Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Přístup a neodbornost strašný, jak bylo už psáno, velká špatná. Jsem rád, že jsem přežil, nejhorší doktor co jsem poznal!!

MUDr. Ibrahim Issa

od začátku června do poloviny srpna jsem neby v práci..nelžete

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Lékař nepoznal zánět vedlejších dutin - vzhledem k těhotenství mě poslal k zubaři, že mám bolesti od zubů a do ucpaneho nosu ať dále užívám jen mořskou vodu. Po návštěvě jiného orl specialisty - zánět vedlejších dutin, streprokok a stafilokok v horních cestach dýchacích ´, nutná léčba antibiotiky.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Velky spatny... Obvodni lekarka me k nemu poslala, protoze si nebyla jista, jestli priusnice, ktere jsem si diagnostikoval vcelku jasne sam uz doma, jsou opravdu priusnice (jelikoz pri nich boli zlazy na krku a blbe se polyka, tak pry jeste nazor odbornika na ORL)...dobre, trochu jeji chyba, ale vcelku mi s moji diagnozou i verila. Tento pan "doktor" pry specializace ORL nejenom ze nepoznal, ze mam hlavu jako sysel (kamaradi se u fotky pozdeji valeli smichy) a ze tedy opravdu mam priusnice, ale dal mi jen tak pro jistotu antibiotika (ktera na tohle virove onemocneni logicky pusobit nemuzou). Ja hlupak jsem je dokonce i opravdu dobral, samozrejme bez ucinku, mel jsem se radsi ridit mym selskym rozumem. Pan doktor si me pozval (uplne zbytecne) za 4 dny znovu (opet nic nepoznal) a pak za tyden, kdy uz tedy priusnice opadavaly...to uz alespon sestricka uznala, ze to asi priusnice byly, protoze hlavu jsem mel o polovinu mensi, nez pred tydnem. Bonus delsiho cekani v prazdne cekarne uz jsem ani neresil. Pokud mate radi sebetryzneni, mohu tohoto pana doktora vrele doporucit, jestli ale hledate lecbu, poptejte se radsi na vratnici, mozna budete i spokojenejsi...

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. vyšetření ucha

U doktora Issy jsem strávila dětství. S horečkami mě nechal v čekárně klidně 3 hodiny. Paracentézou řešil veškeré problémy, chováním byl hrubý, při špatných výsledcích audiometrie “žertoval”, že za chvíli dostanu růžová naslouchátka. Skončila jsem s děravými zjizvenými bubínky a v 8 letech mě zachránil soukromý primář, který mi provedl tympanální drenáž, extrakci mandlí a tympanoplastiku. Podle něj byla “péče” doktora Issy na žalobu za ublížení na zdraví.

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o velmi negativní zkušenost s panem doktorem. Pan doktor na mě sice působil mile a vstřícně, bohužel při nastřelování náušnic půlroční dceři obě náušnice nastřelil hodně vysoko a mimo střed ucha, skoro až na chrupavku. Náušnice jsme museli vyjmout, dírky nechat zarůst a nechat nastřelit znovu u jiného doktora. Na uchu má dcera po sedmi měsících stále viditelnou jizvičku, která se již pravděpodobně nevyléčí.
Mgr. M. Moravcová

JE TO JEN O VÝBĚRU POPLATKU, MINIMÁLNĚ HODINU ČEKÁTE (AČKOLI JSTE OBJEDNANÍ, BEZ OBJEDNÁNÍ I 3 HODINY) A ANTIBIOTIKÁCH, O KTERÝCH ANÍ NEVÍ, ŽE UŽ VÁM JE DVAKRÁT DÁVAL, O NIČEM, ZTRÁTA ČASU!

Mudr.Ibrahim Issa, jeho zásluhou jsem se konečně uzdravila, za co mu patří mé upřímné díky.

Po dvou letech tvorby čepů na mandlích ,opakovaném nálezu streptokoka a bolestí kloubů,stále považuje mandle za funkční a tudíž nedoporučuje jejich odstranění.Zřejmě se čeká, až přibudou komplikace srdeční a ledvinové.Navíc je to lékař bez hodinek,ještě ani jednou , ( kdy jsem tam byla já ) nezačal ordinovat včas.Pokud mi kdy čistil mandle,nikdy mi nepodal kousek gázy či papírového ubrousku,abych do něj mohla páchnoucí čepy z úst vyplivnout.No, co bych za těch 30.- Kč asi tak mohla chtít, ne ?

C

Jeden z nejhorších lékařů, které znám. Naposledy jsme s týdenní dcerkou čekali v přeplněné čekárně přes 3/4 hod.. S pacienty lékař neumí vůbec jednat, k malé byl hrubý a nešetrný, byť to byl teprve novorozenec. Na zkušenosti s léčbou mě samotného raději ani nevzpomínám.

Nechal čekat mojí dceru s vnučkou (9 měsíců) , která měla horečku v čekárně, kde nikdo nebyl, 30 minut. Nepřišel na nic. Tak šla dcera k jiné paní doktorce a ta diagnozu stanovila hned a zahájila léčbu. Za týden byla vnučka v pořádku.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, právě jsem se týden léčila s vpáčeným bubínkem (sanorinem + prášky) Doktor po tom týdnu řekl, že už ty uši mám v pořádku. Jenže já mám stále jakési problémy – v pravém uchu mi třeba 2x denně zaduní (některé dny ale třeba vůbec) v levém občas takové lupnutí, jako kdyby se tam uvolnil tlak. Také mi v těch uších někdy lehce šumí nebo zapíská. Někdy, když ležím, tak slyším v uchu i tep. A jsem přecitlivělá na určité hlasité zvuky, třeba tlesknutí nahlas. A taky jako by se v tom uchu zvuk odrazil. V pravém uchu je to všechno možná horší. Napadl mě tinnitus, ale to mi nějak nejde dohromady s tím občasným zaduněním a lupnutím. Co by mi mohlo být?

nutno vyšetřit.Pokud budou ochranné pomůcky budu v ordinaci
příští týden

MUDr. Ibrahim Issa

Dobrý den. Před týdnem se mi v uchu rozjel zánět středního ucha. Vzhledem k tomu, že jsem v 8. měsíci těhotenství a vzhledem k aktuální situaci s onemocněním Covid-19 jsem svůj zdravotní stav konzultovala s ORL doktorkou přes telefon. Předepsala mi atb kapky Otobacid, které hned v ten den zabraly a bolesti okamžitě ustoupily. Od té doby mám však 6 dní šíleně zalehlé ucho a začíná mi v něm při zvuku nepříjemně pískat a občas i píchne. Při změně polohy v něm lupe a mám v něm občas obrovský tlak. Jsou tyto potíže normální? Nemusím se bát o poškození sluchu? Jak dlouho by odlehnutí mohlo trvat? Dr. po telefonu mluvila o horší rekonvalescenci kvůli těhotenství, což chápu, ale z pískání a šumění začínám šílet. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.

bez vyšetření nelze v tomto případě nic říct.Doufám,že budu moci jít v pondělí do ordinace