Prim. MUDr.

Igor Janík

Chirurg, Plastický chirurg

Kontaktní informace

• V
    Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: laserova operace zarostleho nehtu

Problem s nehtem jsem mela nekolik let a musela jsem chodit na operace cca kazde 3 mesice, pokazde k jinemu doktorovi a jiny typ zakroku, pokazde se mi problem vratil, az do momentu kdy jsem narazila na mudr. Janika ktery me uklidnil po mych desivych bolestivych zkusenosti s touto operaci, provedl mi naprosto bezbolestnou anestezii a bezbolestnou rychlou operaci a problem se mi jiz nikdy nevratil. Dekuji!

• Zkušenosti a dovednosti

• MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
      Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
      Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní chirurgii
      studium na lékařské fakultě University Palackého v Olomouci
      atestace z oboru chirurgie
      atestace z oboru plastická chirurgie - Venezuela
      držitel licence ČLK pro obor chirurgie
      držitel licence pro laserovou estetickou chirurgii a všeobecnou chirurgii
      do r. 1996 – chirurgické oddělení v nemocnici Ostrava – Vítkovice
      od roku 1995 zařazen do přípravy k atestaci z plastické a rekonstrukční chirurgie
      člen Evropské laserové asociace
      člen Americké laserové asociace
      člen České lékařské společnosti J.E.Purkyně
      člen Společnosti laserové estetické chirurgie
      člen ČLS pro využití laserů v medicíně
      člen České flebiologické společnosti
      člen Společnosti plastické chirurgie
      aktivní účast na mnoha tuzemských i zahraničních seminářích a konferencích, spojená s prezentací výsledků LLC
      podílí se na aprobaci nových přístrojů, technologií a léčiv používaných v medicíně

• chirurgie
    • plastická chirurgie
    • cévní chirurgie

Nemoci

• lasaerové operace očních víček
    • laserové operace genitálií - labioplastika
    • operace převislého břicha - abdominoplastika
    • modelace postavy - liposukce
    • laserové operace a léčba křečových žil
    • estetické injekční zákroky k rejuvenaci obličeje

Services

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc

Litovelská 26, Olomouc, olomoucký

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

Sady Svobody 4, Opava, moravskoslezský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Igor Janík Chirurg, Plastický chirurg Ostrava
    Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci… Více

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum OlomoucSlužby: konzultace

Byla jsem uz za svuj zivot u nekolika odbornych lekaru, mam za sebou plastiku nosu, vypln rtu, vse s kazdym naproste v poradku vcetne mileho a profesionalniho jednani. Pan doktor pro me byl ocistec, nejvice arogantni clovek, jakeho jsem snad poznala, nulova pokora, nulove emaptie a vciteni se do pacienta. Zbytecna cesta, nafta, cas, energie. Dokaze cloveka naprosto rozhodit, ze sotva v poradku dojede domu. Naprosto hrozny pristup a zazitek. Takovy clovek by nemel delat toto povolani. Znam zadaneho pana profesora v oblasti plast. chirurgie, ktery by mohl byt arogantnim diky svym uspechum, ale neni...opravdu doktor na urovni a mily velkorysy clovek. Tento pan doktor je vsak pravy opak, jeste ze nezachranuje zivoty, avsak jeho ostrym vyjadrovanim by na nem nekomu mohl zpusobit ujmu, coz on si absolutne neuvedomuje. Neuvedomuje si ani to, ze clovek u nej mohl chtit nechat v budoucnu i velke sumy za jine zakroky jako je augmentace atd. ovsem sem uz nikdy.

Prim. MUDr. Igor Janík2017-09-01

Toto hodnocení , či spíše příspěvek mne hodně mrzí . Vůbec netuším o koho jde a s jakým problémem u mne paní Karolina byla . Z příspěvku to nevyplývá . Nejsem ani arogantní ani necitlivý člověk . Je mi líto , že jsem ji nedokázal pomoci nebo poradit . Bohužel

• V

• A

Mohu doporučit. Ve svých téměř padesâti letech jsem podstoupila u dr. Janíka labioplastiku s laserovou rejuvenací vagíny, do té doby pro mne zcela neznámý pojem, na který jsem, čistě náhodou, narazila na internetu. Pídila jsem se tedy po dalších informacích, až jsem se dostala do ordinace pana doktora. Bylo mi vše vysvětleno, a tak jsem se rozhodla...Rozhodně nelituji, jsem velmi spokojená a myslím, že i manželství, které s mým mužem opečováváme 26 let, získalo plusové body. Tímto panu doktorovi Janíkovi velmi děkuji, stejně tak i sestrám, jejich pěče byla vynikající.

• L

Nevím, jaký si utvořit názor. Po operaci horních víček mám jizvy zřejmě na celý život, nicméně tvar očí je super. Pan doktor se k tomu staví jako chlap a mou péči dle mého nezanedbává, nicméně kdyby to bylo bez jizev, tak jsem mnohem šťastnější. Pan doktor slibuje, že to bud dobré, ale je to už skoro rok od operace, tak uvidíme:)

• L

S provedenou operací a následnou péčí jsem byla velmi spokojená. Velmi oceňuji i ochotu a přístup sestřičky Smrčkové.

• E

po operaci horních víček vypadám dobře, pan doktor je to profík, možná byl hodnější, že jsem zdravotník.

Ema Johnová

• :

Podstoupila jsem u pana doktora operaci převislého břicha. Po dvou porodech a neustálém přibírání a hubnutí se mi nedařilo moje břicho dát zpátky. Cvičení ani dodržování stravy nepomohlo. Dlouho jsem s operací a i s konzultací váhala. Dneska ale fakt lituju, že jsem zákrok nepodstoupila dříve. Přístup doktora Janíka i sestřiček byl skvělý ve všech směrech. Velké obavy jsem měla i z bolesti- teď můžu ale říct, že po operaci slepého střeva jsem se cítila mnohem hůře!
      Já mohu kliniku llc jen doporučit!
      V budoucnu plánuju ještě podstoupit modelaci prsou, když jsem se dívala na fotky na jejich stránkách, tak výsledek po zákroku je přesně takový, jaký bych chtěla i já. Tak uvidím, jestli budu tak spokojená i po tomto zákroku.

• Z

Byla jsem u něj na operaci žil. Práce byla provedena velice nedbale, dokonce 1 velkou viditelnou žilu přes celé stehno nechal! Když jsem přišla na kontrolu, sestřičky zděšeně zíraly, jak jsem špatně zoperovaná. Když jsem se u p. doktora ohradila, chtěl po mně další peníze, že to dodělá laserem. Přitom jsem zaplatila za celkovou operaci v narkoze 8000 Kč.
      NIKDY bych už k němu nešla, ani bych ho nikomu NIKOMU nedoporučovala. Není dobrý odborník, jde mu jen o peníze, ne o naše zdraví. Také jsem četla v Olomouckém deníku,že se s ním některé ženy soudily,protože měly z jeho operací dokonce velké zdravotní komplikace. Tomu naprosto věřím.

• A

Podstoupila jsem operaci horních víček - přístup stejný jako jinde v nemocnici (tedy žádná zběsilá ochota), jedno oko se zrovna úplně nepovedlo (tak na dvojku). Tady prostě vidíte, že jde jen o peníze!