Adresa

Běhounská 22, Brno
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

Ověřeny pacient

Super doktorka vždy mi pomohla,jeji přistup je velice profesionálni.Nepoznal jsem zatím lepšího doktora.Jaroslav Zelinka


N
Ověřeny pacient

K doktorce Schenkové již nikdy více!!! Před několika měsíci jsem u ní absolvovala povinnou prohlídku kvůli brigádě. Když jsem se po téměř hodinovém čekání dostala do ordinace, její nepříjemná sestřička zjistila, že jsem již téměř 9 let nenavštívila praktického lékaře ( je mi 28 ). Poté, co tuto informaci předala doktorce, spustila na mě recenzovaná lavinu kritiky o tom, co všechno zanedbávám, načež začala hulákat, že jsem asi nějaká alternativní, když se léčím sama a vyhýbám se doktorům (i kdybych byla alternativní, co je jí do toho). Vrcholem všeho bylo, když po mě chtěla, abych se ještě před další pacientkou, která tam seděla se mnou a pacientem, který stál ve dveřích doktorky Šteflové nebo jak se jmenuje potupně zpovídala z toho, jestli chodím aspoň na gynekologii! Toto má být ten její profesionální přístup a zájem o pacienta?? Ano, zájem je skutečně natolik velký, že se jej snaží přenést i na ostatní zúčastněné pacienty tím, že vás bude nutit se před nimi nedobrovolně zpovídat ze svého zdravotního stavu a přístupu k němu. Schenková navíc po celou dobu mluvila dost nahlas na to, že to její peskování muselo být slyšet až do čekárny ( když jsem v ní seděla já, taky jsem leccos zaslechla, když zvýšila hlas). Byla jsem jejím netaktním a neurvalým chováním natolik konsternovaná, že jsem ani nebyla schopná normálně reagovat na ty její vlezlé a drzé dotazy. Celou, tuto již dost nepříjemnou situaci neulehčovala ani její silně nesympatická, chvílemi až agresivně oprsklá sestra, která si po celou dobu udržovala výraz shnilého citronu, hledíc na mě jak na marťana. Otřesné chování!! Prohlídka navíc spočívala pouze ve změření tlaku a vyplnění posudku. Kdyby se držela pouze těchto úkonů, k tomuto trapnému incidentu vůbec nemuselo dojít. Pokud tedy i Vy máte nějaké mezery v péči o svoje zdraví (stačí, když nechodíte k praktickému na krev, cukr apod.), radši tam ani vůbec nechoďte, jestli nechcete zažít jednání jak s posledním bezdomovcem a věřte, že vůbec nepřeháním. Pokud doktorka nezvládá krotit svoji potřebu "pomáhat" pacientům, ať jde ordinovat někam na vesnici, čemuž odpovídá nejen její vystupování, ale i interiér její čekárny a ordinace. Ve dveřích se mě ještě zeptala, jestli přijdu na ty odběry - k Vám teda rozhodně ne! Sbohem!!!


M
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou znám. Každý zdravotní problém řeší velmi precizně a nic nenechá náhodě. Být víc takových lékeřů, tak se máme blaze.


Ověřeny pacient

Paní Dr. Schenková je velmi ochotná lékařka s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Vždy zvolila precizní léčbu. Je to už mnoho let co mi byla doporučena mým bratrem i když nejsem moc často nemocen, chodím k ní do dnes. Jedinou drobnou pihu na kráse paní doktorky má občasná nedochvilnost kterou ovšem vyvažuje její profesionalita. Doufám že budu moci využívat služeb její ordinace ještě hodně dlouho :) Jiří Kotlan


K
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka co znám!!!!


I
Ověřeny pacient

Je výborná.Lepší lékařku naznám.


Ověřeny pacient

velká zkušenost a ochota


Po patnácti letech v péči paní doktorky Shenkové,můžeme s manželem říct jen to nejlepší.Má o člověka zájem,snaží se přijít problému na kloub a vždy nám pomohla,neměnili bysme.


Příjemná,komunikativní,odborně na výši a taky hezká (-:,doporučuji


příjemné jednání, zájem o pacienta


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti