Ordinace praktického lékaře
Běhounská 22, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pani doktorku opravdu durazne nedoporucuji. Dostala jsem pokyn od sveho psychologa, ze mam brzy navstivit obvodniho lekare skrz predepsani leku na stredne tezke deprese. P. Schenkova zaskakovala za mou pani doktorku, a po telefonicke domluve se sestrickou mi bylo receno, at prijdu za ni. Cekala jsem tak 1,5h za zvlastnich okolnosti - na coz jsem se vsak neodvazila rict pul slova, jelikoz tohle u lekaru chapu. Nacez, kdyz si p.doktorka zavolala toho prede mnou (zustala jsem v cekarne posledni, prestoze po me prisli jeste 4 lidi - pulka to vzdala a pulka byla brana prede mnou), tak se do me velmi nevybirave a predevsim znicehonic BEZduvodne pustila. Pravdepodobne ji namichlo, ze jsem mela hlavu oprenou v dlanich - coz vzhledem k diagnoze a narocnosti navstevy (pro me) bylo pochopitelne a zrovna lekar by to nemel soudit. P. Doktorka se oprela o ram dveri, druhou ruku dala v bok a zacala me konfrontacne atakovat stylem "co vy to tu tak sedite, co se to tak tvarite jako....co tu vubec delate, co mate za problem a co po me chcete...." apod. Ja ji normalne (vlastne dost zaskocene) odpovedela, ze potrebuji konzultaci (nebudu probirat detaily na chodbe) a ze jsem si predem volala sestricce a vi o me. To vsak evidentne nestacilo, jelikoz sem se nenechala vyprovokovat (ani jsem na to nemela silu), tak p.doktorka stejnym stylem pokracovala, az jsem ji byla nucena rict na otazku "zda se jako tvarim tak proto, ze dlouho cekam nebo co mi je" odpoved "ano, jsem unavena". S ironickou odpovedi "to ja taky" mi zavrela pred nosem. Ale ani nemusela, jiz jsem se zvedala a neschopna slova odchazela sama - psych.potize bych s nekym takovym opravdu probirat nechtela. P.doktorka je velmi neprofesionalni, utocna a evidentne si neuvedomuje - coz je u lekare alarmujici, ze byt tam nekdo jiny s horsimi psych.potizemi, pro koho by navsteva obv.lekare byla "posledni nadeji" (a ze odhodlat se k te navsteve a naleznuti odborne pomoci opravdu stoji kolikrat posledni sily, a ze takovych lidi neni malo), tak by pravdepodobne byla zodpovedna za neci sebevrazedny pokus. Takze - nikdy vice!

Super doktorka vždy mi pomohla,jeji přistup je velice profesionálni.Nepoznal jsem zatím lepšího doktora.Jaroslav Zelinka

K doktorce Schenkové již nikdy více!!! Před několika měsíci jsem u ní absolvovala povinnou prohlídku kvůli brigádě. Když jsem se po téměř hodinovém čekání dostala do ordinace, její nepříjemná sestřička zjistila, že jsem již téměř 9 let nenavštívila praktického lékaře ( je mi 28 ). Poté, co tuto informaci předala doktorce, spustila na mě recenzovaná lavinu kritiky o tom, co všechno zanedbávám, načež začala hulákat, že jsem asi nějaká alternativní, když se léčím sama a vyhýbám se doktorům (i kdybych byla alternativní, co je jí do toho). Vrcholem všeho bylo, když po mě chtěla, abych se ještě před další pacientkou, která tam seděla se mnou a pacientem, který stál ve dveřích doktorky Šteflové nebo jak se jmenuje potupně zpovídala z toho, jestli chodím aspoň na gynekologii! Toto má být ten její profesionální přístup a zájem o pacienta?? Ano, zájem je skutečně natolik velký, že se jej snaží přenést i na ostatní zúčastněné pacienty tím, že vás bude nutit se před nimi nedobrovolně zpovídat ze svého zdravotního stavu a přístupu k němu. Schenková navíc po celou dobu mluvila dost nahlas na to, že to její peskování muselo být slyšet až do čekárny ( když jsem v ní seděla já, taky jsem leccos zaslechla, když zvýšila hlas). Byla jsem jejím netaktním a neurvalým chováním natolik konsternovaná, že jsem ani nebyla schopná normálně reagovat na ty její vlezlé a drzé dotazy. Celou, tuto již dost nepříjemnou situaci neulehčovala ani její silně nesympatická, chvílemi až agresivně oprsklá sestra, která si po celou dobu udržovala výraz shnilého citronu, hledíc na mě jak na marťana. Otřesné chování!! Prohlídka navíc spočívala pouze ve změření tlaku a vyplnění posudku. Kdyby se držela pouze těchto úkonů, k tomuto trapnému incidentu vůbec nemuselo dojít. Pokud tedy i Vy máte nějaké mezery v péči o svoje zdraví (stačí, když nechodíte k praktickému na krev, cukr apod.), radši tam ani vůbec nechoďte, jestli nechcete zažít jednání jak s posledním bezdomovcem a věřte, že vůbec nepřeháním. Pokud doktorka nezvládá krotit svoji potřebu "pomáhat" pacientům, ať jde ordinovat někam na vesnici, čemuž odpovídá nejen její vystupování, ale i interiér její čekárny a ordinace. Ve dveřích se mě ještě zeptala, jestli přijdu na ty odběry - k Vám teda rozhodně ne! Sbohem!!!

Nejlepší lékařka jakou znám. Každý zdravotní problém řeší velmi precizně a nic nenechá náhodě. Být víc takových lékeřů, tak se máme blaze.

Paní Dr. Schenková je velmi ochotná lékařka s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Vždy zvolila precizní léčbu. Je to už mnoho let co mi byla doporučena mým bratrem i když nejsem moc často nemocen, chodím k ní do dnes. Jedinou drobnou pihu na kráse paní doktorky má občasná nedochvilnost kterou ovšem vyvažuje její profesionalita. Doufám že budu moci využívat služeb její ordinace ještě hodně dlouho :) Jiří Kotlan

Nejlepší lékařka co znám!!!!

Je výborná.Lepší lékařku naznám.

velká zkušenost a ochota

Po patnácti letech v péči paní doktorky Shenkové,můžeme s manželem říct jen to nejlepší.Má o člověka zájem,snaží se přijít problému na kloub a vždy nám pomohla,neměnili bysme.

Příjemná,komunikativní,odborně na výši a taky hezká (-:,doporučuji