne hodně mrzí . Vůbec netuším o koho jde a s jakým problémem u mne paní Karolina byla . Z příspěvku to nevyplývá . Nejsem ani arogantní ani necitlivý člověk . Je mi líto , že jsem ji nedokázal pomoci nebo poradit . Bohužel

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum laserova operace zarostleho nehtu

Problem s nehtem jsem mela nekolik let a musela jsem chodit na operace cca kazde 3 mesice, pokazde k jinemu doktorovi a jiny typ zakroku, pokazde se mi problem vratil, az do momentu kdy jsem narazila na mudr. Janika ktery me uklidnil po mych desivych bolestivych zkusenosti s touto operaci, provedl mi naprosto bezbolestnou anestezii a bezbolestnou rychlou operaci a problem se mi jiz nikdy nevratil. Dekuji!

Mohu doporučit. Ve svých téměř padesâti letech jsem podstoupila u dr. Janíka labioplastiku s laserovou rejuvenací vagíny, do té doby pro mne zcela neznámý pojem, na který jsem, čistě náhodou, narazila na internetu. Pídila jsem se tedy po dalších informacích, až jsem se dostala do ordinace pana doktora. Bylo mi vše vysvětleno, a tak jsem se rozhodla...Rozhodně nelituji, jsem velmi spokojená a myslím, že i manželství, které s mým mužem opečováváme 26 let, získalo plusové body. Tímto panu doktorovi Janíkovi velmi děkuji, stejně tak i sestrám, jejich pěče byla vynikající.

Nevím, jaký si utvořit názor. Po operaci horních víček mám jizvy zřejmě na celý život, nicméně tvar očí je super. Pan doktor se k tomu staví jako chlap a mou péči dle mého nezanedbává, nicméně kdyby to bylo bez jizev, tak jsem mnohem šťastnější. Pan doktor slibuje, že to bud dobré, ale je to už skoro rok od operace, tak uvidíme:)

S provedenou operací a následnou péčí jsem byla velmi spokojená. Velmi oceňuji i ochotu a přístup sestřičky Smrčkové.

po operaci horních víček vypadám dobře, pan doktor je to profík, možná byl hodnější, že jsem zdravotník.

Ema Johnová

Podstoupila jsem u pana doktora operaci převislého břicha. Po dvou porodech a neustálém přibírání a hubnutí se mi nedařilo moje břicho dát zpátky. Cvičení ani dodržování stravy nepomohlo. Dlouho jsem s operací a i s konzultací váhala. Dneska ale fakt lituju, že jsem zákrok nepodstoupila dříve. Přístup doktora Janíka i sestřiček byl skvělý ve všech směrech. Velké obavy jsem měla i z bolesti- teď můžu ale říct, že po operaci slepého střeva jsem se cítila mnohem hůře!
Já mohu kliniku llc jen doporučit!
V budoucnu plánuju ještě podstoupit modelaci prsou, když jsem se dívala na fotky na jejich stránkách, tak výsledek po zákroku je přesně takový, jaký bych chtěla i já. Tak uvidím, jestli budu tak spokojená i po tomto zákroku.

Byla jsem u něj na operaci žil. Práce byla provedena velice nedbale, dokonce 1 velkou viditelnou žilu přes celé stehno nechal! Když jsem přišla na kontrolu, sestřičky zděšeně zíraly, jak jsem špatně zoperovaná. Když jsem se u p. doktora ohradila, chtěl po mně další peníze, že to dodělá laserem. Přitom jsem zaplatila za celkovou operaci v narkoze 8000 Kč.
NIKDY bych už k němu nešla, ani bych ho nikomu NIKOMU nedoporučovala. Není dobrý odborník, jde mu jen o peníze, ne o naše zdraví. Také jsem četla v Olomouckém deníku,že se s ním některé ženy soudily,protože měly z jeho operací dokonce velké zdravotní komplikace. Tomu naprosto věřím.

Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

Ema Johnová

Já mohu kliniku llc jen doporučit!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore,
    přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
    Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.

Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci . Obecně mohu ovšem zdělit , že modelace prsou se provádějí až po ukončení laktace a to ještě s několikaměsíčním odstupem od posledního kojení . Neupadejte však na mysli. Operace je možná a oba naši specialisté mají nádherné pooperační výsledky

S pozdravem Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík

• Můžete mi, prosím, doporučit, kde a u koho bych mohla podstoupit vyhlazení obličeje? Je mně 64 let, zhubla jsem, a tak se objevily na obličeji vrásky. Jsem z Ostravska.Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás , váš problém by mělo být možné vyřešit s velmi dobrým efektem a to buďto operační technikou nadzvednutí obličeje - Facelift nebo laserovým vybroušením - vyhlazením vrásek v obličeji . Rozhodnutí pro tu či onu metodou doporučuji až po konzultaci u nás na klinice LLC v Ostravě. Směle se objednejte a probereme všechny možnosti

Zdraví Igor Janík

• lasaerové operace očních víček