ASKLEPION
Londýnská 160/39, Praha

Umístění: ASKLEPION Jiný

Paní doktorka Singerová dělala dceři plastiku odstatých uší. I po několika letech si s dcerou na paní doktorku vzpomeneme, zvlášť na její empatický přístup. Celý personál se k dceři choval velmi mile a profesionálně. Asklepion, kde paní doktorka působí mohu jen doporučit.

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. plasticka operace očních víček

V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

MUDr. Helena Singerová

Hojení ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nich je i pooperační péče, a to nejen péče lékaře – plastického chirurga, ale i samotného pacienta. Důležitou roli hraje i dodržování pooperačního režimu. U silných kuřáků nebo kuřaček s výraznými hlubokými vráskami nebývá hojení ideální. Pokud kuřačka není ochotná kouření alespoň omezit, doba hojení se může výrazně prodloužit. Případné korekce jizev jsou možné až po jejich úplném zahojení, což bývá obvykle asi rok po operaci, aby nedošlo k vystupňování zjizvení nejen samotných jizev ale i okolních tkání.
MUDr. Helena Singerová

Paní doktorka je milá a ochotná, ale o její kvalifikaci nejsem přesvědčena. Navzdory praxi i v zahraničí mi ve třech operačních jizvách (v obličeji) zapomněla vyjmout celkem 3 stehy. Výsledkem je výrazně delší doba hojení a jako bonus to, že se mi jedna jizva podebrala a zanítila. Steh mi vyňali až po třech týdnech, ale rána je po dvou měsících stále zanícená a je z toho nepěkná jizva. Když jsem se obrátila na Asklepion, paní doktorka nebyla přítomna a sestry se mnou jednaly, jakože je tam obtěžuji. Jiná lékařka mi stehy vyndala, ale nikdo se neomluvil, nikdo ani nenaznačil, že oni pochybili a že je jim to líto. Na opakované maily mi nikdo neodpověděl a tak za sebe říkám, že za celkem drahý operační výkon jsem dostala péči neodpovídající ceně.

MUDr. Helena Singerová

Na emaily reaguji ten samý den, i kdybych pro pracovní vytížení se k nim dostala až pozdě večer. Je to záhada, že se ke mně emaily nedostaly? MUDr. Helena Singerová

praxe v zahraničí, perfektní na operace nosu

jeto moje sestrenka aje moc hodna a dobra