Běloruská 575/2, Bohunice, Brno

• všeobecný praktický lékař

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Nejen že je milá, ale především se velice zajímá. Když mam nějaký problém a něco se jí nezdá, okamžitě navrhuje vyšetření i specialistů a nebo si mě zve na další kontolu, aby jsme nic nezanedbali.
Rozhodně doporučiji!

Vždy ochotná pomoci, milý přístup. Rozhodně doporučuji! Jsem u ní již několik let.

Paní doktorka je velmi dobrý lékař.Cením si jejího vždy slušného korektního chování,tím nemyslím,že kývne ne vše,co si pacient myslí nebo vymyslí :)),vždy hledá správné řešení a s úsměvem opravdu problémy řeší.Vážím si jí za to! Přála bych si více takových lékařů!!!

než jsem rozhodla napsat dobře jsem si přečetla názory ostatních, s většinou nesouhlasím. Když mám rýmečku memusí to znamet, že nutně potřebuji antibiotika. Pokud mám horečku proč jdu k lékaři až v poledne nebo odpoledne ? A bohužel pokud je někdo chronicky a stále opakovaně nemocný a celkem mu nic není - jo to je potom těžký. a lázně jak vidím či čtu, nic se nestalo, že jste tam nebyla. Myslím si a oprávněně, že paní doktorka je velmi kvalifikovaná a chytrá, nikdy jsem já ani moje dcera, která od 18 let k ní chodí také, jsme neměly zdravotní problém, se kterým by si nevěděla rady. A bohužel, jsem z těch , ke kterým byl osud, co se týká zdraví míně nakloněn. Na závěr - kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. PANÍ DOKTORKA JE KAPACITA . Díky za ni.

dobrý den, od paní doktorky odcházím po spoustě let, neustále jsem zavírala oči nad drobnými prohřešky, ale při posledních zdravotních obtížích jsem usoudila, že bude lepší, když změním lékařé, už se mi k ní prostě nechtělo, i když je velmi milá a příjemná.

Před pár lety jsem téměř půl roku měla permanentní potíže a paní doktorka předepisovala dokola antibiotika.
Když jsem ji požádala o odběr krve, odmítla s odůvodněním, že z krve nic nezjistí. Nakonec mne poslala na testy HIV, což způsobilo mé naprosté vyděšení a čekání na výsledky s velkými obavami. Testy ukázaly, že jsem prodělala mononukleózu, když jsem se s tím na ni obrátila, co tedy teď, opáčila, že teď už nic, že mám počítat s častějšími nemocemi.
Druhé velké zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsem po operaci byla informována v nemocnici, že mám nárok na lázeňskou léčbu a že se mám obrátit na obvodního lékaře.
Paní doktorka mne odbyla s tím, že na lázně budu mít nárok až po extrakci kovového materiálu.
Po roce jsem po druhé operaci šla za ní se stejnou žádostí a ona mi oznámila, že to jsem měla přijít už před operací!
no, připadala jsem si jak blázen a o lázních si nechala zdát...

U paní doktorky jsem od začátku jejího ordinování v Bohunicích.Je to velice dobrá lékařka.Snaží se vzdy vyhovět,najít ten správný lék,poradí,vysvětlí.Je vždy milá a ochotná.Má dobrou sestřičku.Můžu jen doporučit.

Mila, vstricna, prijemna..co vic dodat. Vzdy me vyhovela

Pani doktorka je velice milá,pečlivá,pomůže vždycky.Dá i lék na duši.

Doporučuji

Jsem spokojená!!Je to nejlepší človíček a lékař.