Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Dotazy od pacientů (1)

• Nosní polipy

Dobrý den p.doktore
    Mám problém s nosními polipy. Lze odstranit ambulantně? Pokud ne, existuje nějaká přírodní
    léčba?
    Díky za odpověď a přeji hezký den.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ibrahim Issa

Dobrý den,musím to vidět, s pozdravem Issa

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• velmi slabý

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o velmi negativní zkušenost s panem doktorem. Pan doktor na mě sice působil mile a vstřícně, bohužel při nastřelování náušnic půlroční dceři obě náušnice nastřelil hodně vysoko a mimo střed ucha, skoro až na chrupavku. Náušnice jsme museli vyjmout, dírky nechat zarůst a nechat nastřelit znovu u jiného doktora. Na uchu má dcera po sedmi měsících stále viditelnou jizvičku, která se již pravděpodobně nevyléčí.
    Mgr. M. Moravcová

• slabý

JE TO JEN O VÝBĚRU POPLATKU, MINIMÁLNĚ HODINU ČEKÁTE (AČKOLI JSTE OBJEDNANÍ, BEZ OBJEDNÁNÍ I 3 HODINY) A ANTIBIOTIKÁCH, O KTERÝCH ANÍ NEVÍ, ŽE UŽ VÁM JE DVAKRÁT DÁVAL, O NIČEM, ZTRÁTA ČASU!

• velmi dobrý

Mudr.Ibrahim Issa, jeho zásluhou jsem se konečně uzdravila, za co mu patří mé upřímné díky.

• velmi slabý

Po dvou letech tvorby čepů na mandlích ,opakovaném nálezu streptokoka a bolestí kloubů,stále považuje mandle za funkční a tudíž nedoporučuje jejich odstranění.Zřejmě se čeká, až přibudou komplikace srdeční a ledvinové.Navíc je to lékař bez hodinek,ještě ani jednou , ( kdy jsem tam byla já ) nezačal ordinovat včas.Pokud mi kdy čistil mandle,nikdy mi nepodal kousek gázy či papírového ubrousku,abych do něj mohla páchnoucí čepy z úst vyplivnout.No, co bych za těch 30.- Kč asi tak mohla chtít, ne ?

• velmi slabý

Jeden z nejhorších lékařů, které znám. Naposledy jsme s týdenní dcerkou čekali v přeplněné čekárně přes 3/4 hod.. S pacienty lékař neumí vůbec jednat, k malé byl hrubý a nešetrný, byť to byl teprve novorozenec. Na zkušenosti s léčbou mě samotného raději ani nevzpomínám.

• velmi slabý

Nechal čekat mojí dceru s vnučkou (9 měsíců) , která měla horečku v čekárně, kde nikdo nebyl, 30 minut. Nepřišel na nic. Tak šla dcera k jiné paní doktorce a ta diagnozu stanovila hned a zahájila léčbu. Za týden byla vnučka v pořádku.

• slabý

V žádném případě nemoho doporučit tohoto doktora. Opakovaně jsem se o tom přesvědčil při návštěvách jeho ordinace. Všechno by chtěl řešit inhalacemi, které mě osobně nikdy nepomohly. Při potížích s uchem mě poslal do Vinohradské nemocnice na týden na kapačky, což jsem samozřejmě neudělal - po návštěvě v Motolské nemocnici a vhodně předepsanými léky byl problém s uchem za tři dny vyřešen. Jeho metody při stanovení diagnózy mi oproti ostatním lékařům navíc připadají bolestivější. Lékařské nástroje, které používá rozhodně nebudí dojem sterility - většina chirurgické oceli je stará a zašlá. Není mi ani trochu příjemné když mě s takovými nástroji vyšetřuje.

• velmi dobrý

Všem vřele pana doktora doporučuji chodim k němu já a i moje děti.K dětem je úžasný kor když jde o píchání oušek děti se u něj nebojí i těch slziček je málo .Vše vysvětlí ukáže a řekne co bude dělat aby se nebáli a to platí i k dospělému.Prostě profesionál na svém místě.

• slabý

Pan doktor mne nepomohl, přestávala jsem téměř slyšet, televize pro mne byla, jak pohyblivý maňásci, myslela jsem, že přijdu o práci, protože již nebudu rozumnět, co lidé říkají.
    Jinde jsem dostala kapičky do uší a léky a do týdne jsem byla fit. Po strastiplných 3 nedělích neúspěšné léčby.

je dobrej :)

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online